Usługi informatyczne Katowice

Usługi informatyczne Katowice Produkty: Wdrożenia oraz administracja: - Windows Server - Microsoft Active Directory - Microsoft Exchange - SAMBA - usługi: VPN, DHCP, RDP, DNS - rozwiązania kopii bezpieczeństwa danych - backup Sieci: - projektowanie, modernizacja sieci informatycznych i telefonicznych - instalacja okablowania sieciowego - instalacja/konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, switche Serwis: - komputerów, laptopów, drukarek - przegląd, modernizacja oraz konserwacja sprzętu informatycznego

Szczegóły strony pctechnik.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę pctechnik.pl:

Usługi informatyczne Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 60 Odwiedziny bing 199

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu »

  Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu jest spółką świadczącą usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Współpraca z profesjonalną firmą doradczą przynosi przedsiębiorstwom wymierne korzyści, do których należą między innymi: minimalizacja ryzyka niepowodzeń projektów IT, szybka reakcja na sytuacje problematyczne, pojawiające się w trakcie informatyzacji firmy oraz sprawne ich rozwiązanie, ograniczenie kosztów wynikających z konsekwencji stosowania rozwiązań IT niewłaściwie dobranych do potrzeb organizacji, dostępność ekspertów dziedzinowych w modelu outsourcingu, słuszność dokonanych wyborów w zakresie technologii informacyjnych, wsparcie w kontaktach z producentami i dostawcami oprogramowania oraz usług wdrożeniowych, obiektywna ocena sytuacji spornych przez niezależnych specjalistów, kompleksowa asekuracja inwestycji informatycznych. Zespół konsultantów CeDIZ posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradczej oraz bogatą listę referencyjną ponad stu zrealizowanych projektów krajowych i międzynarodowych. Zajmujemy się wspieraniem wdrożeń szerokiej gamy systemów informacyjnych dla przedsiębiorstw. Budujemy strategie informatyzacji, opracowujemy modele procesów gospodarczych, organizujemy przetargi na rozwiązania informatyczne oraz bezpośrednio wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów informatycznych i zarządczych. Dostarczamy usługi doradcze i wsparcie realizacyjne m.in. w zakresie: konsultingu strategicznego, projektów doskonalenia organizacji, przygotowania do wdrożeń systemów informacyjnych w przedsiębiorstwach, wsparcia w wyborze systemów informatycznych i negocjacjach umów na ich realizację, audytu i doradztwa projektowego, działalności szkoleniowej. Zakres usług oferowanych przez CeDIZ każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CocoSpace »

  CocoSpace z powodzeniem funkcjonuje w branży informatycznej. Proponuje przede wszystkim usługę outsourcingu IT dla przedsiębiorstw istniejących na terenie Łodzi. CocoSpace wdraża najnowsze i bardzo profesjonalne rozwiązania technologiczne, które podnoszą efektywność przedsiębiorstwa, a tym samym powiększają jego zarobki. Zespół CocoSpace zaprojektował także autorską aplikację TEON, która zbiera niezbędne informacje związane z funduszami inwestycyjnymi.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Initsoft »

  Polem pracy firmy InitSoft są wszelkiego typu usługi informatyczne, wspomagające działanie przedsiębiorstw. Niezwykle urozmaicona propozycja dotyczy projektowania i wdrażania programów informatycznych, których niezawodność gwarantuje autorski system CMS. Kadra wykwalifikowanych profesjonalistów zajmuje się budowaniem stron internetowych, aplikacji dedykowanych i animacji 3D. W ramach outsourcingu IT oferują kooperację z najlepszymi zawodowcami.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadry IT »

  ITFS to firma specjalizująca się w outsurcingu profesjonalnej kadry IT. Dysponujemy rozbudowaną bazą konsultantów i developerów o zróżnicowanych kwalifikacjach. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy ponadto projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów przy wdrożeniach systemów klasy ERP i CRM. W celu szerszego zapoznania się z naszą ofertą zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne Warszawa »

  Zakładasz swoją firmie? Wybrałeś już biuro księgowe, zrobiłeś mały research wśród radców prawnych, dogłębnie przeanalizowałeś wszystkie za i przeciwnej określonych lokalizacji? Zdecydowałeś się na nazwę? Ba, pewnie logo też już masz, prawda? A pomyślałeś o tym, by poszukać kogoś, kto będzie stał na straży Twojej sieci komputerowej i pilnował, by wszystko działało tak, jak należy – we dni i w nocy? Nie? W taki razie nie zwlekaj dłuższej, zapoznaj się o ofertą firmy usługi informatyczne Warszawa. Wiem, wydaje Ci się, że tego typu usługi mają sens tylko przy dużych firmach, w których ilość stanowisk komputerowych liczona jest w co najmniej setkach. Cóż, nic bardziej mylnego. Nie ma znaczenia, jak dużo komputerów używasz w swojej pracy – Ty, Twoi współpracownicy, sekretarki, asystenci etc. Może to być 10 komputerów, może to być 50 jednostek. Skorzystaj z oferty usługi informatyczne Warszawa, zanim będzie za późno. Wyobraź sobie, że w dniu, w którym masz ważne spotkanie z potencjalnych kontrahentem, Twój komputer ani drgnie – w ogóle nie daje znaku życia. Prezentacja, pierwowzór umowy – wszystkie potrzebne dokumenty są niedostępne. Co robisz? Chyba nie odwołasz spotkania, prawda?

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłoczenie płyt Gdańsk »

  Program marketingowy nazwany jako Tłoczenie płyt Gdańsk został opracowany i wprowadzony w życie przez agencję reklamową Balmedia. Stał się dodatkową okazją docierania do różnych podmiotów w celu rekomendowania medialnych form prezentacji. Do najważniejszych zadań w promowaniu firmy lub przedsiębiorstwa zaliczyć można na przykład przedstawienie klientowi oferowanych w posiadanym asortymencie towarów i usług. Ogromnym powodzeniem cieszą się od kilku lat takie usługi, jak tłoczenie płyt CD i DVD oraz nadruki na płytach wykonane na zamówienie klientów indywidualnych i komercyjnych metodą cyfrową, offsetową lub sitodruk.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-Line Systemy Internetowe »

  System do BIP to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej. Nasza oferta gwarantuje bezpieczeństwo, nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. System do BIP to 10 lat doświadczenia przedsiębiorstwa w prowadzeniu BIP i współpracy z Klientami z terenu całej Polski. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualizacja.biz »

  Nie wiesz na czym polega wirtualizacja serwerów, cały czas poszukujesz w internecie profesjonalnej wskazówki lub jednostki świadczącej usługi wirtualizacji serwerów? Już nie musisz bo dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi na dowolne nurtujące cię pytania. Ukazujemy kto oferuje najlepsze usługi, jakie zalety daje nam wirtualizacja, demonstrujemy jaki sprzęt jest potrzebny przy tego typu ofercie co więcej prezentujemy kto powinien skorzystać z usługi wirtualizacji serwerów. Dlatego zapraszamy na nasz serwis http://www. wirtualizacja. biz w celu zaznajomienia się z naszą rewelacyjną propozycją.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »