TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o.

TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o. Kuferek Tajemnic to sposób edukacyjny, który ma na celu nauczyć najmłodszych analitycznego myślenia. Metoda ta wykorzystywana jest przy współpracy z dziećmi w wieku 5-7 lat. Narzędzia TOC, takie jak gałązka logiczna, chmurka, drzewko ambitnego celu pomagają rozwinąć naszym pociechom umiejętność rozwiązywania sporów, porozumiewania się z rówieśnikami, zapobiegania przemocy w szkole. Im wcześniej dziecko rozpocznie taką edukację, tym szybciej będzie potrafiło funkcjonować w aktualnych czasach.

Szczegóły strony kuferektajemnic.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę kuferektajemnic.pl:

TOC dla Edukacji Polska Spółka z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 28 Odwiedziny bing 183 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MAHALO Magdalena Iwańczyk »

  Zadaniem niniejszej domenyjest ukazanie obszernej oferty salonu online, który przynależy do warszawskiej firmy MAHALO. Różnorodny asortyment mieści zabawki i akcesoria dla najmłodszych. Można tu kupić świetnie pasujące na prezent maskotki, klocki drewniane, hulajnogi, które świetnie pasują na prezent. Salon para się sprzedażą produktów do pokojów dla maluchów: mebli, miarek wzrostu, naklejek ściennych, skarbonek. Dzieciakom z pewnością spodobają się zabawki Trudi czy LEGO.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amd Company »

  Za pośrednictwem esklepu epinokio. pl można nabyć różnego typu towary zrobione z drewna. Wyjątkowe miejsce wśród asortymentu zajmują drewniane zabawki. Posiadamy szeroki wybór drewnianych gier edukacyjnych, chodzików, domków dla lalek, zestawów majsterkowicza. Wszystkie umieszczone w ofercie towary są bezpieczne i przyjazne dzieciom. U nas zaopatrzą się Państwo w artykuły drewniane stanowiące stylowe wyposażenie wnętrz. Oferujemy artykuły do domu, do biur, domki drewniane itp.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • REDAKCJA M »

  Dana platforma prezentuje świadczenia firmy Imperium Edukacji, trudniącej się profesjonalnym wsparciem w pisaniu różnego rodzaju rozpraw. Członkowie redakcji specjalizują się w pracach z takich obszarów, jak: bankowość, marketing, pedagogika czy też filozofia. Obce nie jest im redagowanie podręczników, tworzenie materiałów szkoleniowych, pisanie prac dyplomowych. Gwarantują poważny stosunek do wszystkich zleceń. Zapraszamy do wysłania formularza kontaktowego.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PAIZ Konsulting Sp. z o.o. »

  PAIZ Konsulting posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowo-konsultingowych dla firm o różnych profilach działalności. Proponujemy szereg rozwiązań mających wpływ na zwiększenie wydajności personelu. Zajmujemy się obsługą dużych i średnich przedsiębiorstw. Wyjątkowe miejsce w naszej ofercie zajmują szkolenia dla menedżerów. Obiektem naszych zainteresowań są też techniki sprzedażowe oraz doskonalenie efektywności osobistej. Zapewniamy najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Oświatowe Akademos »

  Centrum Językowe Akademos zajmuje się prowadzeniem kursów języków obcych. Zatrudniamy doświadczonych i wyspecjalizowanych lingwistów, gwarantujących skuteczne kształcenia w bezstresowej atmosferze. Organizujemy kursy językowe dla firm, instytucji oraz klientów prywatnych. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa szkolenie z każdego języka obcego oraz na różnych stopniach zaawansowania. Polecamy uczestnictwo w szkoleniach branżowych. Funkcjonujemy również jako biuro tłumaczeń. Wykonujemy audyty językowe.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stylista Kraków »

  Artystyczna Alternatywa to szkoła stylizacji i wizażu. Kreowanie wizerunku Kraków realizuje roczne innowacyjne szkolenia z autorskim programem nauczania, który jest zaprojektowany tak żeby w dobry sposób przygotować naszych kursantów do wykonywania zawodu. Kursanci otrzymują od nas rzetelną edukację teoretyczną jak również zajęcia praktyczne. Bo u nas najważniejsza jest praktyka. Zajęcia odbywają się w większych grupach. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Edukacyjne Sp. z o.o. »

  Starannie dobieramy wyposażenie placówek. Wiemy, że ciekawe dodatki wspomagają naukę a także budzi ciekawość otoczenia. W ofercie mamy: publikacje metodyczne, wyposażenie wnętrz. Systemy Edukacyjne Sp. z o. o. ul. Jagiellońska 74 25-734 Kielce Infolinia (od 7. 30 do 15. 30). 665 055 155 E-mail: zamowienie@eleo.edu.pl

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Gliwice »

  Zapraszamy wszystkich na szkolenie zawodowe kierowców Gliwice bo w dzisiejszych czasach warto byc mobilnym i mieć prawo jazdy. Kursy dzielą się na część teoretyczną i praktyczną. Po przebyciu części teoreycznej zaczynamy jazdy w terenie zabudowanym. Terminy jazd jest dopasowany do dyspozycji czasowej poszczególnych uczestników. Po jazdach w szkoła jazdy Gliwice przeprowadzany jest egzamin wewnętrzny, a następnie wydawane zaświadczenie o ukończeniu kursu, na podstawie którego można zapisać się na egzamin państwowy w W. O. R. D. Na naszej stronie www. l-szkola. gliwice. pl można pobrać niezbędne dokumenty do rozpoczęcia kursu. Nauka jazdy Gliwice to przyjazne kursy i bezsterowa nauka.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z Podrywania i Uwodzenia. »

  Szanowni Państwo,

  Wyższa szkoła uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego rozpoczęcie działalności datuje na rok 2003, kiedy to zespół sześciu terapeutów, lektorów uniwersyteckich, coachów rozwoju osobistego zadecydowała ustanowić instytucję w każdym aspekcie wyłamującą się poza rutynową, prawowierną psychologię oraz zwyczajne nauczanie.

  Obecnie placówka zatrudnia ponad 100, koncentrując wielu speców również w mało dostępnych dziedzinach nauki, ludzi wpływowych, o otwartych intelektach trenujących wąskie grupy społeczne w równie wąskich dyscyplinach wiedzy takich jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, szkolenia z uwodzenia kobiet, psychologia relacji interpersonalnych zwłaszcza damsko-męskich, szkolenia nlp, psychologia perswazji, rozwój osobisty, psychologia biznesu, wywieranie wpływu, psychologia polityki i mediów, psychologia dla potrzeb militarnych oraz służb specjalnych.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »