HydroTermo - Systemy grzewcze i sanitarne

HydroTermo - Systemy grzewcze i sanitarne Firma Hydrotermo z siedzibą w Krakowie i Przemyślu oferuje godne uwagi rozwiązania z zakresu grzewczego, techniki sanitarnej. Proponujemy Państwu także nowoczesne instalacje budowlane. W celu obniżenia kosztów głównie związanych z ogrzewaniem wykreowaliśmy dla Państwa opcję wykorzystania nowoczesnych i dobrych jakościowo technologii. Tylko u nas znajdziesz również pompy ciepła, grzejniki aluminiowe, kotły atmosferyczne czy też kondensacyjne.
Zapraszamy do kontaktu z Nami pod nr tel. : 697 410 168 oraz pod adresem email kontakt@hydrotermo.pl.

Szczegóły strony hydrotermo.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę hydrotermo.pl:

HydroTermo - Systemy grzewcze i sanitarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1 Odwiedziny bing 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System ogrzewania MEDITHERM® »

  Firma HADWAO, utworzona w 1994 roku, jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski wodnego niskotemperaturowego systemu centralnego ogrzewania MEDITHERM®. Jest on zasilany dowolnymi kotłami, pompami ciepła, kominkami z płaszczem wodnym itp. Ten sam system może być wykorzystywany latem do chłodzenia pomieszczeń, czyli zimą grzeje – latem chłodzi. Wysoka jakość produktu, jego korzystna cena oraz niskie koszty eksploatacji w stosunku do innych systemów grzewczych (grzejniki, ogrzewanie podłogowe) powoduje coraz większe zainteresowanie systemem MEDITHERM®. HADWAO udziela pomocy technicznej inwestorom, projektantom i wykonawcom. Drugim rodzajem działalności jest projektowanie, sprzedaż oraz wykonawstwo stacji uzdatniania wody.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • INSTALTECHNIK s.c. »

  Firma Instaltechnik s.c. zajmuje się tworzeniem nowoczesnych instalacji. Celem naszych działań jest promowanie energooszczędnych systemów wykorzystywanych w budownictwie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Oleśnicy, ale usługi świadczymy na znacznie rozleglejszym terenie. Funkcjonujemy m.in. we Wrocławiu oraz jego okolicach. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu różnorodnego typu instalacji. Proponujemy niezawodne rozwiązania bazujące na komponentach cenionych producentów. Swoją ofertę zawsze opracowujemy pod kątem indywidualnych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia danej inwestycji. Dopasowujemy rozwiązania pozwalające na osiągnięcie założonych wyników ekonomicznych oraz ekologicznych. Istotne miejsce w naszej ofercie zajmują pompy ciepła Wrocław. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest czerpanie energii z ziemi, wody oraz atmosfery, a następnie przetwarzanie jej w energię, która może być wykorzystywana do ogrzania domu lub wody. Integralnym przejawem naszych działań jest także rekuperacja Wrocław.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • TORA - Wentylacja »

  Budynki mieszkalne powinny posiadać zagwarantowaną właściwą wentylację. Dla wielu rodzin z utrzymaniem ciepła w domu po pierwsze wiążą się nie przepuszczające powietrza okna, oraz ocieplenie bloku. Trzeba wiedzieć, że także potrzebna jest wentylacja z rekuperacją. Oferuje ją firma TORA - Wentylacja mieszcząca się na ulicy Batalionów Chłopskich 19 w Częstochowie. Jednakże wsparcie dostać można na obszarze całego państwa, dlatego też warto zadzwonić pod numer 34 364 33 56.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elektroklim - klimatyzacja, wentylacja, instalacje CO »

  Firma ELEKTROKLIM projektuje jedynie profesjonalne, ale i bezpieczne systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Nasz team złożony jest z rzetelnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i dobrą wiedzą. Udostępniamy swoje usługi i działamy w całym państwie, współpracując z najlepszymi producentami. Wszelakie ważne informacje mogą Państwo zdobyć pod numerem telefonu 501060798 i na naszej witrynie elektroklim. pl

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GRIN HOUSE DESIGN s.c. »

  Grin House Design s. c. to firma łącząca remonty z aranżacją pomieszczeń. Interesujące pomysły, niebanalne rozwiązania, a przy tym praktyczne podejście do realizacji to nasze priorytety. Znakomite wyczucie potrzeb klienta przyspiesza tempo prac oraz zapewnia najwyższy standard oferowanych usług. Grin House Design zapewnia usługi w zakresie aranżacji wnętrz, remontów oraz przygotowywania mieszkań pod sprzedaż/wynajem.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aurora Atelier kominka »

  Nasza firma prowadzi usługi związane z rekuperacją, wymianą powietrza z odzyskiem ciepła. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem takich systemów. Działamy na terenie całego Pomorza oraz w Wielkopolsce i w województwie lubuskim. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • PUH Termoelektryka Ogrzewanie Elektryczne »

  Oferujemy energooszczędne grzejniki elektryczne firmy Lucht-LHZ, która jest znanym i cenionym, niemieckim producentem energooszczędnych systemów ogrzewania elektrycznego. Swoim klientom gwarantujemy niezawodność i długowieczność naszych grzejników. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Appia Technical »

  Appia Technical zaprasza do skorzystania z usług w zakresie doradztwa i instalacji, a także obsługi i serwisu pomp ciepła, systemów rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy także szeroki wybór gotowych urządzeń i rozwiązań pochodzących ze Skandynawii - z krajów, w których powstała koncepcja rekuperacji i odzyskiwania ciepła z różnorodnych źródeł odnawialnych. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali Proeko »

  Budownictwo z bali drewnianych to nie tylko gwarancja pięknego i oryginalnego wyglądu, ale również gwarancja inwestycji w ekologię i zwiększona oszczędność, ponieważ domy takie lepiej trzymają ciepło, w związku z czym zużycie ogrzewania spada nawet o 30%, dużo lepiej tłumią także hałasy i nie wymagają stosowana sztucznej izolacji termicznej.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Program-Prosument. pl to team specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne wnioski aby starać się o pomocne dofinansowanie na zakup sprzętu oraz technologii do czerpania energii ze źródeł alternatywnych. Zarówno fotowoltaika, jak i elektrownie oparte na turbinach wiatrowych mogą być w części finansowane właśnie poprzez specjalistyczny program prosument, który stwarza okazję do wyposażenia domostwa bądź też budynku biurowego w nowoczesną technologię do pozyskiwania energii termicznej albo elektrycznej z naturalnych źródeł.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »