Klub malucha Luboń

Klub malucha Luboń Propozycja – Zielony Groszek – żłobek Luboń jest kierowana w szczególności dla maluchów i ich rodziców. Najistotniejszym celem oferowanych zajęć jest rozbudzenie ich twórczego myślenia. Klub malucha Luboń kładzie nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny malucha, co daje sprawdzone skutki w ich późniejszym życiu. Żłobek, dzięki zajęciom, pomaga w znaczącym stopniu, wykształcić w dzieciach umiejętność koordynacji ruchu ze śpiewem.

Szczegóły strony www.zielony-groszek.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.zielony-groszek.com.pl:

Klub malucha Luboń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 21 Odwiedziny bing 194 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Amd Company »

  Za pośrednictwem esklepu epinokio. pl można nabyć różnego typu towary zrobione z drewna. Wyjątkowe miejsce wśród asortymentu zajmują drewniane zabawki. Posiadamy szeroki wybór drewnianych gier edukacyjnych, chodzików, domków dla lalek, zestawów majsterkowicza. Wszystkie umieszczone w ofercie towary są bezpieczne i przyjazne dzieciom. U nas zaopatrzą się Państwo w artykuły drewniane stanowiące stylowe wyposażenie wnętrz. Oferujemy artykuły do domu, do biur, domki drewniane itp.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty szkoleniowe dla firm »

  Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego szkolenia Nowe Trendy stały się świeżym spojrzeniem na szeroko pojętą etykę biznesu. Nasi trenerzy to osoby, które połączyła podobna pasja i chęć szerzenia idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Organizujemy warsztaty z zakresu: obsługi klienta, zarządzania biurem oraz budowania zespołu. Naszym celem jest wsparcie firm i instytucji oraz dbanie o ich ciągły rozwój. Zapewniamy 100% skuteczność naszych szkoleń poprzedzonych indywidualnie zaprojektowanym badaniem potrzeb klienta. Dla nas najważniejsza jest jakość oferowanych usług oraz wprowadzenie pozytywnych zmian w istniejące systemy wewnątrz przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  W współczesnych czasach prawdopodobnie wszyscy dostrzegają, jak wielką rolę spełnia wykształcenie w życiu człowieka. Umożliwia rozwijanie horyzontów oraz zdobycie upragnionej posady i szczęśliwe życie. Wiadomo, że uczymy się na okrągło – a zatem już od przyjścia na świat. Jeśli rozważamy pierwszą sytuację spotkania dziecka z edukacją, czyli żłobek, Poznań gorąco zaprasza do wybrania prezentowanej instytucji. Nie zważając na to, czy rozważamy rozwijanie talentów dziecka, czy wyłącznie o ofertę jaką stanowi opieka nad dzieckiem Poznań zapewnia imponującą paletę usługową dla każdego. Niniejszy żłobek oferuje specjalistyczną kadrę wychowawczą oraz opiekuńczą. Zapewniamy ustawiczny rozwój malucha poprzez wykorzystanie labiryntów manualnych, zapewniamy też hula-hop, świetne zabawy w plastelinie, różne zajęcia taneczne, relaksację, wycieczki bajkowe, a także prawdziwe oraz mnóstwo innych. O ile chodzi o prywatny żłobek Poznań może się szczycić z działania prezentowanego żłobka, ponieważ gwarantujemy fachową opiekę, a także wychowanie dla najmłodszych, w czasie gdy ich mam i tata mogą bezproblemowo zajmować się swoimi zajęciami.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • FlashStudio »

  Działająca od 2001 roku firma FlashStudio trudni się projektowaniem oraz dystrybucją kursów e-learningowych, które wspomagają efektywną naukę angielskiego online. Produktem flagowym jest interaktywna platforma Multipla, oparta na mini serialu przygodowym. Bezspornym walorem propozycji jest nietypowy program szkoleniowy 3D Learning System, za sprawą którego poczujesz się jak bohater gry komputerowej.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski konwersacje »

  EnglishTalk specjalizuje się w nauce języka angielskiego za pośrednictwem internetu przez darmowy program Skype. Pozwala to zaoszczędzić czas, dostosować godziny zajęć do indywidualnych potrzeb, brać udział w lekcjach z każdego miejsca, a przede wszystkim szybko przełamać barierę językową dzięki atmosferze pozbawionej stresu. Profesjonalizm, kreatywność oraz znajomość ciekawych metod nauczania gwarantują wysoką efektywność lekcji.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia kadry i płace »

  Centrum Kształcenia HR to miejsce, gdzie będziesz w stanie ekspresowo i skutecznie zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe oraz atrakcyjność w branży. Grupa zawodowców przekazuje swoim słuchaczom specjalistyczną wiedzę z zakresu przepisów prawa pracy, zagadnienia kadrowe, finansów i mnóstwa innych przydatnych do prowadzenia aktualnie przedsiębiorstwa zagadnień. Kurs kadrowy przygotuje każdego klienta do otrzymania i wykorzystania informacji z obrębu zadośćuczynienia za pracę, zagadnienia z prawa pracy, informacje na temat wakacji pracowniczych i masę innych. Całkowity zbiór wiedzy szkoleniowych dostępny jest dla uczestników wybierających ścieżkę „szkolenia kadry i płace” dla zaawansowanych. Zestaw pomocnych informacji i zawodowej wiedzy czeka na zgłaszających się do Centrum Kształcenia HR. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole i żłobek BABY CITY »

  Przedszkole Baby City. W trakcie zajęć wykorzystujemy bogate pomoce dydaktyczne, w tym tablice multimedialne, oraz programy edukacyjne EduSensus. Pracujemy w oparciu o metody takie jak: Dziecięca Matematyka wg. Ewy Zielińskiej i Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Elementy Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i wiele więcej.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • El Sueno »

  El Sueno jest profesjonalną szkołą języka hiszpańskiego. Swoim klientom oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe. Odchodzimy od schematów nauczania i stawiamy przede wszystkim na mówienie na naszych zajęciach co o wiele bardziej pomaga w nauce niż przyswajanie teorii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • S-Kotrakt »

  COachingjest procesem przemiany ukierunkowanej na rozwój osobisty oraz zawodowy, jest kluczem do własnego wnętrza. Dzięki firmie S-Kontrakt każdy może nauczyć się korzystać ze swoich największych zalet i wyeliminować wady w podejściu do życia codziennego jak i do biznesu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń ROE »

  W naszym Centrum Szkoleń ROE prowadzone są szkolenia dla pracowników różnego szczebla. Oferujemy możliwość przeprowadzania szkoleń w klimatyzowanych pomieszczeniach przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów biznesu. Tematyka wykładów jest bardzo różnorodna i dopasowana tak, aby każdy Klient znalazł coś dla siebie. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »