Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

Sortuj po:

 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma MANOR powstała w 2003 roku jako firma handlowo-usługowa zaprzątająca się handlem i montażem klimatyzatorów oraz wentylacji. Aktualnie jesteśmy autoryzowanymi dealerem klimatyzatorów Fujitsu i YORK. Szeroka repertuar towarów oraz doświadczona załoga pozwalają podołać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom całościową obsługę. Oferowane przez nas artykuły posiadają żądane regulacją polską i unijną certyfikaty. Zapewniamy solidność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Chcemy polecić nabywcom nasze produkty w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Poznań »

  W czasie lata bardzo ważnym elementem w pomieszczeniach są maszyny klimatyacyjne. Karsa Klima z Trójmiasta prowadzi montaż wentylacji, szczególnie dotyczący urządzeń chłodzących, które mają trybik w biurach zamkniętych oraz samochodach. Karsa Klima ma obecnie 3 filie w naszym kraju: Gdynia, Gdańsk i Kostrzyn. Dobre stosowanie nauki sprawia, że montowanie oraz montaż wentylacji w autach i pomieszczeniach jest tanie i zajmuje niewiele czasu.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. Pamo Paweł Świca »

  Firma PamoTherm oferuje najwyższej jakości produkty i usługi powiązane z szeroko pojmowaną klimatyzacją. Specjalizujemy się między innymi w sprzedaży klimatyzatorów, wentylatorów, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych. Zakres świadczonych usług obejmuje także profesjonalne doradztwo techniczne, montaż i serwis. Sprzedajemy asortyment pochodzący od wiodących producentów. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, stale uzupełniamy ofertę o nowy towar oraz podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • AP Clima »

  Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo Ap Clima ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Świadczy usługi nie tylko na obszarze województwa dolnośląskiego, ale również w całej Polsce. Oferta adresowana jest do właścicieli zakładów przemysłowych, sklepów, ośrodków SPA i dla klientów indywidualnych.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Wrocław »

  KlimaVIP jest przedsiębiorstwem, które oferuje profesjonalne rozwiązania, które dotyczą montażu i sprzedaży klimatyzatorów. Fachowe doradztwo w doborze i planowaniu rozplanowania sprzętów, zapewniające przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Klimatyzatory montowane przez firmę charakteryzują się niebywale cichą pracą, doskonałą wydajnością, jak również bezawaryjnością. Na stronie klimatyzacja-wroclaw. pl wyszukać możemy ofertę klimatyzatorów, spis promocji oraz realizacji wsparty fotografiami, a także dane kontaktowe. Ciekawą propozycją dla użytkownika jest dział zawierający odpowiedzi na pytania, a przez to jest teoretycznym wsparciem przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • COOL - SYSTEM »

  COOL SYSTEM od wielu lat specjalizuje się w zakresie projektowania, montowania i serwisowania instalacji systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Dysponujemy bogatym wachlarzem urządzeń renomowanych marek. Oferowany asortyment cechuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością. W ofercie znajdują się najwyższej jakości klimatyzatory, wentylatory, rekuperatory i urządzenia chłodnicze odpowiednie do obsługi domów prywatnych, budynków wielorodzinnych i obiektów usługowych.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

(1)

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: