Baseny, Skalniaki Podkategoria: Baseny, Skalniaki

Sortuj po:

 • Budowa basenów »

  W teraźniejszym świecie, można zaobserwować jak znaczna liczba ludzi ma problemy z kręgosłupem. Nie od dawna wiadomo, że jednym z najbardziej zdrowych form spędzania wolnego czasu jest sport. A pływanie szczególnie ma istotny wpływ na nasz kręgosłup. Jeśli poza tym mamy problem z nadwagą, tym bardziej basen jest godny zalecenia. Jednak zawsze przed pływaniem należy wykonać rozgrzewkę. Taki typ sportu jest zaadresowany do osób w najrozmaitszym wieku i cieszy się dużym uznaniem. Pływanie w znaczącym stopniu wpływa na ogólną kondycję całego ciała. Poprawia krążenie, pracę układu oddechowego, poza tym wpływa pozytywnie na przemianę materii, co nie jest bez znaczenia szczególnie dla pań. W cenie są baseny kryte, baseny prywatne oraz baseny hotelowe. Firma Poolex zajmuje się zawodowo usługami w zakresie projektowania, budowy i konserwacji basenów. Zgodnie z zaleceniami swoich klientów, instalujemy też wszelkie udogodnienia.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOLKPOOL Polska »

  Folkpool ma ponad 40 lat doświadczenia w branży produkcji, montażu i sprzedaży profesjonalnych basenów. Nasze baseny idealnie znajdują zastosowanie zarówno w ogrodzie jak i w budynkach. Oferujemy również akcesoria basenowe takie jak środki do sprzatania basenów czy plandeki do ich przykrywania. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe Intex »

  Prezentujemy sklep internetowy przedstawiciela firmy Intex. W ofercie sklepu znajdziesz baseny ogrodowe w promocyjnych cenach, pompy basenowe, pontony i akcesoria do nich. Wchodząc na adres internetowy sklepu uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów oraz znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o dystrybutorze. Ponadto wszystkie produkty podzielone są na kategorie co znacznie ułatwia zakupy w sklepie. Sprawdź oferty promocyjne sklepu oraz liczne wyprzedaże. Zapraszamy na zakupy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moz-Bud.pl | budowa basenów »

  Firma MOZ-BUD, zajmuje się wykorzystaniem mozaiki do dekoracji basenów, saun, jacuzzi i innych. Mozaika jest doskonałą dekoracją zarówno na obiektach takich jak basen, sauna, jak również kuchnia, łazienka. Zajmujemy się również tworzeniem obrazów z ceramiki. Na obraz z mozaiki składa się czasem kilka tysięcy płytek tworzących np. zdjęcie lub grafikę klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z galerią realizacji i katalogiem płytek a także na nasz profil na facebook'u - tutaj najnowsze realizacje!

  Data dodania: 05 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Baseny, Skalniaki

(4)

Baseny, Skalniaki - nowa strona:

Adres: