Aranżacja ogrodów Podkategoria: Aranżacja ogrodów

Sortuj po:

 • Zielona Szkicownia Anna Adamajtis »

  Jawgarden to firma trudniąca się planowaniem ogrodów. Realizujemy swoje, jak i Państwa koncepcje. Nasza oferta obejmuje ogrody przydomowe, tereny wokół firm, parki, nawierzchnie brukowe. Specjalizujemy się także w odwodnianiu terenu, wycinaniu drzew, użyźnianiu gleby, zakładaniu sadu, montażu instalacji automatycznego nawadniania oraz innych usługach pielęgnacyjnych. Działamy na terenie Jaworzna, Katowic, Mysłowic oraz Sosnowca.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stylowe tarasy - NaTarasie.com »

  Serwis internetowy NaTarasie. com zaprasza wszystkich entuzjastów dekoru i dobrego smaku do stania się częścią żywiołowo zwiększającej się społeczności skupionej wokół tarasów i ogrodów. Rozległe artykuły fachowców, którzy od wielu lat zajmują się nie tylko dekoracjami, ale i handlem materiałów budowlanych dopasowanych do takiego typu projektów pomogą Państwu poznać innowacyjne trendy i dobrać stosowne dekoracje. Dzięki serwisowi NaTarasie. com zrozumiecie Państwo specyfikacje cechujące dobrej jakości płyty chodnikowe, poznacie tajniki tego jak konstruować odporne i piękne tarasy, czy jak chronić zastosowane budulce, by przetrwały one w trakcie zmieniających się warunków atmosferycznych. Dołącz do Nas NaTarasie. com.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lawendowe Ogrody »

  Trzonem działalności przedsiębiorstwa Lawendowe Ogrody jest projektowanie i wykonywanie ogrodów. Oferta dotyczy zarówno prywatnych ogrodów, jak i tych, znajdujących się w miejscach publicznych. Projekt ogrodu zawiera koncepcję zagospodarowania obszaru, chociażby określenie nastroju przestrzeni oraz rodzaju roślinności. Wszystkim zainteresowanym firma oferuje realizację projektu w wersji elektronicznej. Dokładne informacje opublikowano na portalu online.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aranżacja ogrodów

(4)

Aranżacja ogrodów - nowa strona:

Adres: