Budownictwo przemysłowe Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

Sortuj po:

 • Paflex »

  Firma Paflex oferuje pełną gamę węży PCV, przewodów elastycznych oraz wszelkich rur przemysłowych do transportu roztworów wodnych, powietrza oraz materiałów sypkich. Nasze produkty sprawdzają się doskonale w systemach wentylacji i odpylania. Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • OLE.PL Sklep internetowy wyposażenie toalet ogólnodostępnych »

  DOPASOWANE DO POTRZEB KLIENTA
  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE TOALET PUBLICZNYCH

  Kompleksowe wyposażenie toalet publicznych Ole. pl jest wyspecjalizowanym sklepem internetowym dostarczającym elementy wyposażenia toalet publicznych i materiały eksploatacyjne do toalet. Specjalizujemy się w obsłudze wielu sektorów gospodarki w tym zakresie.

  Doświadczenie w sprzedaży internetowej
  Sklep Ole. pl istnieje na rynku od 2007 roku i należy do grona największych, wyspecjalizowanych sklepów internetowych w Polsce. Naszym klientom dostarczamy produkty sprawdzonych producentów gwarantujących wysoką jakość produktów.
  Dostarczamy produkty do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasi konsultanci sprawnie komunikują się z klientami w języku angielskim i hiszpańskim. W ofercie sklepu znajdują się między innymi: suszarki do rąk, dozowniki mydła, pojemniki na ręczniki, pojemniki na papier, szczotki do toalet, kosze i wiele innych elementów kompleksowego wyposażenia toalet publicznych.

  Szybkie i pewne dostawy
  Ponieważ posiadamy własne magazyny i współpracujemy z globalną firmą kurierską jesteśmy
  w stanie szybko dostarczyć zamówiony towar do dowolnego kraju na terenie Unii Europejskiej.
  Po zamówieniu nasi klienci mogą sprawdzać status i lokalizację przesyłki.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Kraków »

  Global Business Group to zakład pracy znajdujący się w województwie małopolskim w Zabierzowie - Brzezie. Miasto to jest ulokowane w bliskiej okolicy Krakowa. Firma ta para się sprzedażą ogrodzeń murowanych. Oferuje ona swoim kontrahentom ogrodzenia, które pasują do standardowych paneli ogrodzeń przenośnych i ich podzespołów. Aby zaznajomić się z całym asortymentem firmy OgrodzeniePro, oraz cennikiem tych materiałów należy odwiedzić na stronę www. W razie wątpliwości, nasze wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów pomoże w doborze odpowiednich rozwiązań.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Makiety architektoniczne »

  Jeśli myślisz o budowaniu domu rodzinnego możesz zacząć od zbudowania makiety. Nasza pracownia architektoniczna wykonuje już od 10 lat buduje makiety architektoniczne dla osiedli, domów i różnych inwestycji. Zobaczcie na stronie model-art. pl nasze dotychczasowe projekty takich makiet i poczuj się jak właściciel bogatej rezydencji, osiedla domków jednorodzinnych, czy imponującego osiedla willi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na makiety, z pewnością zaoferujemy takie rozwiązanie, które Państwa zainteresuje. Szczególnie, że nasza propozycja na makiety architektoniczne obejmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli hoteli, restauracji, domów kultury.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty w betonie »

  Nareszcie kwiecień – okres prac w ogrodzie, planowania tego, jak będzie za kilka miesięcy pachniał. Okres wiercenie w betonie, kupowania kwiatów, nawożenia innych roślin, porządkowania przydomowych oczek wodnych i wielu, wielu innych zadań tak dobrze znanych rodzinom, które mają własny kawałek zielonej przestrzeni, a na wspomnienie o których ci, których życie toczy się w blokowiskach, otworzą szeroko oczy z niedowierzania. Nie mniej jednak, jeśli czytasz ten artykuł, na pewno należysz do pierwszej grupy. Ludzi, którzy lubią zakasać rękawy w ogrodzie, lubią od czasu do czasu stać się prawdziwym projektantem, przesadzając I drzewko tu, iglaka tam, a trzecie sadząc pod ogrodzeniem. Dlatego idę o zakład, że na liście zadań do zrobienia jest wykonanie paru otwory w betonie, nieprawdaż?
  Powiem wprost, zleć to osobie, która trudni się m. in. cięcie betonu. Inaczej możesz zostać z przewierty w betonie, które najwyraźniej nie odpowiadają Twoim pierwotnym założeniom. Mówiąc nie tylko o głębokości, ale i o kształcie. Gdy chcesz nie marnować dużo czasu i pracy, skontaktuj się z ludźmi, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem oraz doświadczeniem. Naprawdę wiercenie w betonie nie jest to takie łatwe jak w ściennych tynkach. Mówię Ci to po to, byś nie był zaskoczony, jak niełatwo zrobić kilka otwory w betonie.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa pawilonu a pozwolenie na budowę »

  Firma Wielobranżowe EFEKT - realizator obiektów z płyt warstwowych.
  W naszej ofercie znajdują się kontenery, budki, pawilony, garaże, portiernie, stróżówki z płyt warstwowych.
  Wykonujemy również konstrukcje stalowe także obudowę hal płytą warstwową. Nasza podaż obejmuje realizacja nie tylko hal również wiaty z płyty warstwowej lub blachy trapezowej.
  Przebieg budowy pawilonu, kiosku, kontenera powinien począć się od załatwienia pozwolenia na budowę.
  Konstrukcja pawilonu na zgłoszenie jest używana tymczasowo na maksymalnie 120 dób.
  Jest to czas, w którym delikwent może starać się o kompletną dokumentacje powiązaną z zorganizowaniem pozwolenia na budowę pawilonu.
  Za sprawą kooperacji z Europejskim Funduszem LEASINGOWYM - realizowaliśmy procedurę szybkiego leasingu.
  Przez naszą firmę można w krótkim okresie załatwić leasing na pomyślnych dla użytkownika warunkach.
  Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Petra - Edward Życki »

  Firma Petra proponuje Klientom profesjonalne audyty energetyczne, tworzy również świadectwa energetyczne, między innymi do części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową. Fachowe kamery wykorzystywane przez firmę umożliwiają jej fachowo wykonywać usługi. Firma ta proponuje swe usługi na przykład w przemyśle. Agencja mieści się w Goleniowie pod Szczecinem, przy ul. B. Krzywoustego 1. Zadzwoń - 0 502 025 192.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Otwory w betonie wrocław »

  Wreszcie maj – termin robienia porządków w ogrodzie, planowania tego, jak będzie za kilka miesięcy się prezentował. Okres wiercenia w betonie wrocław, zasadzenia kwiatów, nawożenia pozostałych roślin, porządkowania przydomowych oczek wodnych i wielu, wielu innych czynności tak dobrze znanych ludziom, które tworzą własny ogród, a na wspomnienie o których ci, którzy całe swoje życie spędzili w mieszkaniach, otworzą szeroko oczy z niedowierzania. Jednakże, jeśli czytasz ten artykuł, na pewno przynależysz do 1. grupy. Ludzi, którzy lubią zakasać rękawy w ogrodzie, lubią od czasu do czasu stać się prawdziwym projektantem, przesadzając jedno drzewko tu, iglaka tam, a trzecie sadząc pod ogrodzeniem. Dlatego jestem przekonana, że na liście zadań do wykonania jest wykonanie kilku otwory w betonie wrocław, prawda?
  Nie będę Cię oszukiwać, zleć to firmie, która trudni się m. in. cięcie betonu. Jeśli tego nie zrobisz, możesz ugrzęznąć z przewierty w betonie, które najwyraźniej nie odpowiadają Twoim pierwotnym założeniom. Mówiąc nie tylko o głębokości, ale i o kształcie. Jeżeli chcesz sobie oszczędzić dużo czasu i pracy, skontaktuj się z ludźmi, którzy dysponują profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednią wprawą. W istocie wiercenie w betonie nie jest to takie łatwe jak w ściennych tynkach. Żebyś nie był zaskoczony, jak niełatwo jest wykonać parę otworów w betonie.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo produkujące przenośniki rolkowe »

  Zakłady produkcyjne pozytywnie mówią o asortymencie Promag ze względu na rozmaite transportery w postaci przenośników oraz znakomite windy towarowe. Gwarantowane przenośniki wałkowe tworzą zintegrowane systemy do sortowania wyrobów. Na stronie ujęto jaką mają konstrukcję przenośniki wałkowe typu ręcznego. Zerknij na witrynę i zaznajom się z propozycją handlową, jeśli interesują Cię podajniki. Dzięki przenośnikom modularnym możliwy jest transport mięsa i nie tylko. Jeżeli chodzi o układnice tacowe, na witrynie zaprezentowano filmy pokazujące paletyzację.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Awbud »

  Awbud to zdywersyfikowana grupa budowlana. W ciągu ponad 20 lat działalności udało nam się zrealizować ponad 400 projektów. Jako generalny wykonawca realizujemy, obiekty produkcyjne, hale przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej i ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Arras »

  Arras zaprasza do współpracy klientów instytucjonalnych z całej Polski i Unii Europejskiej. Oferujemy doradztwo i wsparcie w zakresie doboru, projektu i budownictwa kompleksowej infrastruktury basenowej w hotelach, pensjonatach i domach jednorodzinnych. Spora liczba udanych realizacji oraz odpowiednie referencje to gwarancja wspólnego sukcesu.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studnie głębinowe bielsko »

  Jesteśmy firmą, która wierci studnie głębinowe na terenie śląska i małopolski ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak: Bielsko-Biała, Sucha Beskidzka, Żywiec, Szczyrk, Wisła i Jeleśnia. Nasze studnie wiercone są szybko, profesjonalnie i solidnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szambo »

  Probud to rzetelna i profesjonalna firma, którą warto polecić znajomym, którzy są zainteresowani nabyciem szamb i innych typów zbiorników żelbetowych. Spółka ta posiada stronę internetową gdzie jest zaprezentowana oferta handlowa. W razie jakichkolwiek niejasności Klient może zadzwonić do Działu Sprzedaży lub osobiście odwiedzić biuro firmy Probud zlokalizowane w mieście Poręba w województwie Śląskim. Trzydziestoletnie doświadczenie sprawia, iż zakup w firmie Probud to przyjemność bez żadnego ryzyka.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi towarowe »

  Nietrudno dostrzec, iż współczesny świat zmierza ku temu, aby uczynić funkcjonowanie ludzi jak w największym stopniu przyjemnym. Można to obserwować dla przykładu w udogodnieniach, jakimi są windy osobowe, które pozwalają na uniknięcie zbytecznego zmożenia, jak również zaoszczędzenie czasu, jeżeli kwestią jest zdobywanie niezliczonych klatek schodowych. Polecana przez nas firma serdecznie zachęca wszystkich do poznania imponującej palety ofertowej dostarczanej konsumentom w zakresie wind. Oferujemy różne windy towarowe oraz dźwigi osobowe. Polecamy wspaniałej jakości świadczenia wykwalifikowanego teamu fachowców, którzy zatroszczą się o to, by zagwarantować klientom zadowolenie z wykonanych świadczeń. Proponujemy różnorodne produkty, takie jak między innymi dźwigi osobowe, a także towarowe, akcesoria dźwigowe oraz platformy dla inwalidów i inne. W celu szybkiego skontaktowania się z polecaną przez nas spółką serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z funkcjonalnego formularza kontaktowego znajdującego się na firmowej stronie WWW.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hardy's Industries »

  Zajmujemy się montażem i dystrybucją regałów magazynowych.
  - analiza i sporządzanie projektu
  - zabezpieczenie sprzętu jak wózek widłowy i podnośnik nożycowy
  - dostawa regałów i rozładunek
  - montaż systemu magazynowania
  - odbiór instalacji zakończony podpisaniem protokołu

  Demontaż istniejącej instalacji,
  naprawa regałów magazynowych i wymiana uszkodzonych elementów, adaptacja poziomów składowania, przenoszenie magazynów, przeglądy regałów.

  Posiadamy doświadczenie w montażu wszystkich regałów: paletowych, wjezdnych, półkowych, archiwalnych, wspornikowych, sklepowych, antresoli, przenośników rolkowych, przegród magazynowych, najazdów szynowych, sprzętu zabezpieczającego jak kraty, siatki, ochrony słupa i ram.

  Oferujemy całkowite zagospodarowanie i wyposażenie przestrzeni magazynowej.
  Jesteśmy partnerem, który zrealizuje wszystkie elementy Państwa projektu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo przemysłowe

(4)

Budownictwo przemysłowe - nowa strona:

Adres: