Żłobki Podkategoria: Żłobki

Sortuj po:

 • Żłobek Poznań »

  W współczesnych czasach prawdopodobnie wszyscy dostrzegają, jak wielką rolę spełnia wykształcenie w życiu człowieka. Umożliwia rozwijanie horyzontów oraz zdobycie upragnionej posady i szczęśliwe życie. Wiadomo, że uczymy się na okrągło – a zatem już od przyjścia na świat. Jeśli rozważamy pierwszą sytuację spotkania dziecka z edukacją, czyli żłobek, Poznań gorąco zaprasza do wybrania prezentowanej instytucji. Nie zważając na to, czy rozważamy rozwijanie talentów dziecka, czy wyłącznie o ofertę jaką stanowi opieka nad dzieckiem Poznań zapewnia imponującą paletę usługową dla każdego. Niniejszy żłobek oferuje specjalistyczną kadrę wychowawczą oraz opiekuńczą. Zapewniamy ustawiczny rozwój malucha poprzez wykorzystanie labiryntów manualnych, zapewniamy też hula-hop, świetne zabawy w plastelinie, różne zajęcia taneczne, relaksację, wycieczki bajkowe, a także prawdziwe oraz mnóstwo innych. O ile chodzi o prywatny żłobek Poznań może się szczycić z działania prezentowanego żłobka, ponieważ gwarantujemy fachową opiekę, a także wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mogą bezproblemowo zajmować się swoimi zajęciami.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Luboń »

  Propozycja – Zielony Groszek – żłobek Luboń jest kierowana w szczególności dla maluchów i ich rodziców. Najistotniejszym celem oferowanych zajęć jest rozbudzenie ich twórczego myślenia. Klub malucha Luboń kładzie nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny malucha, co daje sprawdzone skutki w ich późniejszym życiu. Żłobek, dzięki zajęciom, pomaga w znaczącym stopniu, wykształcić w dzieciach umiejętność koordynacji ruchu ze śpiewem.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole i żłobek BABY CITY »

  Przedszkole Baby City. W trakcie zajęć wykorzystujemy bogate pomoce dydaktyczne, w tym tablice multimedialne, oraz programy edukacyjne EduSensus. Pracujemy w oparciu o metody takie jak: Dziecięca Matematyka wg. Ewy Zielińskiej i Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Elementy Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i wiele więcej.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Żłobki

(1)

Żłobki - nowa strona:

Adres: