Filtry, Wkłady filtracyjne Podkategoria: Filtry, Wkłady filtracyjne

Sortuj po:

 • Filterpol »

  Filterpol to firma produkująca wysokiej jakości filtry powietrza używane między innymi w lakierniach przemysłowych. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu rozmaitych problemów związanych z filtracją i odpylaniem powietrza. W asortymencie znajdują się filtry kasetowe, filtry kieszeniowe oraz filtry typu paint stop. Oferujemy najwyższej jakości węgle aktywne odpowiednie do filtracji wody i powietrza. Korzystamy ze sprawdzonych metod produkcyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eco Domus »

  Za pomocą witryny SwiatFiltrow. pl, firma Eco Domus Paweł Bednik prowadzi sprzedaż filtrów do wody. Proponujemy najlepszej jakości urządzenia filtrujące wodę odpowiednie zarówno do mieszkań, domów, biur, jak też całych wspólnot mieszkaniowych lub zakładów produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdują się filtry bazujące na technologii odwróconej osmozy oraz duże stacje uzdatniające wodę. Specjalizujemy się również w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych, takich jak wkłady do filtrów czy nadmanganian potasu.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Eco Domus »

  Działalność przedsiębiorstwa Eco Domus Paweł Bednik powiązana jest z uzdatnianiem wody. Zajmujemy się dostarczaniem filtrów do wody. Zakres proponowanych usług obejmuje także montaż i obsługę serwisową. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Usługi realizujemy na rzecz klientów z całej Polski. W naszej ofercie znajdują się filtry przeznaczone do mieszkania, domu bądź biura. Oferujemy ponadto filtry do uzdatniania wody kamienicach i zakładach pracy.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Filtry, Wkłady filtracyjne

(4)

Filtry, Wkłady filtracyjne - nowa strona:

Adres: