Szkolenie Green Belt

Szkolenie Green Belt Współcześnie, aby przedsiębiorstwo mogło się rozwijać oraz zwiększać swe zyski, niezbędne jest polepszenie realizowanych świadczeń jak i optymalizacja procesów biznesowych. Jednakże by procesy mające na celu poprawę jakości przyniosły zamierzony wynik, potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma trudniąca się szkoleniami jak i doradztwem, w swojej propozycji posiada różnego typu szkolenia, efektywnie usprawniające etapy zarządzania każdego rodzaju przedsiębiorstwami. Klienci podejmujący decyzję o współpracy z OPEN HORIZON mogą oczekiwać na profesjonalną usługę w każdej części realizowanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami czy szkolenia z zakresu Lean Six Sigma, to szkolenia jakie charakteryzują się sporym zainteresowaniem pośród klientów OPEN HORIZON. I tak m. in. w zakresie Lean Six Sigma, klienci otrzymują szkolenia - otwarte oraz szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, White Belt czy też 6 Sigma dla menadżerów.

Szczegóły strony www.openhorizon.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.openhorizon.com.pl:

Szkolenie Green Belt

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 28 Odwiedziny bing 196 Odwiedziny alexa 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Witryna z artykułami na temat umiejętności miękkich i ich zastosowania w karierze. Artykuły zgłębiają takie tematy jak techniki sprzedażowe, wystąpienia publiczne i retoryka. Konkretne wskazówki dla ludzi zaintersowanych rozwojem osobistym i podniesieniem osiągnięć w środowisku biznesowym.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje »

  Instytut Projektów Personalnych przedstawia specjalną ofertę dla kontrahentów z gałęzi farmaceutycznej. Obejmuje ona zarazem szkolenia, jak i doradztwo. W obszarze szkoleń realizowane są fachowe szkolenia z negocjacji handlowych, zarządzania zespołem bądź też konsultingu marketingowego. Zaś doradztwo proponowane przez IPP ma na celu wzmocnienie pozycji klienta na rynku farmaceutycznym, poprzez przeprowadzanie różnego rodzaju akcji.

  Data dodania: 30 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy osobowości »

  Persolog jest to ogólnoświatowa firma prowadząca coaching instruktorów biznesu. Prócz tego prowadzimy własne szkolenia biznesowe przeznaczone dla osób zarządzających przedsiębiorstwami. Naszym narzędziom zaufała do tej pory znaczna liczba doradców instruktorów, coachów i managerów. Narzędzia persologa są bardzo pomocne w rekrutacji pracowników, albowiem wspierają w wyborze najlepszego kandydata kierując się ich cechami osobowości. Wszyscy kandydaci przechodzą testy osobowości, które analizują stan dopasowania pracownika do zakresu przyszłej pracy. Działalność persologa w Polsce rozpoczęła się w grudniu 2009 roku.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • RenAn Consulting »

  RenAn Consulting proponuje szereg usług doradczo-szkoleniowych powiązanych z ogólnie pojmowanym handlem zagranicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z dziedziny finansów oraz handlu międzynarodowego. Prowadzimy profesjonalne szkolenia specjalistyczne, w tym INCOTERMS ® 2010 i COMBITERMS 2011. Zapewniamy fachową pomoc przy sporządzaniu kontraktów w zagranicznym obrocie handlowym. Zajmujemy się również wykonywaniem rozliczeń za pośrednictwem akredytyw dokumentowych.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Consultingowa »

  Położona w Krakowie Małopolska Grupa Consultingowa złożona jest ze specjalistów z zakresu szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego. Firma proponuje wsparcie w pisaniu biznes planu oraz studium wykonalności. Para się organizacją specjalistycznych szkoleń związanych z ubezpieczeniami czy finansami. Gwarantuje gruntowne przygotowanie do testów na brokera ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracodawcy Rzeczypospolitej »

  Nasza propozycja ma za zadanie rozstrzyganie problemów między pracodawcami a organizacjami związkowymi. Prowadzimy kursy dla negocjatorów lub tych, którzy mają zamiar nimi zostać. Pomożemy Państwu w zdobyciu potrzebnych umiejętności i wiedzy, m.in. ekonomii, kwestii prawnych oraz umiejętności negocjacyjnych. Nasze biuro znajduje się przy ul. Brukselskiej 7 w Warszawie, można do nas dzwonić pod numer (22) 518 87 00.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Halibut Grupa Szkoleniowa »

  Grupa szkoleniowa HALIBUT zapewnia spory katalog konsultacji z dziedziny asertywności. Nasze zajęcia realizowane są nade wszystko do szefów dużych firm, ale także dla osób funkcjonujących z mniejszym zespołem. Jesteśmy fachowcami z sporym doświadczeniem, a nasze konsultacje przynoszą najlepsze rezultaty. Zachęcamy do przeglądania naszej witryny halibut.pl i skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (61) 84 11 837.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości »

  Oferujemy Państwu prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki, maszyn i samochodów. Proponujemy najniższe możliwe oprocentowanie na rynku - od 2% miesięcznie. Pożyczka na dział IV KW. Obsługujemy całą Polskę. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta i 100% dyskrecji. Spłacamy komorników, zaległości czynszowe i inne Twoje zobowiązania. Dzięki nam staniesz na nogi a Twoja sytuacja finansowania diametralnie się polepszy. Jedyni w Polsce obsługujemy nieruchomości z małych miejscowości – do 70tys! Zapraszamy!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp »

  Zajmujemy się głównie prowadzeniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale również szkolenia pomocy przedmedycznej. Nasza propozycja jest kompleksowa, dopasowana do wymagań przedsiębiorców, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze podstawowe usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum organizacji szkoleń i konferencji SEMPER Magdalena Wolniewicz-Kesaria »

  Firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper oferuje swoim klientom organizację szkoleń biznesowych, a także dotyczących BHP czy ochrony środowiska. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu lecz funkcjonujemy na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »