Planetarium przenośne

Planetarium przenośne Planetarium Jupiter to świetny sposób na urozmaicenie nauki w szkole oraz zainteresowanie uczniów astronomią. W łatwy sposób można sprawić, że dzień w szkole będzie niezapomniany, wystarczy większa sala, hall lub sala gimnastyczna żeby mobilne planetarium mogło zacząć działać. Fantastyczna atrakcją połączona z nauka na pewno szybko zyska popularność wśród uczniów. Warto dowiedzieć się więcej na stronie internetowej Planetarium Jupiter.

Szczegóły strony planetarium-jupiter.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę planetarium-jupiter.pl:

Planetarium przenośne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 25 Odwiedziny bing 136

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SOLAR »

  Kompleksowe świadczenia w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej to podstawowa specjalizacja stołecznej firmy SOLAR. Realizowane przez wykwalifikowanych pracowników zlecenia obejmują, oprócz szkoleń BHP, przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego lub uczestnictwo w opracowywaniu regulaminów. Gwarantują porady związane z organizacją pracy w miejscach z czynnikami niebezpiecznymi.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SonoMasters »

  Serwis ortopedyczny orto-eduweb.pl jest cennym źródłem informacji dla osób trudniących się diagnozowaniem, leczeniem i profilaktyką chorób narządów ruchu. Jest to platforma, którą stworzono z myślą o młodych lekarzach, osteopatach i fizjoterapeutach. Przedstawiamy bogaty wybór kursów e-learningowych dotyczących kategorii, takich jak ortopedia, USG, osteopatia. Udostępniamy materiały dydaktyczne przygotowane przez wykwalifikowanych terapeutów. Strona zawiera również artykuły o tematyce specjalistycznej.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stylista Kraków »

  Artystyczna Alternatywa to szkoła stylizacji i wizażu. Kreowanie wizerunku Kraków realizuje roczne innowacyjne szkolenia z autorskim programem nauczania, który jest zaprojektowany tak żeby w dobry sposób przygotować naszych kursantów do wykonywania zawodu. Kursanci otrzymują od nas rzetelną edukację teoretyczną jak również zajęcia praktyczne. Bo u nas najważniejsza jest praktyka. Zajęcia odbywają się w większych grupach. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Be Alpha »

  Be Alpha to najskuteczniejsza w kraju szkoła uwodzenia. Od kilku już lat szkolimy mężczyzn jak radzić sobie w kontaktach z kobietami. Nasza propozycja to pełny plan zmiany, zaplanowany po to, by każdy kursant, niezależnie od tego, w którym momencie znajduje się teraz, wyszedł od nas zmieniony i – przede wszystkim - całkowicie usatysfakcjonowany ze swoich kontaktów z paniami. Dokładne wiadomości o szkoleniu można zdobyć telefonując pod numer 48 502 272 265, lub też u nas w firmie przy ul. Stachiewicza 47/57 w Krakowie.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Gliwice »

  Zapraszamy wszystkich na szkolenie zawodowe kierowców Gliwice bo w dzisiejszych czasach warto byc mobilnym i mieć prawo jazdy. Kursy dzielą się na część teoretyczną i praktyczną. Po przebyciu części teoreycznej zaczynamy jazdy w terenie zabudowanym. Terminy jazd jest dopasowany do dyspozycji czasowej poszczególnych uczestników. Po jazdach w szkoła jazdy Gliwice przeprowadzany jest egzamin wewnętrzny, a następnie wydawane zaświadczenie o ukończeniu kursu, na podstawie którego można zapisać się na egzamin państwowy w W. O. R. D. Na naszej stronie www. l-szkola. gliwice. pl można pobrać niezbędne dokumenty do rozpoczęcia kursu. Nauka jazdy Gliwice to przyjazne kursy i bezsterowa nauka.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawne »

  Zapraszamy na strony internetowe Gremium IDK. Gremium to firma, która już od 7 lat funkcjonuje na rynku szkoleń prawnych, adresując swoje usługi do pracowników administracji samorządowej i rządowej. Nasi uczestnicy cenią sobie głównie takie obszary jak szkolenia zamówienia publiczne - szkolenia poświęcone bieżącemu stanowi i nowelizacjom ustawy Prawo zamówień publicznych, oraz szkolenie ochrona danych osobowych, które przybliża uczestnikom zawiłości prawa związane z ochroną danych w urzędzie. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie www. Zapraszamy

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia ISO 9001, 14001, 27001 CZJ INFOX »

  Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O. O. przedstawia w swojej ofercie kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze z dziedziny Norm ISO 9001, 14001, 27001. Mianowicie szkolenia ISO, wdrożenia ISO analizy systemu. Wdrażamy zarówno najpopularniejsze systemy: zarządzania jakością wg ISO 9001, zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 oraz systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001. Świadczymy także usługi wdrożenia ISO 9001 w placówkach służby zdrowia. Ustawicznie przeprowadzamy szkolenia dla pełnomocników i auditorów ISO 9001, 14001. Na rynku firm szkoleniowych i doradczych działamy od ponad dekady, co pozwoliło nam na zdobycie wielu klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy. Nasze działania realizujemy na terenie całego kraju wśród firm z sektora MŚP, większych korporacji oraz wielu Administracji Państwowych, w tym w urzędach miast, na uczelniach, w urzędach pracy oraz w wielu innych. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, dedykowane, przeprowadzamy audyty.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa - Clubclass. »

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego na Malcie w szkole Clubclass. Malta - nauka i wypoczynek na słonecznej wyspie! Doskonała lokalizacja szkoły Clubclass – należąca do Unii Europejskiej anglojęzyczna Malta leży w zasięgu dwóch i pół godziny lotu samolotem, a sama szkoła mieści się w spokojnej miejscowości Swieqi, w odległości 10-minutowego spaceru od najsłynniejszej dzielnicy turystycznej Paceville, St. Julians oraz plaży St. George's Bay.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Mistrzostwa Sportowego »

  Cenisz sobie kontakt z dziećmi? Chcesz im towarzyszyć podczas letnich kolonii? Jeżeli tak, trafiłeś we właściwe miejsce – nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Turystyki i Rekreacji oferuje Tobie kurs wychowawcy. Dzięki temu, możesz towarzyszyć pociechom i jednocześnie zarabiać! Zapraszamy do AMS na kursy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Defensive driving »

  Szkoła bezpiecznej jazdy była stworzona w celu organizacji szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych szkoleń uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci kursantów. Firma oferuje event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »