Windykacja, Odszkodowania Podkategoria: Windykacja, Odszkodowania

Sortuj po:

 • Kameleon Sp. z o.o. »

  Na reklamowanej witrynie www obszar swojej działalności prezentuje zlokalizowana w Szczecinie firma KAMELEON. Do jej celów zalicza się reprezentacja klientów przed zakładami ubezpieczeniowymi. Grupa ekspertów zajmuje się dochodzeniem roszczeń, dotyczących szkód majątkowych, komunikacyjnych oraz osobowych. Wiedzą, jak działać, kiedy zakład ubezpieczeniowy nie chce wypłacić należnego odszkodowania.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków »

  Kancelaria Prawna Joanna Makan & Joanna Kwinta Radcowie Prawni s.c. została zawiązana przez radców prawnych Joannę Makan i Joannę Kwintę w 2011 roku, jako spółka cywilna. Kancelaria świadczy usługi prawne z rożnych dziedzin prawa. W ramach naszych usług świadczymy kompleksowe usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Poza stałą obsługą prawną nasza kancelaria oferuje świadczenie usług prawnych polegające na prowadzeniu poszczególnych spraw zarówno w sporach pozasądowych jak i tych, w których klienci zamierzają bądź wstąpili już na drogę sądową.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kameleon Sp.z o.o. »

  Dany serwis www został założony, żeby zaprezentować kompleksową ofertę szczecińskiej firmy Kameleon. Filar jej pracy wiąże się z windykacją należności oraz wywiadem gospodarczym. Kompetentni zawodowcy zajmują się określaniem wysokości majątku, jakim dysponuje dłużnik, a ponadto weryfikowaniem prawnych możliwości jego zabezpieczenia. Usługi dotyczą windykacji sądowej, bezpośredniej oraz nabywania wierzytelności.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Ssyndyk windykacja »

  • Nasza firma oferuje sprawdzone sposoby windykacji dłużników, działamy na terenie Polski i w krajach Europy. Gdy twój klient nie chce wywiązać się z umów finansowych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Załatwimy pozytywnie twój problem z nieuczciwym kontrahentem. Nasz zakład oferuje jeszcze inne usługi, m. in. poszukiwanie zaginionych aut i osób. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KS Sp. z o.o. »

  Jeśli czeka Cie egzekucja komornicza i uważasz że nic już się nie da zrobić - zadzwoń do nas! Nasi profesjonalni prawnicy pomogą rozwiązać problem bez wyjścia. Odpowiemy na każde frapujące Państwa pytanie dotyczące pracy i uprawnień komornika. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. To nic nie kosztuje!

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  MK-Finanse to serwis internetowy stworzony z myślą o osobach, które były uczestnikami wypadku lub w inny sposób zostały poszkodowane. Zadaniem specjalistów prawa ubezpieczeniowego zatrudnionych w Mk-Finanse jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Firma podczas swojej długoletniej obecności na rynku odniosła liczne sukcesy i uzyskała niejedno wysokie odszkodowanie komunikacyjne, które często było wypłacane z oc sprawcy. W ich kompetencjach leży również dochodzenie roszczeń w innych przypadkach, takich jak odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu co jest następstwem błędu medycznego. Zespół pracowników Mk-Finanse to profesjonaliści, którzy wiedzą jak uzyskać odszkodowanie.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajowa Giełda Długów »

  WYSTAWIASZ, SPRZEDAJESZ, ODZYSKUJESZ! Krajowa Giełda Długów to nowoczesne narzędzie internetowe stworzone do samodzielnego zarządzenia wierzytelnościami. Opublikowanie długu wraz z informacjami o dłużniku jest skuteczną metodą motywującą do spłaty należności, bowiem wpis szybko staje się widoczny w wynikach wyszukiwania Google. Serwis pozwala także sprzedaż dług za część wartości. Korzystając z Krajowej Giełdy Długów oszczędzasz czas i pieniądze.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Efectiv Odszkodowania »

  Efectiv Odszkodowania to firma z Wrocławia, która oferuje swoje usługi klientom indywidualnym, którzy ucierpieli na skutek wypadku komunikacyjnego czy podczas pracy. W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści, którzy reprezentują osoby poszkodowane. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie - Codex »

  Ukazujemy firmę Codex, która zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowań rzeczowych i osobowych. Pod adresem codex. org. pl dostępne są informacje o jakości usług oraz proponowanych usługach. Poradę na temat uzyskania odszkodowania możesz uzyskać online jak i poprzez umówienie się z doradcą w miejscu swojego zamieszkania. To co zyskujesz dzięki Codex to pomoc w powrocie do zdrowia, komfort i bezpieczeństwo, skuteczność oraz co najważniejsze płacisz za pozytywne załatwienie sprawy. Z pomocą Codex uzyskasz odszkodowanie w wyniku takich zdarzeń jak wypadki komunikacyjne, w pracy, w rolnictwie oraz zwrot kosztów leczenia. Wejdź na stronę www i sprawdź dlaczego warto wybrać Codex.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja, Odszkodowania

(4)

Windykacja, Odszkodowania - nowa strona:

Adres: