Części elektroniczne Podkategoria: Części elektroniczne

Sortuj po:

 • Stef-Pol »

  Specjalizujemy się w produkcji prostowników i automatycznych ładowarek od 1980r. Jesteśmy doskonale zorientowani w potrzebach rynku jak również i użytkownika. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam utrzymać wysoką jakość produkowanych wyrobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Elektroniki Stosowanej - przemienniki częstotliwości »

  Firma Centrum Elektroniki Stosowanej proponuje niezwykle szeroki asortyment wszelkiego rodzaju urządzeń energoelektrycznych. Na rynku egzystujemy już od 1992 roku. Jednak wspomnieć należy, iż doświadczenie firmy CES sięga dużo dalej, bo lat 80 ubiegłego wieku.

  Od 13 lat firma Centrum Elektroniki Stosowanej sp. z o. o. z Krakowa instaluje również tak zwane urządzenia kogeneracyjne. Są to urządzenia generujące za jednym zamachem prąd i ciepło. Asortyment przedsiębiorstwa Centrum Elektroniki Stosowanej sp. z o. o. z Krakowa uzupełniony jest o urządzenia służące do wytwarzania biogazu.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwisownia sp. z o.o. »

  Serwisownia oferuje szeroki przekrój usług związanych ze skupem i recyklingiem elektrośmieci. Zajmujemy się przetwarzaniem wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W procesie przetwarzania otrzymujemy pełnowartościowe surowce. Tworzymy punktu zbioru zużytej elektroniki w wielu rejonach kraju. Elektrośmieci odbieramy także własnym transportem spod adresu wskazanego przez klienta. Skupujemy puste, ale nieuszkodzone tusze i tonery. Zajmujemy się niszczeniem dysków twardych, a także naprawianiem urządzeń biurowych.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Części elektroniczne

(4)

Części elektroniczne - nowa strona:

Adres: