Szkolenia negocjacje

Szkolenia negocjacje Instytut Projektów Personalnych przedstawia specjalną ofertę dla kontrahentów z gałęzi farmaceutycznej. Obejmuje ona zarazem szkolenia, jak i doradztwo. W obszarze szkoleń realizowane są fachowe szkolenia z negocjacji handlowych, zarządzania zespołem bądź też konsultingu marketingowego. Zaś doradztwo proponowane przez IPP ma na celu wzmocnienie pozycji klienta na rynku farmaceutycznym, poprzez przeprowadzanie różnego rodzaju akcji.

Szczegóły strony www.ipp.net.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.ipp.net.pl:

Szkolenia negocjacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 27 Odwiedziny bing 118 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Witryna z artykułami na temat umiejętności miękkich i ich zastosowania w karierze. Artykuły zgłębiają takie tematy jak techniki sprzedażowe, wystąpienia publiczne i retoryka. Konkretne wskazówki dla ludzi zaintersowanych rozwojem osobistym i podniesieniem osiągnięć w środowisku biznesowym.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Green Belt »

  Współcześnie, aby przedsiębiorstwo mogło się rozwijać oraz zwiększać swe zyski, niezbędne jest polepszenie realizowanych świadczeń jak i optymalizacja procesów biznesowych. Jednakże by procesy mające na celu poprawę jakości przyniosły zamierzony wynik, potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie. OPEN HORIZON jako firma trudniąca się szkoleniami jak i doradztwem, w swojej propozycji posiada różnego typu szkolenia, efektywnie usprawniające etapy zarządzania każdego rodzaju przedsiębiorstwami. Klienci podejmujący decyzję o współpracy z OPEN HORIZON mogą oczekiwać na profesjonalną usługę w każdej części realizowanego szkolenia. Zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie projektami czy szkolenia z zakresu Lean Six Sigma, to szkolenia jakie charakteryzują się sporym zainteresowaniem pośród klientów OPEN HORIZON. I tak m. in. w zakresie Lean Six Sigma, klienci otrzymują szkolenia - otwarte oraz szkolenia zamknięte, takie jak Green Belt, White Belt czy też 6 Sigma dla menadżerów.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy osobowości »

  Persolog jest to ogólnoświatowa firma prowadząca coaching instruktorów biznesu. Prócz tego prowadzimy własne szkolenia biznesowe przeznaczone dla osób zarządzających przedsiębiorstwami. Naszym narzędziom zaufała do tej pory znaczna liczba doradców instruktorów, coachów i managerów. Narzędzia persologa są bardzo pomocne w rekrutacji pracowników, albowiem wspierają w wyborze najlepszego kandydata kierując się ich cechami osobowości. Wszyscy kandydaci przechodzą testy osobowości, które analizują stan dopasowania pracownika do zakresu przyszłej pracy. Działalność persologa w Polsce rozpoczęła się w grudniu 2009 roku.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • RenAn Consulting »

  RenAn Consulting proponuje szereg usług doradczo-szkoleniowych powiązanych z ogólnie pojmowanym handlem zagranicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę z dziedziny finansów oraz handlu międzynarodowego. Prowadzimy profesjonalne szkolenia specjalistyczne, w tym INCOTERMS ® 2010 i COMBITERMS 2011. Zapewniamy fachową pomoc przy sporządzaniu kontraktów w zagranicznym obrocie handlowym. Zajmujemy się również wykonywaniem rozliczeń za pośrednictwem akredytyw dokumentowych.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Consultingowa »

  Położona w Krakowie Małopolska Grupa Consultingowa złożona jest ze specjalistów z zakresu szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego. Firma proponuje wsparcie w pisaniu biznes planu oraz studium wykonalności. Para się organizacją specjalistycznych szkoleń związanych z ubezpieczeniami czy finansami. Gwarantuje gruntowne przygotowanie do testów na brokera ubezpieczeniowego.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracodawcy Rzeczypospolitej »

  Nasza propozycja ma za zadanie rozstrzyganie problemów między pracodawcami a organizacjami związkowymi. Prowadzimy kursy dla negocjatorów lub tych, którzy mają zamiar nimi zostać. Pomożemy Państwu w zdobyciu potrzebnych umiejętności i wiedzy, m.in. ekonomii, kwestii prawnych oraz umiejętności negocjacyjnych. Nasze biuro znajduje się przy ul. Brukselskiej 7 w Warszawie, można do nas dzwonić pod numer (22) 518 87 00.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Halibut Grupa Szkoleniowa »

  Grupa szkoleniowa HALIBUT zapewnia spory katalog konsultacji z dziedziny asertywności. Nasze zajęcia realizowane są nade wszystko do szefów dużych firm, ale także dla osób funkcjonujących z mniejszym zespołem. Jesteśmy fachowcami z sporym doświadczeniem, a nasze konsultacje przynoszą najlepsze rezultaty. Zachęcamy do przeglądania naszej witryny halibut.pl i skontaktowania się z nami pod numerem telefonu +48 (61) 84 11 837.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Tylko w pełni legalne zatrudnienie w Niemczech gwarantuje polskim opiekunkom bogaty system świadczeń!

  Wśród nich, oprócz wysokich zarobków sięgających nawet 1300 Euro miesięcznie na rękę, znaleźć można m. in. pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz całodobową opiekę koordynatora.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiekowaniu się chociażby swoimi rodzicami czy dziadkami. Niemieccy seniorzy liczą na odpowiedzialność, uczciwość i pogodę ducha.

  Kobiety mogą wyjechać na minimum 1 miesiąc. Jeśli chciałyby nawiązać dłuższą współpracę (praca w Niemczech), mogą liczyć na wysokie, sięgające nawet kilkuset euro premie!

  Dodatkowym atutem tej pracy jest zwolnienie opiekunek z obowiązku utrzymywania się w Niemczech – wyżywienie i zakwaterowanie mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp »

  Zajmujemy się głównie prowadzeniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej branży. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale również szkolenia pomocy przedmedycznej. Nasza propozycja jest kompleksowa, dopasowana do wymagań przedsiębiorców, oraz instytucji. Kursy bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Szkolenia bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze podstawowe usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum organizacji szkoleń i konferencji SEMPER Magdalena Wolniewicz-Kesaria »

  Firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji Semper oferuje swoim klientom organizację szkoleń biznesowych, a także dotyczących BHP czy ochrony środowiska. Swoją siedzibę mamy w Poznaniu lecz funkcjonujemy na terenie całej Polski. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »