Informacje jak dodać wpis:

Informacje podstawowe

W celu dodania wpisu swojej strony internetowej do katalogu firm KATALOG-PLUS.PL, należy przede wszystkim zapoznać się z Regulaminem naszego spisu stron www. Ponieważ dodanie wpisu do katalogu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, jego przeczytanie wydaje się jak najbardziej zasadne.

Sugerujemy, aby dodawane wpisy i opisy serwisów internetowych były tekstami unikalnymi, nie powielanymi w sieci. Unikalne opisy powodują szybszą indeksację wpisów oraz większą szansę na stałe ich umieszczenie w indeksie wyszukiwarek internetowych. Działają pozytywnie na dodane strony www, jak i na wartość katalogu, w którym są umieszczone.

Serwis internetowy można dodać dodać dwojako:
Rejestrując się w katalogu, dzięki czemu będzie istniała możliwość edycji oraz modyfikacji dodanych wpisów w przyszłości. Żeby to zrobić, należy wejść do zakładki „Zarejestruj się”, wypełnić wymagane pola, a potem odebrać wiadomość e-mailową z linkiem aktywującym konto w katalogu. Następnie pozostaje zalogować się do panelu użytkownika, postępować zgodnie z pojawiającymi się w trakcie poszczególnych operacji instrukcjami, żeby w końcu dodać serwis www jako zalogowany użytkownik.
Bez rejestracji w katalogu. Należy wówczas wejść bezpośrednio do odpowiedniej zakładki pod tytułem „Dodaj stronę”, wpisać adres internetowy serwisu sieciowego, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi pojawiającymi się w trakcie kolejnych czynności niezbędnych do tego, żeby strona znalazła się w katalogu. Uwaga, zaznaczamy, że dodanie wpisu w ten sposób będzie skutkowało brakiem możliwości jego zmiany, poprawienia, czy edycji w przyszłości.


Po dodaniu wpisu do katalogu zostanie on poddany procesowi moderacji. Terminy moderacji i akceptacji wpisów określa regulamin. Po akceptacji wpisu zostaje wysłany e-mail z odpowiednią informacją. Po odrzuceniu strony również taka wiadomość zostaje wysłana na podany w formularzu adres e-mailowy.

W celu przyspieszenia indeksacji wpisu strony internetowej w katalogu firm, sugerujemy, żeby podlinkować podstronę z danym wpisem. Odpowiedni kod znajduje się na podstronie z wpisem oraz wysyłany jest razem z wiadomością e-mailową informującą o akceptacji wpisu.

Serdecznie zapraszamy do dodawania zadbanych stron internetowych wraz z wartościowymi wpisami do katalogu KATALOG-PLUS.PL.

Dodatkowe informacje

Jeżeli interesująca Państwo podkategoria nie została odnaleziona, to prosimy wpisać jej nazwę w polu NOWA PODKATEGORIA na podstronie dotyczącej odpowiedniej Kategorii lub dodać ją w swoim Panelu Użytkownika. Po zaakceptowaniu podkategorii przez moderatorów zostanie ona dodana do kategorii katalogu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak wpisać adres strony ?
Proszę wprowadzić adres url zaczynający się od www. Zwracamy uwagę na to, że miniaturka dodanej strony internetowej zostanie automatycznie wykonana na podstawie podanego adresu.

Co wpisać w tytule strony ?
Proszę podać raczej krótki (nie więcej niż 60 znaków) i sugestywny nagłówek wpisu. Wpisany tekst będzie jednocześnie stanowił aktywny odsyłacz do serwisu www. Zalecamy unikania zbędnych znaków interpunkcyjnych oraz nadużywania wielkich liter. Tytuł strony może zawierać adres url lub/i krótki opis działalności – patrz regulamin.

Jak mogę opisać stronę ?
Opis strony musi składać się z minimum 300 znaków i nie powinien przekraczać 2000 znaków. Opis powyżej 400 znaków premiowany jest możliwością dodania dwóch dodatkowych linków z anchor tekstami do podstron stanowiących istotne działy zgłaszanej strony, na które chcecie Państwo zwrócić szczególną uwagę. Należy dołożyć wszelkich starań, aby opis był poprawny pod względem merytorycznym i językowym oraz nie stanowił kopii już funkcjonujących opisów w Internecie. Prosimy również, żeby unikać języka tylko i wyłącznie promocyjnego lub/i ciągów słów kluczowych.

Co wpisać w pole słowa kluczowe ?
Tutaj należy dodać frazy (słowa kluczowe) jak najlepiej określające dany serwis internetowy i działalność prowadzoną na jego stronach. Poszczególne frazy powinny zostać oddzielone przecinkami.