Serwery, Hosting Podkategoria: Serwery, Hosting

Sortuj po:

 • Łącza dzierżawione »

  Firma Hor. Net jest jedną z najbardziej znaczących w województwie małopolskim. Chociaż jej siedziba zlokalizowana jest na terenie Krakowa, Hor. net świadczy usługi w obrębie obsługi internetowej oraz telekomunikacyjnej na terenie całego południa Polski. Ten prężnie rozwijający się operator internetowy oraz telekomunikacyjny cały czas poszerza swoją ofertę dążąc do usatysfakcjonowania coraz większej grupy klientów. W skład usług świadczonych przez Hor. net wchodzi oferta dla klientów jednostkowych, z której ma możliwość skorzystać każda osoba zainteresowana szybkim oraz bezawaryjnym dostępem do usług informatycznych jak również telekomunikacyjnych. Dostęp do łączy ADSL, przez które można osiągnąć dostęp nawet do 24 Mb/s, stały adres IP. Przedsiębiorstwo gwarantuje niezmienność cen i opcję zawarcia umowy na czas nieokreślony. Trzeba dodać, że internet dla firm w Krakowie oraz jednostkowych klientów przedsiębiorstwo przesyła używając nowych technik jakimi są światłowody.
  Do innych propozycji przynależą hosting z możliwością dostępu do nieograniczonej liczby domen oraz łatwa w instalacji telefonia IP, dzięki której można uzyskać dostęp do usług takich jak fax-2-mail. Osoby a także przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą zachęca się do kontaktu. Wszelkie konieczne dane w formie adresu, numerów telefonów oraz e-mail do biura obsługi klienta można znaleźć na stronie www. hornet. pl w zakładce kontakt-BOK. Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych i zaczerpnięcia informacji o obowiązujących usługach oraz promocjach.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • SafeServer.pl- niezawodne usługi hostingowe »

  SafeServer. pl proponuje cztery pakiety hostingowe do wyboru: pakiet Starter, Standard, pakiet Business i Professional. Każdy z pakietów jest dostosowany do potrzeb przyszłego użytkownika, naszego klienta. Bez względu na to, czy posiadasz stronę www, sklep internetowy czy forum internetowe, wykupiona usługa stanie na wysokości zadania i sprosta wszelkim oczekiwaniom użytkownika. Z czterech pakietów, to właśnie Ty decydujesz, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli natomiast zadanie Cię przerosło i nie masz pojęcia, który pakiet będzie najbardziej odpowiedni, skorzystaj z pomocy naszych fachowców. Nasz zespół pomoże dopasować ofertę do prowadzonej przez Ciebie działalności. Ponadto dzięki codziennemu backupowi danych oraz licznym certyfikatom, które posiadamy, masz pewność, że korzystasz z bezpiecznego hostingu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z nasza ofertą już dziś, a na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 13 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwery, Hosting

(4)

Serwery, Hosting - nowa strona:

Adres: