Programy partnerskie Podkategoria: Programy partnerskie

Sortuj po:

 • Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe »

  Graffmark – Wejdź i sprawdź nasz sprawdzony program lojalnościowy dla firm! Nasza propozycja to wybór spośród dwóch komfortowych, poprawiających wzrost sprzedaży oraz wzmagających ilość kontrahentów i ich lojalność wobec firmy lub artykułów systemu motywacyjnego. Graffmark to prężnie działająca platforma B2B dostarczająca kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm, a wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez współczesny rynek marketingowy. Wiemy jak właściwie zbudowane programy lojalnościowe, są w stanie dobitnie podnieść przywiązanie klienta do marki, produktów oraz usług. Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Oglądaj najnowsze promocje w pełni mobilnie. Dzięki naszym najnowszym aplikacjom mobilnym masz możliwość w pełni radować się robieniem zakupów i to wszystko możesz zrobić mając do dyspozycji jedynie swój telefon. Z nami będziesz mógł z każdego miejsca na Ziemi zamówić to co aktualniepotrzebujesz u jednego z tysięcy naszych partnerów handlowych. Kiedy będziesz daleko od swojego miejsca pobytu, a będziesz miał potrzebę sprawdzenia, który ze sprzedawców w okolicy jest naszym partnerem handlowym? Żaden problem, masz to wszystko na wyciągnięcie dłoni. Dodatkowo z naszą aplikacją mobilną będziesz na bieżąco informowany o najnowszych promocjach.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Kupujesz niemało, ale nie chcesz przywiązywać się do jednej firmy? Uwielbiasz zróżnicowanie i wielokrotnie zmieniasz upodobania? To portal dla Ciebie. Z racji posiadania licznych parnerów, firma Lyoness proponuje Ci zwrot 2% Twoich zakupów, dokonanych w punktach, z którymi współdziała. Nie ponosisz żadnych wydatków, a zyskać możesz istotnie mnóstwo! Oprócz podstawowego zwrotu, Lyoness inspiruje też do rekomendowania swojego programu przyjaciołom, a z ich zakupów Ty odbierasz aż 0, 5%. Nie potrzebujesz żadnych dokumentów ani gigantycznej ilości czasu. Zarejestrujesz się przez sieć banalnie i przyjemnie, otrzymasz jedną przydatną kartę i indywidualne konto do gromadzenia środków od partnerów. A odtąd pozostaje już jedynie cieszyć się z znakomitych zakupów, które dzięki Lyoness są jeszcze tańsze. Skorzystaj już dziś!

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy partnerskie

(4)

Programy partnerskie - nowa strona:

Adres: