EDUKACJA, NAUKA Kategoria: EDUKACJA, NAUKA

EDUKACJA, NAUKA - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Defensive driving »

  Szkoła bezpiecznej jazdy była stworzona w celu organizacji szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy odbywa się mobilnie w dowolnym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza zmniejszenie ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy obejmuje szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu drogowym. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe realizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo uczestników naszych szkoleń uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci kursantów. Firma oferuje event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze na całkowitym luzie. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Native speaker Warszawa »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej strony internetowej, na której natrafisz na usługi Native Speakera. Nauka angielszczyzny z nami jest efektowna i profesjonalna. W dobrej atmosferze nauczysz się jak poprawnie porozumiewać się po angielsku. Nasze usługi dają o wiele większe rezultaty niż inne kursy angielskiego. Nasza oferta kierowana jest do osób, które rozsądnie traktują swój rozwój i potrzebują umiejętności komunikowania się językiem angielskim częściej niż raz do roku na wakacjach. Z nami będziesz miał możliwości jakich jeszcze nie dostałeś. Język angielski daje Ci swobodę i równocześnie burzy wszystkie przeszkody w komunikowaniu się. Angielskojęzyczne filmy nie będą dłużej stanowić bariery ze zrozumieniem, bez trudu będziesz czytał anglojęzyczne artykuły i oferty. Korzystając z naszej oferty stajesz się lepszy, pewny siebie i nie martwisz się brakiem umiejętności. Zakończenie nawet najwyższych studiów w wielu firmach nie jest tak wysoko cenione jak płynne komunikowanie się angielszczyzną. Nasza propozycja adresowana jest zarazem do korporacji jak i do osób prywatnych.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Firma SDF specjalizuje się w szkoleniach dla firm. Nasze bogate doświadczenie w dziedzinach takich jak szeroko pojęte doradztwo biznesowe, kursy oraz szkolenia jest gwarancją zadowolenia dla naszych klientów. Dominuje u nas instruktaż, seminarium, kurs, e-learning. Dlaczego my? Plan szkoleniowy opieramy o wstępny audyt. Dzięki temu jego efektywność rośnie kilkukrotnie, uczestnicy są w stanie rozpocząć pracę zaraz po szkoleniu Klient zaś dostaje tylko to czego naprawdę potrzebuje. Wszystkie szkolenia dostępne w naszej ofercie odbywają się w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 133R. Zapraszamy Państwa do stałej współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne »

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.
  Jesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz się już dziś – czekamy na Ciebie!
  Studium Kształcenia Kadr to firma funkcjonująca na rynku pedagogicznym od prawie dwudziestu lat. Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna stale podnosi swoje kwalifikacje, aby w należyty sposób podnosić wiedzę słuchaczy. Sale dydaktyczne zaopatrzone są w sprzęt audiowizualny. W budynkach znajdują się bogato wyposażone pracownie komputerowe oraz liczne pomoce naukowe, co sprzyja efektywnej nauce.
  Oferujemy:
  • Szkoły policealne
  • Licea dla dorosłych
  • Kursy zawodowe
  • Kursy specjalistyczne
  • Studia podyplomowe
  • Technikum
  • Szkolenia dla nauczycieli
  Możemy Państwu zaoferować wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną – nasi nauczyciele mają nie tylko świetne referencje, ale również bogate doświadczenie dydaktyczne, dzięki czemu poziom przekazywanej wiedzy utrzymuje wysoki poziom. Łatwość w przyswajaniu treści nasi nauczyciele osiągają poprzez nowoczesne metody nauczania i wykorzystując bogate techniki multimedialne.
  Zostań słuchaczem!

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Szkoła Języków Obcych Akcent zachęca do zapisania się na kurs językowy. Jeśli jesteś zainteresowany nauką języka wybierz ofertę, która Ciebie interesuje i wypełnij test językowy. Test językowy można wypełnić w siedzibie biura szkoły w Poznaniu lub w Suchym Lesie albo skorzystać z testu dostępnego na stronie internetowej szkoły. W ofercie mamy kursy indywidualne i grupowe. Zastanów się jakie są Twoje preferencje odnośnie grafiku zajęć i wielkości grupy i skontaktuj się z nami – przygotowujemy do kursów, matur, egzaminów językowych, prowadzimy także kursy językowe dla pracowników firm.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cv i list motywacyjny, cv w języku angielskim, »

  Jeśli poszukujesz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze, zadbaj o to, by Twoje dokumenty aplikacyjne były indywidualne i niepowtarzalne. Możesz skorzystać z gotowych szablonów. Jednak dużo skuteczniejsze są CV i list motywacyjny stworzone specjalnie dla Ciebie. My napiszemy Tobie życiorys szyty na miarę. Sprawimy, że będziesz atrakcyjny dla potencjalnego pracodawcy. Piszemy CV w języku angielskim, CV w języku niemieckim. Dostosowujemy dokumenty aplikacyjne do rodzaju oferty pracy. Bez względu na to, czy aplikujesz do niewielkiej firmy, czy do dużej korporacji - napiszemy CV, które nie pozostanie bez odpowiedzi.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - zostan-fotografem.pl »

  Adresujemy ten kurs do osób, które chcą nauczyć się realizować niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia dla firm lub osób prywatnych. Jeżeli chcesz zacząć w pełni świadomie wykorzystywać własny aparat i dostępne technologie na rynku oraz chcesz stać się lepszym fotografem - koniecznie zapisz się na nasze profesjonalne warsztaty fotograficzne!

  Będziesz wiedział jak poprawnie kadrować oraz czego unikać podczas robienia zdjęć. Poznasz dogłębnie możliwości własnego aparatu oraz jak wykorzystywać naturalne warunki pogodowe aby otrzymać dobry rezultat, a zabawa ze światłem wypełniającym, rysującym czy błyskowym nie będzie Ci obca.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Londoner Marcin Wolniewicz »

  Nasze tłumaczenia cieszą się uznaniem Klientów już od wielu lat. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania i korzystamy ze światowych programów przeznaczonych dla profesjonalnych biur tłumaczeń. Działamy szybko i sprawnie a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przekonaj się, że z nami warto współpracować!

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia it »

  Uprzejmie zapraszamy na http://www. it-szkolenia. eu, w celu zaznajomienia sie z naszą unikalna ofertą szkoleniową. Oferujemy kursy it, szkolenia efs, szkolenia microsoft i sporo innych. Jesteśmy renomowanym i najstarszym ośrodkiem szkoleniowym w kraju. Prowadzimy wysokiej jakości szkolenia IT, dla różnorodnego gatunku jednostek. Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą trenerów, która przeszkoliła już górę fachowców w naszym kraju. Realizujemy kursy na zamówienie i za każdym razem trafiamy do specjalnych potrzeb danego osobnika. Świadczymy też wsparcie it dla wszystkich naszych klientów, z nami zawsze masz pewność, że w czasie kompetentnej konsultacji, rozwiejemy wszystkie twoje wątpliwości.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Semper »

  Szkolenia Semper to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się prowadzeniem szkoleń na terenie całego kraju z zakresu prawa, administracji, finansów czy też prawa budowlanego. Nasi pracownicy zagwarantują Państwu profesjonalnie przeprowadzone zajęcia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: EDUKACJA, NAUKA

(4)

EDUKACJA, NAUKA - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: