Agd, Rtv Podkategoria: Agd, Rtv

Sortuj po:

 • Telewizory sklep »

  Program marketingowy określony nazwą Telewizory sklep został przygotowany dla promowania oferty sklepu internetowego MG Market. Program ten w sposób naturalny stał się uzupełnieniem promocji z roku 2010 pod nazwą Telewizory LED, która rekomendowała najlepiej oceniane w Polsce nowoczesne telewizory z podświetleniem krawędziowym. Stała się też uzupełnieniem dla oferty marketingowej pod nazwą Biały Telewizor z MG Market. Oferta ta została skierowana jedynie do wąskiego grona klientów. W odróżnieniu od niej program pod nazwą Telewizory sklep wychodzi naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu, które jak wynika z przeprowadzonych sondaży, będzie się jeszcze dynamiczniej nasilać w bieżącym dziesięcioleciu.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Made in USA - sklep ze sprzętem AGD z USA »

  Made in USA to sklep internetowy, w którym można zakupić roboty marki Kitchen Aid. Jeśli cenisz sobie produkty najwyższej jakości polecamy różne modele mikserów Kitchen Aid. Ceny naszych mikserów są bardzo atrakcyjne. Profesjonalny robot kuchenny to niezbędny sprzęt w każdej kuchni. Zachęcamy do kupna m. in. planetarnego robota kuchennego Artisan. U nas zakupisz też garnki, patelnie, pojemniki i wiele innych sprzętów kuchennych.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • AGD Sklep - sprzęt AGD w GoracaKuchnia.pl »

  Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. Warto więc dołożyć wiele starań aby umeblować je według własnych potrzeb i oczekiwań. Warto więc wyposażyć je w sprzęty najwyższej jakości, pochodzące od uznanych producentów, które pozwolą nam cieszyć się z przygotowywania posiłków dla siebie i całej rodziny. Goracakuchnia. pl to jedyny taki sklep internetowy oferujący najwyższej jakości sprzęt AGD do zabudowy - do wyposażenia kuchni. Chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy naszym klientom co do wyboru konkretnych sprzętu AGD tak aby dokonując zakupów w naszym sklepie czuli się usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agd, Rtv

(4)

Agd, Rtv - nowa strona:

Adres: