Audio, Video Podkategoria: Audio, Video

Sortuj po:

 • Kamera go pro »

  Powiada się, iż posiada się rybkę, bądź akwarium. Ciągle trzeba zrzekać się jakiegoś dobra na korzyść innego. A przecież nie jest to prawdą, bowiem możesz już brać udział w ekstremalnych zjazdach na jednośladzie, utrwalając jednocześnie wszystko na nagrywanym filmie. Taką szansę zapewni Ci kamera go pro, którą sobie sprawić będziesz mógł na www. kamerago. pl. Również tam akcesoria gopro, ażeby Twoje zadanie zrobić jeszcze prostszym oraz znacznie przyjemniejszym. Zapamiętaj również, iż dla niektórych kamery gopro to nie wyłącznie cudowne materiały, lecz doprawdy całe życie.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • P.U.H.Azart »

  Firma AZART oferuje anteny telewizyjne i zbiorowe, a także instalacje antenowe. W naszej ofercie znajdują się projekty instalacji oraz doradztwo techniczne. Jeśli interesują Cię anteny to zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań by grono zadowolonych klientów stale się powiększało.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Teofil Klimecki »

  Niniejsza strona została założona w celu prezentacji oferty poznańskiej Pracowni Love And Marriage. Zakres usług łączy się z wideofilmowaniem wesel. Rejestrowany aparatami DSLR film mieści trwający ponad godzinę reportaż oraz niedługi klip kończący. Klienci otrzymują 4 albumy DVD lub Blu-Ray. Firma zajmuje się też nagrywaniem balów studniówkowych. Zachęcamy do zaznajomienia się z klipami.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Audio, Video

(4)

Audio, Video - nowa strona:

Adres: