Art. ogrodnicze, Nawozy Podkategoria: Art. ogrodnicze, Nawozy

Sortuj po:

 • Deszczownie szpulowe »

  Deszczowne. Net - serwis internetowy prezentujący ofertę sprzętu nawadniającego. Na stronie m. in. deszczownie szpulowe, rurowe deszczownie przenośne, zraszacze rolnicze, sklep internetowy. Kompleksowe systemy nawadniające dla rolnictwa i ogrodów. W ofercie zarówno rozwiązania krajowe jak i importowane. Zapewniane doradztwo i serwis. Systemy nawadniające, urządzenia do nawadniania- zapraszamy do serwisu internetowego deszczownie. net z ofertą producenta i dystrybutora sprzętu nawadniającego. Szeroka oferta sprzętu do nawadniania w rolnictwie i nie tylko. Nowy sklep internetowy z ofertą zraszaczy do deszczowni.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wymarzony ogród »

  Wymarzonyogrod. pl to serwis internetowy dla twojego ogrodu. Rzetelne artykuły odnośnie całej branży ogrodnictwa poczynając już od projektowania ogrodu a skończywszy na jego kompleksowej pielęgnacji. Codziennie radzimy jakie rośliny opłaca się w tym miesiącu posadzić, które wybierać a także jakie warunki im zapewnić aby rosły piękne. Nasza strona to setki trafionych wskazówek i artykułów z których każdy odnajdzie coś interesującego dla siebie, dowiesz się jakie cebulki kwiatowe wybierać i jak rozpoznać te, które są chore albo w jaki sposób przeprowadzić przycinanie roślin w zależności od typu czy też gatunku. Wymarzonyogrod to bogata encyklopedia roślin razem z dokładnym opisem jak je zasadzić, jakie warunki wymagają jak również jak je pielęgnować czy też przesadzać.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Growshop w Krakowie - sprawdź »

  Uprawa roślin tropikalnych oraz dodatkowo takich, które wymagają szczególnych warunków jest obecnie na wyciągnięcie ręki. Dzięki dobrym nawozom, boosterom, wentylacji i oświetleniu jesteśmy w stanie wyhodować rośliny wysokiej jakości. Takie rośliny będą wolne od chorób oraz dodatkowo dostarczą wysokie plony. Dzięki growbox 'om jesteśmy w stanie stworzyć perfekcyjne uwarunkowania dla roślin. Prawie każdy bez profesjonalnej wiedzy będzie w stanie wyhodowac odpowiedni rodzaj roślin. Zestawy uprawowe pomagają znacząco wystartować rozpoczynającym ogrodnikom w ich indywidualnej swojej hodowli. Nie ma żadnego ryzyka, ponieważ dla odpowiednio wielkich hodowli można zamontować specjalne Sms alarmy oraz czujniki dymu czy zalania. Wszelki asortyment do uprawy znaleźć można w growshopie gogrow. Praktycznie w każdym mieście (Kraków, Łódź, Wrocław, Łódź i tak dalej. ) znajdziemy taki growshop. Kupujac w takim growshopie zachowujemy pełną anonimowość, a dodatkowo otrzymujemy pełny pakiet porad jak rozpocząć domową uprawę roślin. Już po pierwszym zakupie można zacząć i nie powinno się czekać długo na pierwsze plony.   Dzięki perfekcyjnym nawozom, a ponadto warunkom jakie zagwarantuje asortyment growshopu można spać spokojnie. Wystarczy tylko doglądać, podlewać i pielęgnować roślinę. Rośliny z growboxów wolne są od zagrożeń świata zewnętrznego jak np. pasożyty, robaki, wichury, niskie temperatury i tym podobne. Rośliny posiadają zatem doskonałe okoliczności do wzrostu co sprawia, że maksymalizujemy dochody.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona trawy - najlepsze gatunki traw | sadzimy.com.pl »

  Sklep internetowy, w którym znajdziesz najlepsze nasiona traw i kwiatów egzotycznych oraz znane gatunki. Prowadzimy również sprzedaż niezbędnych akcesoriów do hodowli i pielęgnacji roślin. Służymy poradami jak sprawić by Twój ogród zawsze wyglądał niepowtarzalnie i barwnie. W naszej ofercie znajdziesz również nasiona ziół i warzyw.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy REPLIN »

  Sklep internetowy REPLIN. Oferujemy sprzedaż wysyłkową i bezpośrednią artykułów ogrodniczych. Oferta nasza skierowana jest do osób prywatnych jak i firm. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferujemy nawozy dla hobbystów i profesjonalne dla rolników. Oferujemy węże ogrodowe firmy Cellfast, produkty do walki z owadami i gryzoniami.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Art. ogrodnicze, Nawozy

(1)

Art. ogrodnicze, Nawozy - nowa strona:

Adres: