Kancelarie prawne Podkategoria: Kancelarie prawne

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • LexMercatoria Adwokaci i Radcowie Prawni »

  Kancelaria radców prawnych i adwokatów LexMercatoria. Pełny zakres usług w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Kancelaria prawna LexMercatoria posiada dwa oddziały w Krośnie oraz w Rzeszowie. Cechy działania adwokatów i radców prawnych LexMercatoria to oddanie, profesjonalizm oraz błyskawiczna reakcja w celu rozwiązania problemów prawnych klientów. Szczegóły oferty dla klientów indywidualnych i firm znajduje się na stronie www. Kancelaria prawna świadczy dla podmiotów gospodarczych usługi w zakresie: prawa podatkowego prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa administracyjnego prawa pracy prawa karnego skarbowego prawa karnego gospodarczego Kancelaria prawna świadczy dla klientów indywidualnych usługi w zakresie: prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa karnego prawa rodzinnego

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Cognitor »

  Cognitor to kancelaria utworzona w 1996 roku przez Andrzeja Chołdernego. Obecnie działa w dwóch miastach: Rudzie Śląskiej i Zabrzu. Oferta jaką nam przedstawiają to między innymi obsługa prawna osób fizycznych i innych podmiotów w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i szeroko pojmowanego prawa gospodarczego.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Roman Kancelaria Adwokacka »

  Prezentowana witryna internetowa jest własnością znanej i cenionej Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Proponujemy obszerny wachlarz usług prawnych. Specjalizujemy się w różnorodnych dziedzinach prawa. Trudnimy się między innymi prawem karnym, cywilnym, rozwodowym, rodzinnym. Reprezentujemy klientów przed sądem. Zapewniamy fachowe doradztwo prawne i obsługę na najwyższym poziomie. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie prawne Kraków »

  Różnorakiego typu kancelarie prawne Kraków proponuje osobom indywidualnym, jak i różnego typu przedsiębiorstwom. Zależnie od występującego problemu poszukiwana jest odpowiednia w danej specjalizacji kancelaria radców prawnych Kraków posiada również kancelarie, które zagwarantować mają możliwość profesjonalną obsługę prawną w każdego typu sprawie. Do tego typu kancelarii należy na pewno Wojciech Harpula Kancelaria Radcy Prawnego Kraków (witryna internetowa tutaj). W szerokim obszarze świadczone przez nią usługi prawne Kraków, dadzą możliwość rozwikłać wszelkie kłopoty prawne.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Notariusz Marcin Onichimowski prowadzi Kancelarię Notarialną w mieście Katowice, w której odczytuje stronom teksty umów - aktów notarialnych (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki) przed ich podpisaniem oraz dokonuje poświadczeń dokumentów. W przypadkach uzasadnionych istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta. Musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami lub wymagać tego charakter czynności.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Marcin Oźminkowski »

  W życiu zdarzają się różne sytuacje, jakie wymagają skorzystania ze specjalistycznej usługi prawnej. Z tego względu Kancelaria Adwokacka Marcina Oźminkowskiego, prowadzi wszelkie usługi prawne przy ulicy Nowowiejskiego 25/3 w mieście Poznań. Przebywając w mieście Poznań, czy też okolicach Poznania należy zgłaszać się po specjalistyczną poradę pod numerem +48 61 853 31 86. Duża praktyka w rozmaitych sferach prawa zezwala na duży wachlarz porad.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ciborowski »

  Kancelaria Ciborowski zaprasza do współpracy osoby poszukujące profesjonalnych porad prawnych. Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, a nie pseudoekspertami prawa bez dyplomu. Posiadamy już spore grono zadowolonych klientów, którzy poledają nas swojej rodzinie, znajomym i współpracownikom. Dołącz do nich! Nie będziesz niezadowolony! Zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Zalesińska »

  Jeśli poszukują Państwo doświadczonego adwokata lub pomocy prawnej to nasza Kancelaria adwokacka Zalesińska prowadzi tego typu usługi. Świadczymy usługi prawne w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego i karnego. Występujemy w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowniczych wszystkich sądów. Posiadamy 20-letnie doświadczenie.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Łodzi - Porady prawne Łódź »

  W sytuacji gdy mamy do wykonania sprawę specjalistyczną oraz chcemy wykonać ją dobrze, to powinno się rozpatrzyć skorzystanie z wsparcia fachowców. Taką profesjonalną pomoc prawną w bardzo wielu aspektach prawnych zapewnia Kancelaria Prawna Meritum mieszcząca się na Al. Kościuszki 98/5a w mieście Łódź. Przed odwiedzinami w Kancelarii wypada wcześniej umówić się na spotkanie kontaktując się pod numer telefonu: 42-636-40-00 w godzinach 10-18 od poniedziałku do piątku.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Serba-Chrzanowska »

  Portal umożliwia obsługę E-PORAD prawnych. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa spadkowego (odrzucenie spadku, testament), prawa gospodarczego, administracyjnego, upadłościowego, pracy, ubezpieczeń społecznych, zobowiązań i innych działów prawa. Oferta obejmuje także obsługę prawną firm.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kozłowski »

  Kancelaria Adwokacka oferuje fachową pomoc prawną z zakresu wielu dyscyplin prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z prawem rozwodowym, cywilnym, karnym, nieruchomości, spółek. Adwokat Tomasz Kozłowski posiada kancelarię w Krakowie. Zakres oferowanych usług obejmuje zastępstwo prawne nad organami administracji, sporządzanie pism procesowych, doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzór nad transakcjami gospodarczymi, prowadzenie mediacji i wiele innych świadczeń na rzecz klientów prywatnych i firm.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jaworzno »

  Oferujemy porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa gospodarczego i handlowego, przeprowadzanie spraw dotyczących prawa kanonicznego (unieważnianie małżeństw kościelnych) świadczy kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa – Pabin. Główna siedziba kancelarii mieści się w Krakowie, kancelaria posiada jednak filię w Jaworznie. Kancelaria świadczy także usługi zarówno osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sosna oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu różnych dziedzin prawa. Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, lokalowym, gospodarczym, spółek handlowych, rodzinnym, pracy. Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Zajmujemy się doradztwem prawnym. Oferujemy współpracę doraźną albo długoterminową. Ofertę zawsze dostosowujemy do wymagań klientów. Zapewniamy udaną współpracę i dużą efektywność działań.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria L.J.Śledzikowskiej »

  Przedstawiana witryna zawiera szczegółowe informacje na temat Kancelarii Prawnej i Kancelarii Adwokackiej. Oferta obejmująca bogatą gamę usług prawnych dedykowana jest klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. W ramach działań prowadzonych na rzecz osób fizycznych specjalizujemy się w świadczeniu usług między innymi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, postępowania egzekucyjnego, prawa administracyjnego. Przedsiębiorcom proponujemy usługi w zakresie prawa gospodarczego, spółdzielczego, pracy itd.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bielański i Wspólnicy »

  Podstawową misją omawianego portalu online jest zaprezentowanie propozycji usytuowanej w Krakowie kancelarii prawnej Bielański i Wspólnicy. Adwokaci oraz radcy prawni specjalizują się w obsłudze prawnej zakładów z sektora MŚP. Obszar działalności zawiera nie tylko prawo spółek czy autorskie, ale również prawo turystyczne, w tym organizację warsztatów prawnych dla pracowników hoteli. Adwokaci posługują się językiem angielskim oraz portugalskim.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna we Wrocławiu »

  Jeżeli potrzebny Ci dobry adwokat, Wrocław to miasto, gdzie znajdzie się takich kliku. Prawnicy z biura usług prawnych Modus trudnią się sporządzaniem prywatnych aktów oskarżenia i znakomicie znają prawo korporacyjne. Organizacje handlowe, które zamierzają odzyskać płynność finansową mogą być pewne, że skutecznie dokonana zostanie windykacja Wrocław Modus to kancelaria prawna zapewniająca rozległy zakres usług. Zgłoś się do kancelarii prawnej Modus w sytuacji, gdy interesuje Cię pomoc prawna, Wrocław to teren niezmiernie aktywny pod kątem gospodarczym. Zawiłe kwestie prawne warto omawiać z ekspertami.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Julia Kamińska-Kasjaniuk »

  Zapraszamy Państwa do naszej kancelarii adwokackiej Kamińska Kasjaniuk, która znajduje się Warszawie. Oferujemy pomoc w postępowaniu sądowym oraz arbitrażu dla spółek. Jesteśmy przedstawicielem podmiotu w każdym stadium postępowania przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przeprowadzamy pertraktacje w celu zawarcia umowy. Gwarantujemy fachowe traktowanie każdej sprawy.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Warszawa »

  Szukasz kompetentnej porady prawniczej w Warszawie? W takim razie zagrzewamy do zaznajomienia się z usługami dostarczanymi przez kancelarię adwokacką Konrada Rupiewicza. Wyspecjalizowani w bardzo wielu dziedzinach prawa adwokaci są na Państwa potrzeby nawet w najtrudniejszych rozprawach w sądach czy przed organami administracyjnymi. Zapewniamy kompetentne i profesjonalne podejście do każdej sprawy oraz godne reprezentowanie Państwa stanowiska. Przekonaj się w czym może pomóc Ci nasza kancelaria adwokacka. Warszawa to jednakże nie wyłączny zakres naszych działań, profesjonalnie pomagamy klientom z innych obszarów kraju jak i z zagranicy.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria-Gdanska »

  Kołodziejska Mindykowski Gdańsk kompleksowa obsługa prawna, kancelaria prawna oferuje zastępstwo procesowe i porady prawne. Nasz doświadczony adwokat, prawnik, radca prawny pomoże Tobie i Twojej firmie nawet w najcięższej sytuacji.
  Kancelaria-Gdanska zapewni Ci pomoc oraz pełną ochronę prawną w każdym czasie.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • | Kancelaria Prawna GrawaLex Łódź »

  Kancelaria Prawna GrawaLex zatrudnia najlepszych prawników w Łodzi. Dzięki temu, że prawnicy Ci specjalizują się w różnych dziedzinach prawa możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz kompleksową obsługę zarówno firm jak i osób prywatnych.

  Kancelaria Prawna GrawaLex przyjmuje sprawy z zakresu:
  - prawa rodzinnego
  - prawa gospodarczego
  - prawa spadkowego
  - prawa pracy
  - prawa upadłościowego
  - prawa budowlanego
  - innych gałęzi prawa cywilnego
  - prawa administracyjnego
  - obsługi kadr i płac
  - kompleksowej obsługi prawnej firm
  - obsługi wierzytelności
  - innych dziedzin prawa

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawne

(1)

Kancelarie prawne - nowa strona:

Adres: