Studia podyplomowe Łódź

Studia podyplomowe Łódź PAM Center zostało utworzone w 1995 roku dzięki współpracy między Wydziałem zarządzania Uniwersytety Łódzkiego i University of Maryland. Kursy MBA są układane przez PAM Center jest to jeden z pierwszych kursów tego rodzaju. Dzięki 20-to letniemu doświadczeniu, zdobył reputację w gronach biznesowych. Przez kooperację z University of Maryland, każdy członek kończący zajęcia MBA odbiera certyfikat jednej z najbardziej ekskluzywnych uczelni w USA.

Szczegóły strony pamctr.uni.lodz.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę pamctr.uni.lodz.pl:

Studia podyplomowe Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 18 Odwiedziny bing 180

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Twoja Elka - Szkoła Jazdy »

  Nie da się ukryć, że w obecnych czasach posiadanie prawo jazdy jest czymś niezbędnym. Z tego względu warto je jak najprędzej uzyskać. Jednakże po pierwsze należy odbyć kurs, jaki pozwoli uzyskać właściwe umiejętności. Rzecz jasna kurs ma wielki wpływ na zdanie egzaminu jak również późniejszą jazdę. Istotne jest więc korzystanie z wiedzy fachowców, czyli Szkoły Jazdy TWOJA ELKA, z siedzibą przy ulicy Lubicz 3 w stolicy województwa małopolskiego. Na kurs zapisać się należy telefonując pod numer 513 70 70 70.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy Edukacyjne Sp. z o.o. »

  Starannie dobieramy wyposażenie placówek. Wiemy, że ciekawe dodatki wspomagają naukę a także budzi ciekawość otoczenia. W ofercie mamy: publikacje metodyczne, wyposażenie wnętrz. Systemy Edukacyjne Sp. z o. o. ul. Jagiellońska 74 25-734 Kielce Infolinia (od 7. 30 do 15. 30). 665 055 155 E-mail: zamowienie@eleo.edu.pl

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych »

  Obecnie wymaga się od nas wiedzy co najmniej jednego języka. Liczy się on niesłychanie, kiedy poszukujemy pracy. W firmach częstokroć bowiem wiedzie się transakcje z oddziałami za granicą, a do kontaktu potrzebna jest znajomość języka obcego. Swoją drogą każdy student wie, że angielszczyzna przydaje się, jak musimy korzystać z obcych źródeł, dlatego że przykładowo książka jakiej chcemy nie została wydana w naszym rodowitym języku. Gdy znamy język obcy, zdołamy podobnie porozumieć się z wieloma ciekawymi ludźmi, którzy zamieszkują zagranicą. Przykładów tego rodzaju jest mnóstwo, a nie bacząc na to w dalszym ciągu niemało z nas przesuwa naukę języka na później. Na szczęście obecnie jest krocie miejsc, gdzie możemy przystąpić do nauki języka.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • El Sueno »

  El Sueno jest profesjonalną szkołą języka hiszpańskiego. Swoim klientom oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe. Odchodzimy od schematów nauczania i stawiamy przede wszystkim na mówienie na naszych zajęciach co o wiele bardziej pomaga w nauce niż przyswajanie teorii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum organizacji szkoleń i konferencji SEMPER Magdalena Wolniewicz-Kesaria »

  Firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper oferuje swoim klientom organizację szkoleń biznesowych, a także dotyczących BHP czy ochrony środowiska. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu lecz funkcjonujemy na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Semper »

  Szkolenia Semper to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się prowadzeniem szkoleń na terenie całego kraju z zakresu prawa, administracji, finansów czy też prawa budowlanego. Nasi pracownicy zagwarantują Państwu profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Szkoła Języków Obcych Akcent zachęca do zapisania się na kurs językowy. Jeśli jesteś zainteresowany nauką języka wybierz ofertę, która Ciebie interesuje i wypełnij test językowy. Test językowy można wypełnić w siedzibie biura szkoły w Poznaniu lub w Suchym Lesie albo skorzystać z testu dostępnego na stronie internetowej szkoły. W ofercie mamy kursy indywidualne i grupowe. Zastanów się jakie są Twoje preferencje odnośnie grafiku zajęć i wielkości grupy i skontaktuj się z nami – przygotowujemy do kursów, matur, egzaminów językowych, prowadzimy także kursy językowe dla pracowników firm.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne »

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.
  Jesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz się już dziś – czekamy na Ciebie!
  Studium Kształcenia Kadr to firma funkcjonująca na rynku pedagogicznym od prawie dwudziestu lat. Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna stale podnosi swoje kwalifikacje, aby w należyty sposób podnosić wiedzę słuchaczy. Sale dydaktyczne zaopatrzone są w sprzęt audiowizualny. W budynkach znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe, co sprzyja efektywnej nauce.
  Oferujemy:
  • Szkoły policealne
  • Licea dla dorosłych
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne
  • Studia podyplomowe
  • Technikum
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Możemy Państwu zaoferować wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną – nasi nauczyciele mają nie tylko świetne referencje, ale również bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu poziom przekazywanej wiedzy utrzymuje wysoki poziom. Łatwość w przyswajaniu treści nasi nauczyciele osiągają poprzez nowoczesne metody nauczania i wykorzystując bogate techniki multimedialne.
  Zostań słuchaczem!

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »