Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkoła języków obcych we Wrocławiu: GLOBAL Language Academy »

  W szkole języków obcych GLOBAL Language Academy we Wrocławiu mogą Państwo uczyć się angielskiego czy niemieckiego razem z doświadczonymi lektorami i native speakers. Wystarczy wybrać zajęcia dla siebie i zdobyć z nami certyfikat ukończenia kursu! W ofercie również języki: grecki, japoński, norweski i hiszpański.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MotoAs »

  Celem rekomendowanego portalu www jest prezentacja mieszczącej się w Lublinie Szkoły Nauki Jazdy MotoAS. Placówka prowadzi szkolenia dotyczące prawa jazdy kategorii A oraz B. Uczestnicy kursu mają zagwarantowaną profesjonalnie wyposażoną salę dydaktyczną, a ponadto niezbędne materiały szkoleniowe. Zdobywają informacje z zakresu zagadnień o ruchu drogowym i bezkolizyjnej jazdy w ruchu miejskim. Szkoła posiada pojazdy marek Toyota Yaris, Opel Corsa, Renault.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • S-Kotrakt »

  COachingjest procesem przemiany ukierunkowanej na rozwój osobisty oraz zawodowy, jest kluczem do własnego wnętrza. Dzięki firmie S-Kontrakt każdy może nauczyć się korzystać ze swoich największych zalet i wyeliminować wady w podejściu do życia codziennego jak i do biznesu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs makijażu Warszawa tanio »

  Kurs wizażu opłaca się zapłacić w całości, wtedy dostajecie Państwo rabat 5%. Kurs charakteryzacji i wizażu Warszawa jest to kurs makijażu profesjonalnego. Każdy może się tu zapisać i szkolić. Jesteśmy bardzo przyjazną szkołą. Nasi uczniowie są bardzo dobrze wyszkoleni, zostają dyplomowanymi i profesjonalnymi wizażystami. Kurs makijażu odbywa się w grupach 6 osobowych. Kosmetyki takie jak cienie, pudry, tusze do rzęs, pomadki i inne akcesoria zapewnia szkoła w ramach opłaty za kurs. Także zapraszamy na zawodowe kursy wizażu. Bo nauka makijażu to podstawa w dzisiejszych czasach.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cv i list motywacyjny, cv w języku angielskim, »

  Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Możesz skorzystać z gotowych szablonów. Jednak dużo skuteczniejsze są CV i list motywacyjny stworzone specjalnie dla Ciebie. My napiszemy Tobie życiorys szyty na miarę. Sprawimy, że będziesz atrakcyjny dla potencjalnego pracodawcy. Piszemy CV w języku angielskim, CV w języku niemieckim. Dostosowujemy dokumenty aplikacyjne do rodzaju oferty pracy. Bez względu na to, czy aplikujesz do niewielkiej firmy, czy do dużej korporacji - napiszemy CV, które nie pozostanie bez odpowiedzi.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • PARA-MED »

  Głównym przedmiotem działalności firmy PARA-MED jest prowadzenie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenia odbywają się pod przewodnictwem instruktorów z bogatym doświadczeniem w dziedzinie ratownictwa medycznego. Znakomite kwalifikacje zespołu szkolącego w połączeniu z interesującą formą prowadzenia szkoleń sprawiają, że przekazywana wiedza na długo pozostaje w pamięci kursantów. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Zachęcamy do współpracy firmy, osoby prywatne, dzieci, kierowców.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak podnieść konkretne umiejętności? »

  Centrum Szkoleń Zawodowych KOMPETENCJA przeprowadza kurs sep, a także kursy, np. : operator koparko-ładowarki.
  Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej firm.
  Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasz kurs. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach.
  Po zdobyciu dyplomu kończąc szkolenie, operatorzy mogą zdobyć kolejne uprawnienia. Robimy także bezpłatne kursy. Oglądaj naszą stronę codziennie by nie przegapić kursu dobrego dla Ciebie. Pomożemy Ci zdobyć wymarzony zawód!

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Pragniesz zlecić komuś profesjonalne tłumaczenia? Rosyjski, szwedzki, słowacki, bądź też inny język pozaeuropejski, jak choćby japoński i arabski, bywa w zasięgu działań szkoły Privet. Dodatkowo przygotowujemy naszych słuchaczy do śmiałego władania danym językiem obcym. Możemy zagwarantować wysoki poziom naszych usług oraz w każdym momencie całkowicie profesjonalne podejście do każdego kursanta.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Berndson Sp. z o.o. »

  Twórcą prezentowanej strony online jest znajdująca się w Krakowie firma BERNDSON. Przedmiotem jej funkcjonowania jest prowadzenie różnego typu szkoleń biznesowych dla pracowników przedsiębiorstw, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje. Mogą uczestniczyć w lekcjach zamkniętych i otwartych. Odnoszą się chociażby do efektywnej komunikacji interpersonalnej czy skutecznej windykacji. BERNDSON zapewnia opracowywane przez profesjonalistów projekty szkoleniowe.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry i płace »

  Centrum Kształcenia HR to miejsce, gdzie będziesz w stanie ekspresowo i skutecznie zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe oraz atrakcyjność w branży. Grupa zawodowców przekazuje swoim słuchaczom specjalistyczną wiedzę z zakresu przepisów prawa pracy, zagadnienia kadrowe, finansów i mnóstwa innych przydatnych do prowadzenia aktualnie przedsiębiorstwa zagadnień. Kurs kadrowy przygotuje każdego klienta do otrzymania i wykorzystania informacji z obrębu zadośćuczynienia za pracę, zagadnienia z prawa pracy, informacje na temat wakacji pracowniczych i masę innych. Całkowity zbiór wiedzy szkoleniowych dostępny jest dla uczestników wybierających ścieżkę „szkolenia kadry i płace” dla zaawansowanych. Zestaw pomocnych informacji i zawodowej wiedzy czeka na zgłaszających się do Centrum Kształcenia HR. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Mistrzostwa Sportowego »

  Cenisz sobie kontakt z dziećmi? Chcesz im towarzyszyć podczas letnich kolonii? Jeżeli tak, trafiłeś we właściwe miejsce – nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Turystyki i Rekreacji oferuje Tobie kurs wychowawcy. Dzięki temu, możesz towarzyszyć pociechom i jednocześnie zarabiać! Zapraszamy do AMS na kursy!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty szkoleniowe dla firm »

  Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego szkolenia Nowe Trendy stały się świeżym spojrzeniem na szeroko pojętą etykę biznesu. Nasi trenerzy to osoby, które połączyła podobna pasja i chęć szerzenia idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Organizujemy warsztaty z zakresu: obsługi klienta, zarządzania biurem oraz budowania zespołu. Naszym celem jest wsparcie firm i instytucji oraz dbanie o ich ciągły rozwój. Zapewniamy 100% skuteczność naszych szkoleń poprzedzonych indywidualnie zaprojektowanym badaniem potrzeb klienta. Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych usług oraz wprowadzenie pozytywnych zmian w istniejące systemy wewnątrz przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podesty ruchome Gorzów Wlkp »

  Szkolenia w Gorzowie Wlkp trenujące obsługę podestów ruchomych albo też kursy na wózek widłowy, to fragment z zakresu szkoleń BHP Komplex. Kontrola PIP tworzy poszczególne nakazy. Zdarza się, że ich wcielanie w życie może tworzyć problemy. Z takimi kwestiami można się tu zgłaszać. Doradztwo jest naprawdę znakomite i wszechstronne. Podmioty gospodarcze, które zamierzają ocenić ryzyko grup zawodowych, jakie pracują w ramach ich funkcjonowania, uzyskają potrzebne informacje. Fachowcy z BHP Komplex wyśmienicie znają regulacje dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Ze względu na niepodważalnej jakości kursy BHP i profesjonalne podejście do problemów różnorodne przedsiębiorstwa z Gorzowa Wielkopolskiego korzystają z tego wyboru usług. BHP Komplex to szkolenia o znaczeniu ochronnym. Organizujący je eksperci wskazują nam wartość własnego zdrowia. Fantastycznie zapewniona przez BHP Gorzów profilaktyka, zapobiega niepożądanym zdarzeniom losowym.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SOLAR »

  Kompleksowe świadczenia w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej to podstawowa specjalizacja stołecznej firmy SOLAR. Realizowane przez wykwalifikowanych pracowników zlecenia obejmują, oprócz szkoleń BHP, przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego lub uczestnictwo w opracowywaniu regulaminów. Gwarantują porady związane z organizacją pracy w miejscach z czynnikami niebezpiecznymi.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - zostan-fotografem.pl »

  Adresujemy ten kurs do osób, które chcą nauczyć się realizować niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych. Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasze profesjonalne warsztaty fotograficzne!

  Będziesz wiedział jak poprawnie kadrować oraz czego unikać podczas robienia zdjęć. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a zabawa ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Ci obca.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • MojeKonferencje »

  Posiadamy 2701 doskonale wyposażonych obiektów umożliwiających konferencje na terenie miast: Kraków, Poznań, Warszawa, a także nad morzem i w górach.
  Nie musisz szukać już więcej, znalazłeś najlepsze miejsce w sieci organizujące i ustawiające udane konferencje w nietypowych miejscach w Polsce.
  U nas szybko znajdziesz pewną informację, gdzie, z kim i jakim kosztem możesz zorganizować konferencje.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dario OSK nauka jazdy Lublin »

  Zapraszamy wszystkie osoby do sprawdzenia Dario OSK. Nasza nauka jazdy Lublin oferuje wszystkim osobom bardzo dobre predyspozycje, w niezwykle przystępnych cenach. Chcemy zaoferować Państwu niezwykle szeroki zakres możliwości, który przyniesie wszystkim osobom oczekiwane skutki. Nasza nauka jazdy Lublin jest zawsze niezwykle merytoryczna i uwzględnia cały czas naukę związaną z prowadzeniem samochodów w ruchu miejskim. Zapewniamy również nowoczesną salę, nowoczesne rozwiązania sprzętowe i materiałowe.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń ROE »

  W naszym Centrum Szkoleń ROE prowadzone są szkolenia dla pracowników różnego szczebla. Oferujemy możliwość przeprowadzania szkoleń w klimatyzowanych pomieszczeniach przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów biznesu. Tematyka wykładów jest bardzo różnorodna i dopasowana tak, aby każdy Klient znalazł coś dla siebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Semper »

  Szkolenia Semper to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się prowadzeniem szkoleń na terenie całego kraju z zakresu prawa, administracji, finansów czy też prawa budowlanego. Nasi pracownicy zagwarantują Państwu profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Planetarium przenośne »

  Planetarium Jupiter to świetny sposób na urozmaicenie nauki w szkole oraz zainteresowanie uczniów astronomią. W łatwy sposób można sprawić, że dzień w szkole będzie niezapomniany, wystarczy większa sala, hall lub sala gimnastyczna żeby mobilne planetarium mogło zacząć działać. Fantastyczna atrakcją połączona z nauka na pewno szybko zyska popularność wśród uczniów. Warto dowiedzieć się więcej na stronie internetowej Planetarium Jupiter.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(4)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: