INSTYTUCJE, URZĘDY Kategoria: INSTYTUCJE, URZĘDY

INSTYTUCJE, URZĘDY - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria adwokacka - porady prawne »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdaleny Połacik zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców działających w rozmaitych branżach gospodarki. Do dyspozycji klientów oddajemy swoje dwie placówki - siedzibę główną w Katowicach i biuro mieszczące się w Częstochowie. Oferowane przez nas kompleksowe doradztwo prawne cechuje się zachowaniem najwyższych standardów, rzetelnością oraz terminowością. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 01 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szukasz prawnika? KancelarieRP ci w tym pomogą »

  Poszukujesz prawnika? zawodowcy osiągalni w Poznaniu. Nasz portal posiada dużą bazę biegłych prawników i radców prawnych. Możesz opierać się o kompleksową pomoc prawną przez wyspecjalizowanych prawników ze wszystkich pól prawnych z całego kraju. Prawnicy zatrudniani przez kancelarie portalu to baza zawodowców zajmujących się twoim interesem. Strona ta jednoczy dynamicznie rozwijających się, w pełni niezależnych prawniczek ze wszystkich województw w kraju. Jeśli chcesz bezkonfliktowo kierować swój biznes to powierz ją prawnikom KancelarieRP, a spełnią oni twoje oczekiwania w zakresie prawa.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katarzyna Bobrowska »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Bobrowska ma długoletnie doświadczenie w specjalności prawniczej. Dlatego też jesteśmy w stanie bez problemu dostosować się do wymagań dosłownie wszelkiego Klienta. Naszą specjalnością są takie dziedziny prawa jak prawo karne czy tez prawo rodzinne. Bez trudu będziemy w stanie wypracować dla naszych Klientów pożądane oraz korzystne rozwiązania. Zapłata za pracę naszej kancelarii adwokackiej ustalana jest w przypadku każdej sytuacji indywidualnie.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podział majątku po rozwodzie »

  Warszawska Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski specjalizuje się głównie w sprawach rozwodowych i podziału majątku. Śmiało można powiedzieć, że możemy zapewnić całościową obsługę legislacyjną Kontrahentów na wszelkim procesie postępowania sądowego.

  Obsługa Konsumenta i kontakt z nim to zadanie priorytetowe dla naszej kancelarii adwokackiej. Proponujemy ciągły bezpośredni kontakt z adwokatem prowadzącym sprawę. Klienci kooperują z nami na zrozumiałych warunkach. Głównie dlatego nasi Klienci nie są obarczeni pobocznymi wydatkami.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • | Kancelaria Prawna GrawaLex Łódź »

  Kancelaria Prawna GrawaLex zatrudnia najlepszych prawników w Łodzi. Dzięki temu, że prawnicy Ci specjalizują się w różnych dziedzinach prawa możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz kompleksową obsługę zarówno firm jak i osób prywatnych.

  Kancelaria Prawna GrawaLex przyjmuje sprawy z zakresu:
  - prawa rodzinnego
  - prawa gospodarczego
  - prawa spadkowego
  - prawa pracy
  - prawa upadłościowego
  - prawa budowlanego
  - innych gałęzi prawa cywilnego
  - prawa administracyjnego
  - obsługi kadr i płac
  - kompleksowej obsługi prawnej firm
  - obsługi wierzytelności
  - innych dziedzin prawa

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • LexMercatoria Adwokaci i Radcowie Prawni »

  Kancelaria radców prawnych i adwokatów LexMercatoria. Pełny zakres usług w zakresie profesjonalnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Kancelaria prawna LexMercatoria posiada dwa oddziały w Krośnie oraz w Rzeszowie. Cechy działania adwokatów i radców prawnych LexMercatoria to oddanie, profesjonalizm oraz błyskawiczna reakcja w celu rozwiązania problemów prawnych klientów. Szczegóły oferty dla klientów indywidualnych i firm znajduje się na stronie www. Kancelaria prawna świadczy dla podmiotów gospodarczych usługi w zakresie: prawa podatkowego prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa administracyjnego prawa pracy prawa karnego skarbowego prawa karnego gospodarczego Kancelaria prawna świadczy dla klientów indywidualnych usługi w zakresie: prawa cywilnego prawa gospodarczego prawa handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa karnego prawa rodzinnego

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Oferowane przy udziale mnóstwa kancelarii notarialnych różnorodne czynności notarialne mają coraz większe znaczenie dla człowieka. Z tej racji pod zwrotami „akty notarialne Piotrków” bądź „Kancelarie Notarialne Piotrków Trybunalski” odszukamy dużo kancelarii zajmujących się tego rodzaju czynnościami, jak spisywanie aktów poświadczenia dziedziczenia. Kancelarię Notarialną Radosława Telemana znajdziemy pod wyrażeniami „Notariusz Piotrków Tryb”. Bliższe wiadomości zamieszczone są tutaj: www. notariusz-piotrków. pl na witrynie online.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie prawne Kraków »

  Różnorakiego typu kancelarie prawne Kraków proponuje osobom indywidualnym, jak i różnego typu przedsiębiorstwom. Zależnie od występującego problemu poszukiwana jest odpowiednia w danej specjalizacji kancelaria radców prawnych Kraków posiada również kancelarie, które zagwarantować mają możliwość profesjonalną obsługę prawną w każdego typu sprawie. Do tego typu kancelarii należy na pewno Wojciech Harpula Kancelaria Radcy Prawnego Kraków (witryna internetowa tutaj). W szerokim obszarze świadczone przez nią usługi prawne Kraków, dadzą możliwość rozwikłać wszelkie kłopoty prawne.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne w Poznaniu »

  Wielorakiego rodzaju transakcje w branży nieruchomości bądź różnorakie ugody wykonywane są niezwykle często w granicach miejscowości Poznań. Notariusz w tych pracach odgrywa niezwykle ważną rolę. Dlatego też istotne jest, jeśli szukany jest notariusz w Poznaniu, aby brać pod uwagę klasę, jak też rzetelność propozycji ofertowej jaką prezentuje. Tego rodzaju notariusze w Poznaniu realizują swoją działalność – pośród nich na wyjątkowe odnotowanie zasługuje Kancelaria Notarialna Poznań. Pod niniejszym adresem w sieci odnaleźć da się dokładny opis tej kancelarii oraz przeprowadzanych przez nią usług. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Warszawa »

  Wiele osób decyduje się na rozstanie, co ma bez wątpienia znaczący wpływ na całe bieżące życie. Niemniej jednak nie zawsze dobrym rozwiązaniem powstałej sytuacji jest rozwód. Czasem korzystniejszym rozstrzygnięciem powinna okazać się separacja. Jest to rozdzielenie małżonków od wspólnego życia. Znacząca liczba osób decyduje się na taki typ rozstania, albowiem w ten sposób powinno się podjąć ostateczną decyzję. Radca prawny (Warszawa to miasto, gdzie świadczy on swoje solidne usługi) na pewno pomoże w przeprowadzaniu stosownej separacji. Sprawdzona Kancelaria Prawna świadczy swoje rzetelne usługi, które pozostają na wysokim poziomie. Kancelaria Prawna poleca swoją pomoc w kwestach tj. zachowek bądź zasiedzenie. Wspólnikami przedsiębiorstwa są w zupełności doświadczeni adwokaci, którzy służą solidną radą. Firma poleca usługi prawne dla osób fizycznych, i innych firm. Zajmuje się także reprezentacją przed sądem odbiorców w najrozmaitszych sprawach. Na witrynie internetowej są zamieszczone bliższe dane.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: INSTYTUCJE, URZĘDY

(4)

INSTYTUCJE, URZĘDY - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: