Kancelaria Adwokacka Julia Kamińska-Kasjaniuk

Kancelaria Adwokacka Julia Kamińska-Kasjaniuk Zapraszamy Państwa do naszej kancelarii adwokackiej Kamińska Kasjaniuk, która znajduje się Warszawie. Oferujemy pomoc w postępowaniu sądowym oraz arbitrażu dla spółek. Jesteśmy przedstawicielem podmiotu w każdym stadium postępowania przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przeprowadzamy pertraktacje w celu zawarcia umowy. Gwarantujemy fachowe traktowanie każdej sprawy.

Szczegóły strony www.adwokackakancelaria.net:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokackakancelaria.net:

Kancelaria Adwokacka Julia Kamińska-Kasjaniuk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 28 Odwiedziny bing 210 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Cognitor »

  Cognitor to kancelaria utworzona w 1996 roku przez Andrzeja Chołdernego. Obecnie działa w dwóch miastach: Rudzie Śląskiej i Zabrzu. Oferta jaką nam przedstawiają to między innymi obsługa prawna osób fizycznych i innych podmiotów w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i szeroko pojmowanego prawa gospodarczego.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bielański i Wspólnicy »

  Podstawową misją omawianego portalu online jest zaprezentowanie propozycji usytuowanej w Krakowie kancelarii prawnej Bielański i Wspólnicy. Adwokaci oraz radcy prawni specjalizują się w obsłudze prawnej zakładów z sektora MŚP. Obszar działalności zawiera nie tylko prawo spółek czy autorskie, ale również prawo turystyczne, w tym organizację warsztatów prawnych dla pracowników hoteli. Adwokaci posługują się językiem angielskim oraz portugalskim.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sosna oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu różnych dziedzin prawa. Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, lokalowym, gospodarczym, spółek handlowych, rodzinnym, pracy. Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Zajmujemy się doradztwem prawnym. Oferujemy współpracę doraźną albo długoterminową. Ofertę zawsze dostosowujemy do wymagań klientów. Zapewniamy udaną współpracę i dużą efektywność działań.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Marcin Hećman »

  Głównym zadaniem polecanego portalu www jest scharakteryzowanie profilu działalności stołecznej Kancelarii Adwokackiej, stworzonej przez Marcina Hećmana. Obszar jej pracy wiąże się z różnymi dyscyplinami prawa. Specjalizacją prawnika jest chociażby prawo karne, administracyjne, rodzinne. W ramach prawa spadkowego kancelaria oferuje pomoc w podziałach spadku, a ponadto w sprawdzaniu odpowiedzialności za długi.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kozłowski »

  Kancelaria Adwokacka oferuje fachową pomoc prawną z zakresu wielu dyscyplin prawa. Specjalizujemy się między innymi w sprawach związanych z prawem rozwodowym, cywilnym, karnym, nieruchomości, spółek. Adwokat Tomasz Kozłowski posiada kancelarię w Krakowie. Zakres oferowanych usług obejmuje zastępstwo prawne nad organami administracji, sporządzanie pism procesowych, doradztwo prawne, opiniowanie umów, nadzór nad transakcjami gospodarczymi, prowadzenie mediacji i wiele innych świadczeń na rzecz klientów prywatnych i firm.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna we Wrocławiu »

  Jeżeli potrzebny Ci dobry adwokat, Wrocław to miasto, gdzie znajdzie się takich kliku. Prawnicy z biura usług prawnych Modus trudnią się sporządzaniem prywatnych aktów oskarżenia i znakomicie znają prawo korporacyjne. Organizacje handlowe, które zamierzają odzyskać płynność finansową mogą być pewne, że skutecznie dokonana zostanie windykacja Wrocław Modus to kancelaria prawna zapewniająca rozległy zakres usług. Zgłoś się do kancelarii prawnej Modus w sytuacji, gdy interesuje Cię pomoc prawna, Wrocław to teren niezmiernie aktywny pod kątem gospodarczym. Zawiłe kwestie prawne warto omawiać z ekspertami.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie prawne Kraków »

  Różnorakiego typu kancelarie prawne Kraków proponuje osobom indywidualnym, jak i różnego typu przedsiębiorstwom. Zależnie od występującego problemu poszukiwana jest odpowiednia w danej specjalizacji kancelaria radców prawnych Kraków posiada również kancelarie, które zagwarantować mają możliwość profesjonalną obsługę prawną w każdego typu sprawie. Do tego typu kancelarii należy na pewno Wojciech Harpula Kancelaria Radcy Prawnego Kraków (witryna internetowa tutaj). W szerokim obszarze świadczone przez nią usługi prawne Kraków, dadzą możliwość rozwikłać wszelkie kłopoty prawne.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Serba-Chrzanowska »

  Portal umożliwia obsługę E-PORAD prawnych. Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa spadkowego (odrzucenie spadku, testament), prawa gospodarczego, administracyjnego, upadłościowego, pracy, ubezpieczeń społecznych, zobowiązań i innych działów prawa. Oferta obejmuje także obsługę prawną firm.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Ciborowski »

  Kancelaria Ciborowski zaprasza do współpracy osoby poszukujące profesjonalnych porad prawnych. Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, a nie pseudoekspertami prawa bez dyplomu. Posiadamy już spore grono zadowolonych klientów, którzy poledają nas swojej rodzinie, znajomym i współpracownikom. Dołącz do nich! Nie będziesz niezadowolony! Zapraszamy do współpracy. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podział majątku po rozwodzie »

  Warszawska Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski specjalizuje się głównie w sprawach rozwodowych i podziału majątku. Śmiało można powiedzieć, że możemy zapewnić całościową obsługę legislacyjną Kontrahentów na wszelkim procesie postępowania sądowego.

  Obsługa Konsumenta i kontakt z nim to zadanie priorytetowe dla naszej kancelarii adwokackiej. Proponujemy ciągły bezpośredni kontakt z adwokatem prowadzącym sprawę. Klienci kooperują z nami na zrozumiałych warunkach. Głównie dlatego nasi Klienci nie są obarczeni pobocznymi wydatkami.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »