Szkoły wyższe Podkategoria: Szkoły wyższe

Sortuj po:

 • WSZ w Gdańsku »

  Powstała w 1999 roku Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku posiada kompleksową propozycję kształcenia, która z pewnością zainteresuje wielu ambitnych ludzi. Obejmuje ona takie dziedziny, jak: informatyka, fizjoterapia czy też ochrona środowiska. Naukę możecie zacząć na studiach licencjackich, inżynierskich i podyplomowych. W ramach tych ostatnich godne zainteresowania jest zarządzanie oświatą, grafika komputerowa.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • WSZiP im. Heleny Chodkowskiej »

  Tematyka prezentowanej strony internetowej odnosi się do ogólnopolskiego projektu „B+R=przyszłość” współfinansowanego ze środków unijnych. Projekt jest organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Realizowany jest przy współpracy z Wyższą Szkołą Cła i Logistyki oraz Fundacją na Rzecz Wspierania Nauki Campus. Projekt ma na celu kształtowanie świadomości w środowisku naukowców na temat znaczenia badań naukowych i działań rozwojowych oraz komercjalizacji ich wyników w budowaniu innowacyjnej gospodarki.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe kierunki, praktyczna wiedza. »

  Już teraz zapisz się na jeden z ciekawych kierunków prowadzony przez SZKOŁY POLICEALNE ROE. Możesz wybrać studium kosmetyczne, BHP czy administracyjne. Posiadamy ośrodki nauczania w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu. Przekażemy Tobie naszą wiedzę i zarazimy pasją, byś miał mocny start w życiu zawodowym!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły wyższe

(4)

Szkoły wyższe - nowa strona:

Adres: