BUDOWNICTWO Kategoria: BUDOWNICTWO

BUDOWNICTWO - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wentylatory ZAWEX »

  Specjalizacją firmy P. H. U. ZAWEX jest sprzedaż systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Swoje produkty, takie jak: wentylatory, falowniki, rekuperatory, klimatyzatory, kratki wentylacyjne dystrybuuje poprzez stronę internetową www.wentylatorysklep.pl. W sklepie znajduje się pełna oferta urządzeń dedykowanych dla domu, przemysłu czy rolnictwa, ale i artykuły i porady dotyczące poszczególnych produktów.

  Data dodania: 01 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • HydroTermo - Systemy grzewcze i sanitarne »

  Firma Hydrotermo z siedzibą w Krakowie i Przemyślu oferuje godne uwagi rozwiązania z zakresu grzewczego, techniki sanitarnej. Proponujemy Państwu także nowoczesne instalacje budowlane. W celu obniżenia kosztów głównie związanych z ogrzewaniem wykreowaliśmy dla Państwa opcję wykorzystania nowoczesnych i dobrych jakościowo technologii. Tylko u nas znajdziesz również pompy ciepła, grzejniki aluminiowe, kotły atmosferyczne czy też kondensacyjne.
  Zapraszamy do kontaktu z Nami pod nr tel. : 697 410 168 oraz pod adresem email kontakt@hydrotermo.pl.

  Data dodania: 06 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hardy's Industries »

  Zajmujemy się montażem i dystrybucją regałów magazynowych.
  - analiza i sporządzanie projektu
  - zabezpieczenie sprzętu jak wózek widłowy i podnośnik nożycowy
  - dostawa regałów i rozładunek
  - montaż systemu magazynowania
  - odbiór instalacji zakończony podpisaniem protokołu

  Demontaż istniejącej instalacji,
  naprawa regałów magazynowych i wymiana uszkodzonych elementów, adaptacja poziomów składowania, przenoszenie magazynów, przeglądy regałów.

  Posiadamy doświadczenie w montażu wszystkich regałów: paletowych, wjezdnych, półkowych, archiwalnych, wspornikowych, sklepowych, antresoli, przenośników rolkowych, przegród magazynowych, najazdów szynowych, sprzętu zabezpieczającego jak kraty, siatki, ochrony słupa i ram.

  Oferujemy całkowite zagospodarowanie i wyposażenie przestrzeni magazynowej.
  Jesteśmy partnerem, który zrealizuje wszystkie elementy Państwa projektu.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Panele operatorskie HMI - Wsparcie techniczne - Sklep »

  Automatyka Przemysłowa jest branżą oferującą możliwość rozwoju technologi wytwarzania poprzez unowocześnianie maszyn i urządzeń przemysłowych. Aparaty tzw. Panele HMI lub panele operatorskie pełnią funkcję komunikacji między człowiekiem, a maszyną. Nazwy pochodzenia angielskiego tj. Human Machine Interface lub Operator Panel sugerują możliwość stosowania jako elementy nadrzędnego sterowania. Z wiodących producentów paneli operatorskich hmi są panele weintek, panele hmi delta electronics czy panele operatorskie siemens. Proponowane panele operatorskie mają atrakcyjną cenę oraz wsparcie techniczne.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Łatwy remont w naszym domu »

  Strona niniejsza przedstawia ofertę kompleksowych usług takich jak usługi remontowo budowlane Kraków.
  Aktualnie możemy wykończyć wnętrza tak, jak sobie wymarzymy. W praktyce wyłącznym ograniczeniem jest nasza pomysłowość i ewentualnie pieniądze. Niezależnie jakie remonty mieszkań Kraków zamierzamy wykonać jest taka możliwość, chociażby zaglądając na omawianą stronę. Mamy tu zaprezentowane różne usługi, jak układanie terakoty i podobne prace, za sprawą których w łatwy sposób można przeprowadzić różne remonty w Krakowie.
  Wchodząc na stronę możemy także sprawdzić zasady wyceny za poszczególne prace, która zależy od różnych czynników.

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • PPHU LEDAR Gołofit Dariusz »

  Sklep PPHU LEDAR Gołofit Dariusz jest niezwykle dobrym dystrybutorem materiałów budowalnych. Nasz siedziba znajduje się w Lublinie. Oferujemy nie tylko materiały budowlane w bardzo dobrych cenach, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych, ich transport oraz usługi wykończeniowe i remontowe. Śmiało można powiedzieć, iż nasze usługi są w stu procentach kompletne oraz że będziemy w stanie dopasować się do indywidualnych wymagań każdego naszego Klienta. Zapraszamy do PPHU LEDAR Gołofit Dariusz.

  Data dodania: 27 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pistolet do malowania - sposób na równomiernie naniesienie farb »

  Jak wiele czasu poświęcamy na to, by nasz dom prezentował się doskonale możemy dowiedzieć się podróżując po Polsce. Coraz więcej osób dba o to, by to jego ozdobne ściany przyciągały uwagę. Żeby osiągnąć najlepszy efekt masy dekoracyjne dobieramy wyjątkowo starannie. Następnym krokiem jest wybór odpowiednich narzędzi do sporządzenia zamierzonego efektu. Dlatego pistolet natryskowy jest wręcz idealny, aby efekt był najlepszy, zapierał dech w piersiach i wzbudzał zazdrość przyjezdnych. Farby dekoracyjne, tynk natryskowy pozwalają uzyskać ozdobne ściany. Dzięki nowoczesnemu przyrządowi takim jak pistolet natryskowy mamy możliwość uzyskać ozdobne ściany. Nowoczesne elewacje to duma właścicieli budynku. Masy dekoracyjne służą nie tylko do wnętrz, ale także na ozdobne ściany. Wszystkie materiały są trwałe, wysoce odporne na czynniki atmosferyczne i super wytrzymałe. Dodatkowo wszystkie materiały są łatwe do użycia dla każdego użytkownika: fachowca i amatora. Super walory dekoracyjne otrzymamy stosując tynk natryskowy. Efekty uzyskane przez użycie naszych materiałów będą rewelacyjne!

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne Olsztyn »

  STAP to firma, w której ściśle specjalizuje się w branży instalacyjno budowlanej. Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem, dzięki niemu jesteśmy w stanie realizować zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Instalacje sanitarne, klimatyzacje, wentylacje to nasza specjalizacja. Oferujemy również pompy ciepła. Dowiedz się więcej odwiedzając nas: Olsztyn ul. Towarowa 13. Realizując zlecenia nam powierzone wykorzystujemy najlepsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Obsługujemy kompleksowo inwestycje obiektów komercyjnych. Nasz priorytet to dobrze wykonane realizacje oraz utrzymanie 100 procentowej sprawności instalacji elektrycznych.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Wrocław »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym malowaniem wnętrz zarówno pomieszczeń w lokalach prywatnych, jak i siedzibach firm, sklepów, biur itp. W branży istniejemy od przeszło dziesięciu lat. Naszymi wartościami są kompetencja, precyzja oraz przystępna cena. Gwarantujemy solidną postać wykonanych usług przy symultanicznie konkurencyjnej cenie. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały co skutkuje zawsze satysfakcją inwestora z odpowiednio wypełnionego zlecenia. Malujemy wszystko i wszędzie, jesteśmy osiągalni w weekendy oraz święta, a także w porze nocnej, np. po zamknięciu biura czy sklepu. Stawiając na naszą ekipę możesz być spokojny o finalny rezultat. Zadzwoń lub zostaw wiadomość na 795 368 700, oddzwonimy. Malowanie Wrocław - jesteśmy dla Ciebie.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje Natryskowe »

  Izolacje Natryskowe Ocieplanie Poddasza Pianką Poliuretanową | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana 5, 40-321 Katowice | ✉ biuro@izolacje-wanik.pl

  Oferujemy kompleksową obsługę obejmująca doradztwo i wycenę, dostarczanie materiałów i wykonanie prac. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do natrysku oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Geotechnika i Budownictwo »

  Firma GEOGROUP Konrad Wanik założona została w 2008 r. jako wynik wieloletniej pracy w branży budowlanej. Specjalizujemy się w pracach wykonywanych w technice diamentowej oraz technikach iniekcyjnych wykorzystywanych w budownictwie i geotechnice. Naszym klientom możemy zaoferować m. in. : frezowanie betonu, szlifowanie betonu.

  GEOGROUP - Geotechnika i Budownictwo | ☎ +48 501 752 141 | ul. Miedziana 5, 40-321 Katowice | ✉ geogroup@geogroup.pl

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: BUDOWNICTWO

(4)

BUDOWNICTWO - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: