Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

Sortuj po:

 • Rafa Raczak »

  Ile zależy od kratek wentylacyjnych?
  Drobiazg, który ma dość duże znaczenie. Kanały wentylacyjne pełnią kluczową rolę w mieszkaniach, pomagają w regulowaniu wymiany powietrza, utrzymywaniu temperatury i wietrzeniu pomieszczeń. Zablokowany komin wentylacyjny i brudne kratki wentylacyjne to pierwszy krok do tego, by uniemożliwić na przykład odprowadzanie zapachów z kuchni czy osuszanie łazienki. Niewystarczająco drożne kratki ozdobne to problem stosunkowo łatwy do rozwiązania - dokładne czyszczenie powinno zdać egzamin, a jeśliby tak nie było, pomoże wymiana na nową. Kratki kominkowe czy wentylacyjne kosztują przy tym zaledwie kilkadziesiąt złotych, co nikogo nie powinno narazić na widmo rychłego bankructwa.
  Możliwe jest również zamówienie kratki na wymiar.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma MANOR powstała w 2003 roku jako firma handlowo-usługowa zaprzątająca się handlem i montażem klimatyzatorów oraz wentylacji. Aktualnie jesteśmy autoryzowanymi dealerem klimatyzatorów Fujitsu i YORK. Szeroka repertuar towarów oraz doświadczona załoga pozwalają podołać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom całościową obsługę. Oferowane przez nas artykuły posiadają żądane regulacją polską i unijną certyfikaty. Zapewniamy solidność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Chcemy polecić nabywcom nasze produkty w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Poznań »

  W czasie lata bardzo ważnym elementem w pomieszczeniach są maszyny klimatyacyjne. Karsa Klima z Trójmiasta prowadzi montaż wentylacji, szczególnie dotyczący urządzeń chłodzących, które mają trybik w biurach zamkniętych oraz samochodach. Karsa Klima ma obecnie 3 filie w naszym kraju: Gdynia, Gdańsk i Kostrzyn. Dobre stosowanie nauki sprawia, że montowanie oraz montaż wentylacji w autach i pomieszczeniach jest tanie i zajmuje niewiele czasu.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Wrocław »

  KlimaVIP jest przedsiębiorstwem, które oferuje profesjonalne rozwiązania, które dotyczą montażu i sprzedaży klimatyzatorów. Fachowe doradztwo w doborze i planowaniu rozplanowania sprzętów, zapewniające przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Klimatyzatory montowane przez firmę charakteryzują się niebywale cichą pracą, doskonałą wydajnością, jak również bezawaryjnością. Na stronie klimatyzacja-wroclaw. pl wyszukać możemy ofertę klimatyzatorów, spis promocji oraz realizacji wsparty fotografiami, a także dane kontaktowe. Ciekawą propozycją dla użytkownika jest dział zawierający odpowiedzi na pytania, a przez to jest teoretycznym wsparciem przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AP Clima »

  Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo Ap Clima ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Świadczy usługi nie tylko na obszarze województwa dolnośląskiego, ale również w całej Polsce. Oferta adresowana jest do właścicieli zakładów przemysłowych, sklepów, ośrodków SPA i dla klientów indywidualnych.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. Pamo Paweł Świca »

  Firma PamoTherm oferuje najwyższej jakości produkty i usługi powiązane z szeroko pojmowaną klimatyzacją. Specjalizujemy się między innymi w sprzedaży klimatyzatorów, wentylatorów, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych. Zakres świadczonych usług obejmuje także profesjonalne doradztwo techniczne, montaż i serwis. Sprzedajemy asortyment pochodzący od wiodących producentów. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, stale uzupełniamy ofertę o nowy towar oraz podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • COOL - SYSTEM »

  COOL SYSTEM od wielu lat specjalizuje się w zakresie projektowania, montowania i serwisowania instalacji systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Dysponujemy bogatym wachlarzem urządzeń renomowanych marek. Oferowany asortyment cechuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością. W ofercie znajdują się najwyższej jakości klimatyzatory, wentylatory, rekuperatory i urządzenia chłodnicze odpowiednie do obsługi domów prywatnych, budynków wielorodzinnych i obiektów usługowych.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

(5)

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: