Zabezpieczenia Podkategoria: Zabezpieczenia

Sortuj po:

 • Zakład antykorozyjno budowlany Lewar »

  Zakład Antykorozyjno – Budowlany powstał w 1985 roku. Jako sprawdzony partner biznesowy pozyskał klientów z branży chemicznej, morskiej, budowlanej, energetycznej. Przedsiębiorstwo wykonuje specjalistyczne usługi w zakresie zabezpieczeń ognioochronnych. W swej ofercie posiada m.in. renowacje zniszczonych budynków, hydrofobizację, reprofilację, przygotowywanie powierzchni do malowania, nanoszenie powłok malarskich, czyniąc to metodą m.in. hydrodynamiczną i ręczną.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje Natryskowe »

  Izolacje Natryskowe Ocieplanie Poddasza Pianką Poliuretanową | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana 5, 40-321 Katowice | ✉ biuro@izolacje-wanik.pl

  Oferujemy kompleksową obsługę obejmująca doradztwo i wycenę, dostarczanie materiałów i wykonanie prac. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do natrysku oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma KIM Krystian Banach »

  Firma KIM Krystian Banach od kilkunastu lat zajmuje się rozprowadzaniem lin stalowych i zawiesi linowych. Naszą szeroką ofertę stanowi m.in. dostarczanie różnego rodzaju haków, punktów mocujących, a także pasów transportowych. Gwarantujemy kontrahentom mnogość towarów i profesjonalną obsługę - zależy nam na Państwa satysfakcji. Firma KIM ma siedzibę przy ul. J. Kasprowicza 8 w Zabrzu, nasz numer telefonu to 32 271 37 19. Więcej na www.linyizawiesia.pl

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metal Gum 3 S.C. Marek i Artur Przegendza »

  Lubisz proste a przy tym estetycznie wyglądające rozwiązania? Będziesz zachwycony ofertą firmy Metal-Gum! Znajdziesz w niej szeroki wybór zadaszeń, ścianek oraz innych konstrukcji z poliwęglanu, aluminium i szkła. Już dziś możesz skorzystać z oferty sklepu internetowego i zamawiać gotowe produkty on-line!

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • MULTIMON POLSKA Sp. z o.o. »

  Polecany portal przedstawia filozofię działalności usytuowanej w Żarach firmy MULTIMON. Jej głównym zadaniem jest produkowanie, montaż i serwis systemów ochrony przeciwpożarowej. Zakładom z różnych gałęzi gospodarki proponuje instalacje tryskaczowe, które w znacznym stopniu zmniejszają ryzyko pożaru. Grupa doświadczonych fachowców wykonuje nowatorskie technologie przeciwpożarowe.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • JHJ Professional »

  JHJ PROFESSIONAL zajmuje się świadczeniem wszelkich usług związanych z filtracją i oczyszczaniem wody. Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne pozwalają nam tworzyć systemy filtracyjne zarówno dla indywidualnych jednostek jak i dla dużych firm. Dostarczamy produktów najwyższej jakości, zgodnych z zapotrzebowaniem Klienta. Filtry oraz urządzenia do uzdatniania wody, które znajdują się w naszej ofercie, są produktami wytworzonymi przez najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Animed - folie antywłamaniowe »

  Firma P. U. H. Animed od wielu już lat specjalizuje się w instalowaniu folii do okien. Montujemy na szyby między innymi folie antywłamaniowe i ozdobne. Robimy zlecenia dla domów, sal, dla sklepów i przedszkoli. Ponad 20 lat pracy dało nam bardzo duże doświadczenie, które pozwala nam oferować solidne, profesjonalne usługi. Nasz adres to ul. Gwiaździsta 33/84, Warszawa. Chcesz więcej szczegółów – zadzwoń, nasz telefon to 8333794.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zabezpieczenia

(4)

Zabezpieczenia - nowa strona:

Adres: