Budownictwo ekologiczne Podkategoria: Budownictwo ekologiczne

Sortuj po:

 • DM System Marcin Berecki »

  Technologia polimerowa, którą wykorzystujemy do tworzenia naszych desek i profili daje możliwość na tworzenie niezwykle trwałych i odpornych produktów, które sprawdzą się zarówno w ogrodzie i w przestrzeni miejskiej jak również przy wykończeniu budynków. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszymi przedstawicielami z firmy DM System.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Program-Prosument. pl to team specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne wnioski aby starać się o pomocne dofinansowanie na zakup sprzętu oraz technologii do czerpania energii ze źródeł alternatywnych. Zarówno fotowoltaika, jak i elektrownie oparte na turbinach wiatrowych mogą być w części finansowane właśnie poprzez specjalistyczny program prosument, który stwarza okazję do wyposażenia domostwa bądź też budynku biurowego w nowoczesną technologię do pozyskiwania energii termicznej albo elektrycznej z naturalnych źródeł.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie »

  Nasza firma jest kluczowym dostawcą oczyszczalni ścieków typu TOPAS. Wypatrywanie w Szwecji idealnych rozwiązań dla ochrony środowiska było powodem prowadzenia w 2009 r. badań. Testom zostały poddane oczyszczalnie 21 głównych dostarczycieli z całej Europy. Badania poświadczyły najwyższą jakość oczyszczalni ale również ich bardzo dobrą mechanikę. Zaufaj nam, nie czekaj dłużej i zaoszczędź. Oczyszczalnie-sciekow. com. pl 44-117 GLIWICE ul. Gwiazdy Polarnej 3A/2.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali i domy z drewna w atrakcyjnej cenie »

  Szukasz najlepszej na rynku formy, która zbuduje Ci piękny dom z bali. Koniecznie poznaj ofertę formy Zbigniew Szewczyk Domy z bali. Firma istnieje na rynku usług budowlanych już od 2005 roku i zbudowała już wiele domów z bali na terenie całej Polski. Jeśli chcesz poznać ich ofertę to wejdź na stronę, gdzie domy z bali przedstawiają na zdjęciach w bogatej galerii. Jeśli zastanawiasz się jak się buduje domy z bali to również na stronie znajdziesz coś dla siebie. Firma zamieściła tam film pokazujący krok po kroku jak się buduje domy z bali.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Feldhaus Polska »

  Cegły klinkierowe Feldhaus są niezwykle wytrzymałe, ogniotrwałe, nie wymagają konserwacji i zachowują swój wyjątkowy, pierwotny wygląd przez wiele, wiele lat. A do tego są niezwykle eleganckie i stylowe. To idealny materiał na elewację domu, który ma się wyróżniać z otoczenia. W naszej ofercie dostępnych jest kilka kolekcji tych cegieł w bogatej palecie kolorystycznej oraz szerokim wyborze kształtów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali Proeko »

  Budownictwo z bali drewnianych to nie tylko gwarancja pięknego i oryginalnego wyglądu, ale również gwarancja inwestycji w ekologię i zwiększona oszczędność, ponieważ domy takie lepiej trzymają ciepło, w związku z czym zużycie ogrzewania spada nawet o 30%, dużo lepiej tłumią także hałasy i nie wymagają stosowana sztucznej izolacji termicznej.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • ECO HOUSE Maciej Podskarbi »

  Firma Eco House specjalizuje się w budowaniu całorocznych domów szkieletowych. Podstawowym terenem naszej działalności jest Wielkopolska. Świadczymy kompleksowe usługi wraz z projektowaniem domów. Stawiamy domy kanadyjskie pod klucz. Dajemy 30letnią gwarancję na konstrukcję i 3letnią na pozostałe usługi. Podejmujemy się też wykonawstwa zleceń na budowę domów murowanych. Proponujemy tanie, ekologiczne i energooszczędne domy drewniane. Gwarantujemy precyzję i najlepszą jakość wykonania.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów jednorodzinnych »

  Jeżeli wypatrujecie Państwo wykonawcy modelu domu z drewna, polecamy Państwa obserwacji ofertę korporacji Naturtech, której profesją jest budowa domów drewnianych całorocznych pod klucz, pensjonatów, domków letniskowych, jak również budynków drewnianych innego wykorzystywania, przykładowo garaży. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, poparte umiejętnością oraz skłonnością ciągłego rozwoju w zakresie budowy domów z bala, a również partnerstwo z najlepszymi specjalistami i inżynierami to najlepsza wizytówka Naturtech. Firma zapewnia wyspecjalizowane i generalne wykonawstwo zleconego projektu. W prywatnych postępowaniach łączy tradycyjne metody tworzenia domów z drewna z założeniami opracowanymi na dzień dzisiejszy, dzięki czemu powstałe konstrukcje są trwałe i nadal lepiej stosują właściwości drewna. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową} ofertą firmy Naturtech.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • "Zubek" Firma remontowo-budowlana »

  Firma Remontowo-Budowlana ZUBEK działa na rynku od roku 2006. Od początku swojej działalności związana jest z rynkiem budowlanym, która w szczególności zajmuje sie budowaniem domów z drewna. Wykonujemy wszelkie inne prace w drewnie. Odwiedź naszą siedzibę koło Zakopanego, poznaj nasze referencje i zafaj nam.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Proglas IDEE S.C. »

  Proglas to doświadczona firma w produkcji i montażu konstrukcji szklanych. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru parametrów technicznych szkła, rozwiązywaniu problemów technologicznych w trakcie realizacji inwestycji, wykonaniu projektu, wykonaniu obliczeń projektowych oraz wykonaniu montażu docelowego. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Firma Usługi Ogólnobudowlane Naczasta Tadeusz zajmuje się profesjonalną budową domów z bali. Działamy na rynku już od 15 lat, zrealizujemy każdy projekt czy to tanie wiaty z drewna czy ekskluzywne domy mieszkalne. Zapewniamy bardzo szybki odbiór pod klucz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Appia Technical »

  Appia Technical zaprasza do skorzystania z usług w zakresie doradztwa i instalacji, a także obsługi i serwisu pomp ciepła, systemów rekuperacji czy przydomowych oczyszczalni ścieków. Oferujemy także szeroki wybór gotowych urządzeń i rozwiązań pochodzących ze Skandynawii - z krajów, w których powstała koncepcja rekuperacji i odzyskiwania ciepła z różnorodnych źródeł odnawialnych. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KNT Solar »

  Jako firma KNT Solar oferujemy wysokiej klasy produkty związane z branżą pozyskiwania energii z naturalnych, odnawialnych źródeł. Siedziba firmy znajduje się w mieście Oława w województwie dolnośląskim. Klientów obsługujemy na terenie całej Polski. Wszystkie potrzebne dane teleadresowe znajdują się na stronie www firmy.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Raporty oddziaływania na środowisko »

  Bezsprzecznie nadzwyczaj ważną rolę odgrywa badanie powietrza i analiza gleby, w głównej mierze jest to istotne dla ekologii. Znakomita spółka SGS przeprowadza raport oddziaływania na środowisko. Na witrynie online są dokładniejsze dane. Obecnie wiele rozmawia się o roli ochrony środowiska. Nie należy być zadowolonym z tego jak współcześnie prezentuje się środowisko. Bez wątpliwości przemysł robi się obecnie nadzwyczaj istotny, toteż środowisko jest bardzo zanieczyszczone, wymagane może być badanie ścieków. Znakomita spółka SGS ma je w swojej propozycji. Prócz tego proponuje przeprowadzenie audytu zgodności, który dotyczy oceny konkretnej firmy pod kątem wypełnienia wszelkich wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska. Najważniejszym założeniem audytu jest profesjonalna analiza dokumentacji spółki. Rozpatruje się oprócz tego rozwiązania istotne pod kątem uwarunkowań zewnętrznych, a także wewnętrznych przedsiębiorstwa. Renomowana spółka SGS proponuje usługi najwyższej jakości, co gwarantuje właściwie wybrana kadra.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PM-BAU Budownictwo Energooszczędne Kraków, Małopolska, Śląsk »

  Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, szkieletowych, drewnianych, ocieplenia, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków, Małopolska, Śląsk.
  Nasza oferta skierowana jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych Przedsiębiorstw gdzie obecnie najważniejsze tematy to: budowa, budowa domu, inwestycje, energooszczędność
  Budowa to dwa etapy, które realizujemy kompleksowo lub indywidualnie:
  1. PROJEKT – ETAP I
  - Przedstawiamy koncepcje i założenia projektu do akceptacji inwestora
  - Załatwiamy wszystkie formalności niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę
  2. BUDOWA – ETAP II
  - Rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzamy proces realizacji inwestycji.

  Realizujemy inwestycje w bardzo trudnych warunkach prawnych, finansowych, technicznych. Precyzyjnie definiujemy i minimalizujemy ryzyko finansowe, techniczne oraz administracyjne, dzięki czemu nadzorowane przez nas procesy budowlane przebiegają terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną
  Nasze atuty:
  • Współpraca oparta na partnerstwie, lojalności i rzetelności
  • Duże doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych
  • Optymalizacja kosztów na każdym etapie realizacji inwestycji
  • Stosowanie rozwiązań energooszczędnych, pasywnych
  • Szybkie procesy decyzyjne
  • Wysoka jakość usług
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w bardzo krótkim czasie
  Każda budowa to indywidualny, niepowtarzalny proces dlatego kosztorys i ofertę współpracy przygotowujemy dla każdego inwestora osobno.
  Zadaniem inwestora jest przedstawienie koncepcji i funkcji przyszłej inwestycji. Reszta należy do nas.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PPHU Naw-Mar »

  Na promowanym portalu www zaprezentowano rodzaj pracy usytuowanej w Lublinie firmy NAW – MAR, która zajmuje się budowaniem domów szkieletowych i z drewna. Opracowana przez zakład innowacyjna technologia DOMTEST sprowadza się do wykonywania sprefabrykowanych części domu. Świetni zawodowcy montują je w miejscu budowy w ciągu kilku dni. Zakres prac zawiera stawianie ścian wewnętrznych oraz wykonanie instalacji elektrycznej.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pasivia »

  W Niemczech, Szwajcarii i Austrii nadzwyczaj poważane są domy pasywne. Wyróżniają się one doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, co minimalizuje zużycie energii i powoduje, że mieszkańcy mają przyjemną, ciepłą aurę. Badania potwierdzają, że zapotrzebowanie na dostawy energii w tego typu budynkach jest 8 razy mniejsze niż w tradycyjnych obiektach. Oddziałuje to na zmniejszenie kosztów ogrzewania. Ciut większe koszty budowy po upływie jakiegoś czasu zwrócą się kilka razy, ponieważ są to domy energooszczędne Luboń w tej kategorii zajmuje wiodące pozycje w skali Polski, a to dzięki nowoczesnemu zespołowi obiektów pasywnych (sprawdź na stronie passivia. pl). Każdy dom ma wyjście na ogród. Atutem jest również znakomita lokalizacja (jedynie kwadrans do centrum Poznania). Firma Pasivia gwarantuje całościową obsługę, na prośbę klienta sporządza preferencyjną propozycję, doradza również, jak otrzymać o dopłaty z NFOS, chociażby na mieszkanie od dewelopera Luboń, ulica Wschodnia 23A/65 to adres firmy, gdzie można określić detale współpracy.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo ekologiczne

(4)

Budownictwo ekologiczne - nowa strona:

Adres: