Oprogramowanie dla firm Podkategoria: Oprogramowanie dla firm

Sortuj po:

 • Baseline Concept »

  Baseline Concept dostarcza zintegrowane rozwiązania mające na celu optymalizację procesów biznesowych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Główny produkt Baseline™ to potężne, a zarazem proste i intuicyjne narzędzie, które usprawni wszystkie lub co najmniej większość kluczowych procesów w organizacji. Zamiast inwestować w kilka specjalistycznych programów, przedsiębiorcy dostają możliwość inwestycji w jeden centralny system, który obsługuje i automatyzuje wszystkie kluczowe obszary w firmie. W obecnej chwili Baseline™ wspiera takie obszary jak: Zarządzanie kontrahentami i Klientami (CRM), Zarządzanie Elektronicznymi Dokumentami, Obieg Dokumentów (workflow), Zarządzanie Projektami i Zadaniami (praca grupowa), Faktury i rozliczenia, Obsługa Sekretariatu, Obsługa procesów kadrowych, Środki Trwałe, Zaawansowane Raportowanie i inne. Według naszego podejścia, to Klient decyduje czy chce korzystać z systemu jako usługi SaaS, czy może chce, aby był on utrzymywany w jego infrastrukturze lokalnej w modelu In-house. Klient również dobiera na początku moduły jakimi jest zainteresowany, oraz model licencjonowania, który udostępniamy w kilku atrakcyjnych wariantach (abonament, one-fee, CALs). Dodatkowo Klient może skorzystać z usługi Upgrade&Support, czyli wsparcia producenta oraz dostępu do kanału aktualizacji. Baseline™ jest dostępny z niemal każdego urządzenia, posiada własną aplikację mobilną opartą o system Android dzięki której łatwo i szybko można załatwić firmowe sprawy takie jak akceptacje, kalendarz spotkań, przypomnienia terminów, dostęp do ważnych informacji przed spotkaniem itd. Dla wymagających, platforma Baseline™ może zostać dodatkowo poszerzona o funkcjonalności specyficzne dla danej branży, czy danego Klienta.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy zarządzania produkcją »

  Przedsiępiorstwo Itelligence realizuje specjalistyczne rozwiązania Business Intelligence z sektora elektroniczna wymiana danych - programy ERP. Asortyment implementacji obejmuje rozwiązania SAP ERP, które generują najbardziej opłacalne zmiany jakości gospodarowania zasobami firm. Liczne listy referencyjne od usatysfakcjonowanych klientów stanowią potwierdzenie jakości oraz rzetelności realizacji itelligence.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • SAGITTARIO Sp. z o. o. »

  Jesteśmy dostawcą nowoczesnego oprogramowania dla firm. Pokażemy Państwu, że dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii informatycznej Wasza firma jest w stanie pracować bardziej wydajnie przy zachowaniu większych oszczędności wynikających z działań operacyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja »

  Jeśli potrzebna Ci inwentaryzacja końcowa, kliknij na witrynę Remanent-polska. com, aby zapoznać się z ofertą outsourcingu. Ze względu na możliwość wystąpienia ewentualnych pomyłek trzeba sprawdzać czy stan faktyczny zgadza się z zapisami księgowymi. Aby uzyskać taką orientację można wykorzystywać radiową częstotliwość. Dane przesłane w formie radiowej zostają zapisane nie tylko w bazie centralnej, lecz również w terminalach. Inwentaryzacja tego rodzaju podlega kontrolowaniu za pomocą terminali przenośnych. Remanent Polska bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych. Tak więc inwentaryzacja towarów wykonywana jest faktycznie sprawnie. Inwentaryzacja magazynu oferuje przydatne informacje. Na stronie zaprezentowano cele jakie ma inwentaryzacja. Remanent powinien być dokładnie zorganizowany. Wejdź na witrynę, aby poczytać o oprogramowaniu jakie stosuje się, kiedy trwają inwentaryzacje. Remanent-polska. com – tu zaprezentowano zakres specjalizacji firmy oraz zaprezentowano informacje kontaktowe. Zerknij na witrynę, jeżeli chcesz przygotować zapytanie ofertowe.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy informatyczne »

  W niezwykle szeroko pojmowanym biznesie wykorzystywane są rozmaite systemy informatyczne, jakich to zadanie jest wielorakie. Jedne służą do zarządzania samą produkcją, a inne do zarządzania personelem. Złączeniem tych dwóch stanie się erp – system polecany przez BPSC SA. Jedynie użycie najbardziej doskonałych narzędzi zagwarantuje prawdziwy sukces destynacji, w której masz przyjemność pracować. Odwiedź witrynę www. bpsc. com. pl i zobacz w jaki sposób jesteś w mocy polepszyć efektywność pracy w Twojej fabryce.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-Line Systemy Internetowe »

  System do BIP to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej. Nasza oferta gwarantuje bezpieczeństwo, nowoczesność i innowacyjne rozwiązania. System do BIP to 10 lat doświadczenia przedsiębiorstwa w prowadzeniu BIP i współpracy z Klientami z terenu całej Polski. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alfavox Sp. z o. o. »

  Istniejąca od 2004 roku firma Alfavox jest właścicielem witryny, na której reklamuje zakres swojej działalności. Zajmuje się tworzeniem i implementacją systemów teleinformatycznych klasy contact center. Ich walorem jest intuicyjny, a równocześnie prosty w użytkowaniu interfejs. Zespół zawodowców tworzy pomysły w rodzaju: predictive dialer, call center czy też IVR. Oferta mieści różnego typu systemy, wykorzystywane do rejestrowania rozmów.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie aplikacji na androida »

  Elektroniczne urządzenia stacjonarne nie są aktualnie żadną renowacją, to dzięki nim powiększamy dane, znajdujemy się w stałym kontakcie z rodziną i przeglądamy najnowsze aktualności. To samo tyczy się narzędzi przenośnych, jak chociażby telefony dotykowe, czy tablety. Potrzebne jest więc tworzenie aplikacji na androida, pozwalających na bezpośredni dostęp do informacji oraz usług. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o tym, jak produkowane są takie urządzenia wspomagające prowadzenie danego podmiotu.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • EMakler »

  eKMN to oprogramowanie dla pośredników nieruchomościami. W rozbudowanej wersji złotej łączy w sobie system administrowania kontaktami z klientem, terminarz pośrednika i zintegrowaną stronę www biura nieruchomości. Dzięki programowi można łatwo zaprezentować oferty na najpopularniejszych stronach pośrednictwa nieruchomości. eKMN pracuje na centralnej instalacji i jest dostępny użytkownikom z różnych urządzeń pod warunkiem posiadania dostępu do sieci. Poza tym oprogramowanie pozwala tworzyć automatyczne biuletyny ofert dla klientów, a kadrze kierowniczej zapewnia odpowiednie narzędzia nadzoru nad działaniami podwładnych. eKomako Makler Nieruchomości dostępny jest dzięki firmie Komako – więcej informacji pod darmowym telefonem 800-109-509.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy zarządzania firmą z KOMP-NET »

  Czy Twoja firma ma już zintegrowany system informatyczny? KOMP-NET projektuje i wdraża w małych i średnich przedsiębiorstwach nowoczesne oprogramowania, m. in. ERP, CRM, MES i Business Intelligence (analiza biznesowa). Prowadzimy również sprzedaż sprzętu informatycznego oraz świadczymy usługi informatyczne i doradcze. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • 2BSoft s.c. »

  Prezentowana firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wdrażania systemów Comarch ERP. Specjalizujemy się we wdrażaniu innowacyjnych systemów usprawniających procesy zarządzania firmą przez Internet. Proponujemy rozwiązania skrojone na miarę wymagań klientów. Obsługujemy firmy o dowolnej wielkości oraz o różnym charakterze działalności. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, dbających o najwyższą jakość usług. Gwarantujemy profesjonalizm, niezawodność i udaną współpracę.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja do wysyłania SMS-ów »

  SMSFall to bramka SMS dla systemu Windows. Wysyła SMS-w z każdej karty SIM. Działa z modemami GSM Huawei. Bezproblemowa instalacja oraz nieprzeciętnie wygodna obsługa sprawiają że program znajdzie zastosowanie w każdej firmie. Również w Twojej. To idealne narzędzie do marketingu mobilnego. Wysyłaj SMS-y dla swoich klientów, reklamuj produkty, powiadamiaj o wyprzedażach.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard »

  Rodzina oprogramowania do kosztorysów Norma liczy już ponad 10 lat i w tym okresie zyskała sobie grono wielu użytkowników w firmach przywatnych i jednostkach państwowych.
  Program Norma Standard to oprogramowanie kosztorysowe dla przedsiębiorstw małych, które nie wymagają wielu zaawansowanych opcji. Standard pozwoli stworzyć kosztoryszarówno metodą uproszczoną jak i szczegółową.
  Norma PRO to program kosztorysowy, które dzięki takim możliwościom jak porównywanie kosztorysów czy tworzenie kosztorysu według standardu FIDIC jest najczęściej spotykaną wersją spośród programów do kosztorysowania Norma.
  Norma Expert to stosunkowo nowy program, któryi odznacza się całkowicie zmienionym i łatwiejszym sposobem poruszania po programie.
  Zainteresowanych ofertą KOMAKO zapraszamy na naszą stronę, gdzie poznają szczegóły oferty firmy.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • BeOne Sp. z o.o. »

  BeOne to spółka z wieloletnim doświadczeniem, która zdobyła pozycję lidera w branży rozwiązań Workflow dla klientów biznesowych. Oferujemy wdrożenia elektronicznego obiegu pracy oraz dokumentów. Zajmujemy się również obsługą archiwów elektronicznych. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie realizacji projektów wdrożeniowych. Rekomendujemy Państwu platformę Alfresco jako skuteczne narzędzie do obiegu oraz zarządzania dokumentami. Zakres świadczonych usług obejmuje też profesjonalne doradztwo przy rozwiązywaniu kwestii optymalizacyjnych.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekord ERP - Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Systemy biznesowe klasy ERP jest stałym elementem wszystkich przedsiębiorstw.
  Firmy informatyczne tak bardzo poszły do przodu, że do każdej branży wprowadzane są nowoczesne programy ułatwiające pracę.
  Nie inaczej ma to miejsce w produkcji, bo właśnie tam wszystkie procesy opierają się na systemie ERP.
  Również boom technologiczny ma bardzo duże zastosowanie w urządzeniach mobilnych.
  Tak szerokie pole jakie daje połączenie tych dwóch kategorii czyli systemów mobilnych i rozwoju ERP dla przedsiębiorstw, zostało dobrze wykorzystane i dziś większość właścicieli zarządza firmą zdalnie za pomocą internetu.
  Firma Rekord SI posiada w swojej bogatej ofercie moduły systemu ERP właśnie wykorzystujące Internet.

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Odwiedź nasz serwis aby dowiedzieć się więcej o bardzo przydatnym i funkcjonalnym programie do kosztorysowania z rodziny Norma. Norma PRO to bardzo popularny system kosztorysowy, który umożliwia sprawniejszą pracę firmom budowlanym oraz z dziedzin pokrewnych. Teraz kosztorys wykonać można w znacznie krótszym czasie przy zachowaniu należyte dokładności oraz poprawności jego konstrukcji. Dzieje się tak ponieważ program do kosztorysowania jest w pełni zgodny z procedurami FIDIC oraz wszelkim przepisami prawa polskiego dotyczącego tworzenia kosztorysów budowlanych. Należy także nadmienić, że norma PRO współpracuje z bazami cenowymi takimi jak Intercenbud i Sekocenbud co jest jej kolejną zaletą, gdyż nie ma konieczności wprowadzania stawek do pozycji kosztorysów ręcznie, a wystarczy zaimportować wyżej wymieniony cennik i skorzystać z przygotowanego rozwiązania. Bazy cenowe ukazują się kwartalnie, więc odświeżyć informacje w programie można niezwykle często. Producent zadbał również i o to, aby system kosztorysowy Norma był aktualizowany i zgodny z zasadami zmieniającego się rynku.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy CRM dla firm »

  Systemy CRM dla małych i średnich firm to idealnie rozwiązanie pozwalające na poprawę przepływu informacji w firmie oraz na kontrolowanie czasu pracy pracowników. Dzięki takiemu systemowi można skutecznie zwiększyć wydajność firmy i powiększyć zyski przedsiębiorstwa. Jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie dla firm

(4)

Oprogramowanie dla firm - nowa strona:

Adres: