Instalacje, Sieci Podkategoria: Instalacje, Sieci

Sortuj po:

 • TK Telekom spółka z o.o. »

  Jeśli alternatywny operator telekomunikacyjny to usługodawca, którego szukasz, zachęcamy do zapoznania się z propozycją TK Telekom. Od kilkudziesięciu lat współpracują z nami zarówno placówki rządowe, jak i klienci indywidualni, korzystając między innymi z Interconnect, Iptv, ISDN. W ofercie TK Telekom jest także dzierżawa łączy, jak i kanalizacja teletechniczna pozwalająca na wprowadzenie nowoczesnych linii telekomunikacyjny w budynkach będących w początkowych fazach wykonawczych. Ogół dostępnych usług znajdą Państwo na witrynie internetowej tktelekom. pl.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • AMB s.c. »

  Firma AMB specjalizuje się w instalacji systemów zabezpieczeń w obiektach i pojazdach. Zakres proponowanych usług obejmuje projektowanie, montaż oraz konserwację instalacji alarmowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych oraz nagłośnieniowych. W ofercie znajdują się m. in. alarmy, monitoring, kontrola dostępu, sieci radiowe. Istotnym przejawem naszych działań jest także sprzedaż urządzeń fiskalnych. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zadań. Zapewniamy wysoki poziom usług.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DELTA Stanisław Kutnik »

  Firma Delta Stanisław Kutnik proponuje obszerne spektrum produktów i usług związanych z szeroko rozumianą automatyką i elektryką. Głównym aspektem naszej działalności jest tworzenie schematów elektrycznych i pneumatycznych. Przy ich tworzeniu korzystamy z wysokiej jakości pakietu EPLAN P8. Naszą specjalnością jest produkcja szaf sterowniczych. Wykonujemy je przy użyciu komponentów znanych i cenionych w branży firm. Należą do nich m.in Rittal, Siemens, Weldmueller, Pilz, Lenze. Na życzenie klienta wykonujemy szafy z dostarczonych przez niego elementów. Przy tworzeniu szaf korzystamy z dokumentacji własnej bądź powierzonej przez zleceniodawcę. Zajmujemy się produkcją pojedynczych szafek sterowniczych, rozbudowanych szaf stojących, rozdzielczych i zasilająco-sterowniczych. W zależności od zapotrzebowania proponujemy produkcję w skali jednostkowej lub seryjnej.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • IHMS Integrator Systemów »

  Jesteśmy producentem wysokiej jakości paneli dotykowych HMI, oprogramowania wizualizacyjnego i sterującego NetViz oraz serwerów BMS z oprogramowaniem. Znamiennym przejawem naszej działalności jest projektowanie systemów Inteligentnego Domu i Inteligentnego Budynku. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie nadzoru nad wykonawstwem projektów. Posiadamy na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Funkcjonujemy na obszarze całej Polski. Świadczymy usługi na rzecz klientów prywatnych, instytucji i firm o różnych profilach działalności.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instalacje, Sieci

(4)

Instalacje, Sieci - nowa strona:

Adres: