Kancelaria adwokacka - porady prawne

Kancelaria adwokacka - porady prawne Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Połacik zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców działających w rozmaitych branżach gospodarki. Do dyspozycji klientów oddajemy swoje dwie placówki - siedzibę główną w Katowicach i biuro mieszczące się w Częstochowie. Oferowane przez nas kompleksowe doradztwo prawne cechuje się zachowaniem najwyższych standardów, rzetelnością oraz terminowością. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły strony www.adwokatpolacik.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokatpolacik.pl:

Kancelaria adwokacka - porady prawne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny bing 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LexMercatoria Adwokaci i Radcowie Prawni »

  Kancelaria radców prawnych i adwokatów LexMercatoria. Pełny zakres usług w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Kancelaria prawna LexMercatoria posiada dwa oddziały w Krośnie oraz w Rzeszowie. Cechy działania adwokatów i radców prawnych LexMercatoria to oddanie, profesjonalizm oraz błyskawiczna reakcja w celu rozwiązania problemów prawnych klientów. Szczegóły oferty dla klientów indywidualnych i firm znajduje się na stronie www. Kancelaria prawna świadczy dla podmiotów gospodarczych usługi w zakresie: prawa podatkowego prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa administracyjnego prawa pracy prawa karnego skarbowego prawa karnego gospodarczego Kancelaria prawna świadczy dla klientów indywidualnych usługi w zakresie: prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa karnego prawa rodzinnego

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Roman Kancelaria Adwokacka »

  Prezentowana witryna internetowa jest własnością znanej i cenionej Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana. Proponujemy obszerny wachlarz usług prawnych. Specjalizujemy się w różnorodnych dziedzinach prawa. Trudnimy się między innymi prawem karnym, cywilnym, rozwodowym, rodzinnym. Reprezentujemy klientów przed sądem. Zapewniamy fachowe doradztwo prawne i obsługę na najwyższym poziomie. Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, ale usługi świadczymy na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria L.J.Śledzikowskiej »

  Przedstawiana witryna zawiera szczegółowe informacje na temat Kancelarii Prawnej i Kancelarii Adwokackiej. Oferta obejmująca bogatą gamę usług prawnych dedykowana jest klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. W ramach działań prowadzonych na rzecz osób fizycznych specjalizujemy się w świadczeniu usług między innymi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, postępowania egzekucyjnego, prawa administracyjnego. Przedsiębiorcom proponujemy usługi w zakresie prawa gospodarczego, spółdzielczego, pracy itd.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Zbigniewa Romana oferuje kompleksową pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie. Adwokat Roman Warszawa kieruje swoją ofertę zwłaszcza do osób ze stolicy i jej najbliższych okolic. Z usług prezentowanej kancelarii korzystają osoby fizyczne oraz podmioty kierujące działalnością gospodarczą o dowolnym profilu. Zespół kancelarii tworzą doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy posiadający bogatą wiedzę z zakresu dyscyplin prawa, w których się specjalizują. Wysoka efektywność w prowadzeniu różnorodnego typu spraw umożliwiła nam zdobycie renomy, którą posiadają najlepsze kancelarie Warszawa. Zajmujemy się m. in. prowadzeniem spraw karnych, cywilnych, rozwodowych, spadkowych. Specjalizujemy się również w udzielaniu porad prawnych związanych z zagadnieniami proceduralnymi i prawno-materialnymi. Proponujemy profesjonalną pomoc osobom, którym z powodu zaistniałych okoliczności potrzebny jest niezawodny adwokat. Działamy zarówno w imieniu oskarżonych, jak też pokrzywdzonych.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jaworzno »

  Oferujemy porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa gospodarczego i handlowego, przeprowadzanie spraw dotyczących prawa kanonicznego (unieważnianie małżeństw kościelnych) świadczy kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa – Pabin. Główna siedziba kancelarii mieści się w Krakowie, kancelaria posiada jednak filię w Jaworznie. Kancelaria świadczy także usługi zarówno osobom prywatnym jak i podmiotom gospodarczym.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Poznań »

  Nasza kancelaria adwokacka to zawodowcy, którzy wszechstronnie zajmują się sprawami podmiotów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy dobrze wykształconymi fachowcami i mogą mieć Państwo pewność, że zajmiemy się Państwa zleceniami wyjątkowo rzetelnie. Specjalizujemy się w zakresie prawa karnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy. Nasza kancelaria mieści się przy ul. Wronieckiej 18/4 w Poznaniu, prosimy też o kontakt telefoniczny pod numerem: (61) 852-23-35

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna we Wrocławiu »

  Jeżeli potrzebny Ci dobry adwokat, Wrocław to miasto, gdzie znajdzie się takich kliku. Prawnicy z biura usług prawnych Modus trudnią się sporządzaniem prywatnych aktów oskarżenia i znakomicie znają prawo korporacyjne. Organizacje handlowe, które zamierzają odzyskać płynność finansową mogą być pewne, że skutecznie dokonana zostanie windykacja Wrocław Modus to kancelaria prawna zapewniająca rozległy zakres usług. Zgłoś się do kancelarii prawnej Modus w sytuacji, gdy interesuje Cię pomoc prawna, Wrocław to teren niezmiernie aktywny pod kątem gospodarczym. Zawiłe kwestie prawne warto omawiać z ekspertami.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie prawne Kraków »

  Różnorakiego typu kancelarie prawne Kraków proponuje osobom indywidualnym, jak i różnego typu przedsiębiorstwom. Zależnie od występującego problemu poszukiwana jest odpowiednia w danej specjalizacji kancelaria radców prawnych Kraków posiada również kancelarie, które zagwarantować mają możliwość profesjonalną obsługę prawną w każdego typu sprawie. Do tego typu kancelarii należy na pewno Wojciech Harpula Kancelaria Radcy Prawnego Kraków (witryna internetowa tutaj). W szerokim obszarze świadczone przez nią usługi prawne Kraków, dadzą możliwość rozwikłać wszelkie kłopoty prawne.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław - Odszkodowania, rozwód, sprawy karne »

  Adwokat Grzegorz Szymczyk posiada kancelarię adwokacką we Wrocławiu i w Twardogórze specjalizuje się w prawie karnym (obrona oskarżonego), cywilnym (porady prawne, opinie, sporządzanie umów nazwanych i nienazwanych), konsumenckim (niezgodność towaru konsumenckiego z umową, kredyt konsumencki), gospodarczym (rozwiązywanie, tworzenie, przekształcanie podmiotów gospodarczych, reprezentacja w postępowaniu gospodarczym, udzielanie porad prawnych, reprezentowanie w postępowaniu o uchylenie, stwierdzenie nieważności uchwały), handlowym (sporządzanie i opiniowanie kontraktów), upadłościowym, rodzinnym (rozwód, podział majątku, alimenty, separacja), opiekuńczym, spadkowym (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku), medycznym (błąd medyczny, zaniedbania szpitala, zarażenie chorobą, dochodzenie praw pacjenta, obrona lekarzy), pracy oraz dochodzi odszkodowań i zadośćuczynień (z tytułu wypadku przy pracy, błędu medycznego, wypadku drogowego, wypadku losowego, bezpodstawnego aresztowania oraz pozbawienia wolności itd. ) i wierzytelności a także prowadzi stałą obsługę podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz prawnika? KancelarieRP ci w tym pomogą »

  Poszukujesz prawnika? zawodowcy osiągalni w Poznaniu. Nasz portal posiada dużą bazę biegłych prawników i radców prawnych. Możesz opierać się o kompleksową pomoc prawną przez wyspecjalizowanych prawników ze wszystkich pól prawnych z całego kraju. Prawnicy zatrudniani przez kancelarie portalu to baza zawodowców zajmujących się twoim interesem. Strona ta jednoczy dynamicznie rozwijających się, w pełni niezależnych prawniczek ze wszystkich województw w kraju. Jeśli chcesz bezkonfliktowo kierować swój biznes to powierz ją prawnikom KancelarieRP, a spełnią oni twoje oczekiwania w zakresie prawa.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »