Wiercenia, Odwierty Podkategoria: Wiercenia, Odwierty

Sortuj po:

 • ARTDIAM S.C. »

  Celem polecanej witryny online jest zaprezentowanie oferty umiejscowionej w Krakowie firmy ARTDIAM. Zasadniczym przedmiotem jej funkcjonowania jest diamentowe cięcie oraz wiercenie w betonie. Sprawdzona kadra pracownicza trudni się rozkruszaniem różnego rodzaju nawierzchni budowlanych czy przegród. Bezpieczną pracę umożliwia nowoczesny system technologiczny. Wszystkie wykorzystywane przez firmę urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GEOGRUNT Usługi Geologiczne Tomasz Zielski »

  Firma GEOGRUNT Usługi Geologiczne oferuje szereg usług z zakresu geologii, geotechniki oraz hydrogeologii. Specjaliści z firmy GEOGRUNT wykonają dla Państwa niezbędne badania i ekspertyzy, odwierty oraz inne konieczne do wykonania czynności z zakresu geologii. Zachęcamy do kontaktu inwestorów oraz osoby prywatne!

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika i Budownictwo »

  Firma GEOGROUP Konrad Wanik założona została w 2008 r. jako wynik wieloletniej pracy w branży budowlanej. Specjalizujemy się w pracach wykonywanych w technice diamentowej oraz technikach iniekcyjnych wykorzystywanych w budownictwie i geotechnice. Naszym klientom możemy zaoferować m. in. : frezowanie betonu, szlifowanie betonu.

  GEOGROUP - Geotechnika i Budownictwo | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana 5, 40-321 Katowice | ✉ geogroup@geogroup.pl

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wiercenia, Odwierty

(4)

Wiercenia, Odwierty - nowa strona:

Adres: