Otto Polska Sp. z o.o.

Otto Polska Sp. z o.o. Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy OTTO Polska Sp z. o. o. Nasza pierwsza siedziba została założona w 2000 roku. Od tego czasu dla naszej firmy pracuje w naszym kraju ponad 3000 pracowników tymczasowych, natomiast do 6000 sezonowych. Z naszych usług korzystają ludzie z licznych miast: Bolesławiec, Kielce, Kraków, Poznań, Pruszków, Warszawa. Posiadamy coraz większą bazę danych pracowników zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej albo stałej.

Szczegóły strony www.ottopraca.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.ottopraca.pl:

Otto Polska Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 29 Odwiedziny bing 186

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Eurotemp Polska Sp. z o.o. »

  Założycielem polecanego serwisu www jest biuro pracy tymczasowej Eurotemp, mające bogatą paletę ofert pracy w Holandii. Najchętniej zatrudniani są eksperci z takich sektorów, jak: budownictwo, obsługa maszyn i przemysł metalowy. Pracę znajdują tu murarze, operatorzy koparek lub elektronicy. Od potencjalnych pracowników wymagana jest co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego czy angielskiego.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • GREEN SERVICE »

  Spółka rozpoczęła działalność w kraju w 2004 roku. Nabierając doświadczenia powiększyliśmy naszą ofertę. Oferujemy rozwiązania odpowiednie do konkretnej sytuacji. Zdobywane doświadczenia pozwalają na profesjonalne szukanie pracy dla każdego. Siedziba we Wrocławiu:ul. Ślężna 148 53-111 Wrocław tel. +48 71 716 02 00, fax +48 71 723 21 43 biuro@greenservice.pl. Oddział w Lubinie:ul. T. Kościuszki 5 59-300 Lubin, tel. +48 76 856 98 10, fax +48 76 856 98 11

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Tylko w pełni legalne zatrudnienie w Niemczech gwarantuje polskim opiekunkom bogaty system świadczeń!

  Wśród nich, oprócz wysokich zarobków sięgających nawet 1300 Euro miesięcznie na rękę, znaleźć można m. in. pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz całodobową opiekę koordynatora.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiekowaniu się chociażby swoimi rodzicami czy dziadkami. Niemieccy seniorzy liczą na odpowiedzialność, uczciwość i pogodę ducha.

  Kobiety mogą wyjechać na minimum 1 miesiąc. Jeśli chciałyby nawiązać dłuższą współpracę (praca w Niemczech), mogą liczyć na wysokie, sięgające nawet kilkuset euro premie!

  Dodatkowym atutem tej pracy jest zwolnienie opiekunek z obowiązku utrzymywania się w Niemczech – wyżywienie i zakwaterowanie mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  - Praca w opiece osób starszych pozwoliła mi zarobić tylko w zeszłym miesiącu ponad 5000 zł! - napisała na jednym z for internetowych opiekunka agencji Helper24.

  - Żadna inna praca (praca w Niemczech) dla kobiet takich jak ja, bez wyższego wykształcenia i będących już po 50-ce, nie będzie tak opłacalna... Polecam z całego serca! - dodała.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) pracujących za naszą zachodnią granicą wymaga się komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece. Niemieckie rodziny postrzegają nasze rodaczki jako pracowite, odpowiedzialne i pogodne, być może dlatego tak chętnie je zatrudniają.

  Gliwicka agencja Helper24 zapewnia swoim opiekunkom pełne ubezpieczenie zdrowotne, dowolność przy wyborze oferty i 24-godzinną opiekę koordynatora.

  Wyjazd do Niemiec trwa minimum miesiąc. Przy dłuższych ofertach kobiety mogą liczyć na wysokie premie.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Ofert pracy (praca w Niemczech) dla opiekunek osób starszych jest coraz więcej! Niemieccy seniorzy najchętniej zatrudniają Polki.

  Może dlatego, że w ich oczach, uchodzą za sumienne, pracowite i uśmiechnięte. Najczęściej pracę znajdują panie między 40 a 50 rokiem życia, z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece.

  Wynagrodzenie jest cztero, a nawet pięciokrotnie wyższe niż w Polsce. Praca jest legalna, a opiekunki (opieka Niemcy) mają zagwarantowane m. in. ubezpieczenie zdrowotne i opiekę koordynatora podczas całego pobytu w Niemczech.

  Długość wyjazdu zależy od preferencji opiekunki. Najkrótsze oferty obejmują 1 miesiąc i gwarantują szybki powrót do Polski. Dłuższe, nawet kilkumiesięczne wyjazdy, pozwalają natomiast zdobyć premie i bonusy znacznie podwyższające wynagrodzenie.

  Zakwaterowanie i wyżywienie opiekunki mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 06 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy i prawo podatkowe w Norwegii »

  Rozliczenie się z podatku według norweskiego prawa podatkowego może być łatwe! Wystarczy skorzystać z usług firmy NORLINK prowadzącej doradztwo online. Pomagamy przy zwrocie podatku, w kontaktach z norweskimi urzędami oraz udzielamy informacji o życiu i pracy w Norwegii. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe pity 2017 : pit-37, pit-36 »

  Wypełnienie deklaracji podatkowej pit-36, pit-37 czy innej dla wielu z nas nie zawsze jest łatwe. Szczególnie duże trudności spadną na nas, jeśli swoje dochody uzyskaliśmy od kilku pracodawców – w takich sytuacjach mniej biegli w najgorszym wypadku nie poradzą sobie z tym samodzielnie. Jakie więc podjąć kroki, żeby łatwo i bez błędów rozliczyć pity 2017/ pity 2018?
  Jak pokazuje doświadczenie setek osób, nie musi to wcale być dużym kłopotem – należy tylko wybrać bezpłatną aplikację jaką jest PIT Format lub bez pobierania bezpośrednio rozliczyć pity 2017 online. Aplikację tę stworzyliśmy dzięki wiedzy uzyskanej przez dwadzieścia pięć lat pracy w sektorze informatycznym – dzięki temu jego obsługa jest wyjątkowo łatwa także dla użytkowników, którzy o obliczaniu pit-37, pit-36 i innych pit 2017 mają mało wiedzą. Intuicyjny wygląd programu i kreator dla opornych z pewnością pomogą bez przeszkód przejść przez ten trudny dotychczas proces. Darmowe pity 2017/ pity 2018 a więc i te najczęściej rozliczane pit-37, pit-36 będą więc proste jak jeszcze nie były.
  Wiemy, że polityka podatkowa wciąż się zmienia – dlatego też i my bez przerwy aktualizujemy nasz program pit 2017, a jego kolejne odsłony macie państwo możliwość ściągnąć całkowicie za darmo. Program PIT Format, dzięki któremu obliczycie państwo darmowe pity 2017/ pity 2018 i prześlecie elektronicznie do urzędu wyposażyliśmy też w bazę wielu typów deklaracji i potrzebnych załączników, mając na względzie, by nasz program pit 2017 mogli używać podatnicy nawet o największych potrzebach.

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Niemieckie rodziny liczą na doświadczenie życiowe oraz empatię Polek, dlatego najczęściej poszukują opiekunek dla swoich bliskich w podeszłym wieku przez polskie agencje rekrutujące (takie jak Hilfeneo z Gliwic) (opieka Niemcy).
  Im większe doświadczenie i lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe zarobki czekają na kobiety pracujące z niemieckimi seniorami. Opiekunki mają szansę zarobić nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie (praca w Niemczech). Dodatkowo rodziny podopiecznych zapewniają im darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.
  Agencje pracy to również liczne programy lojalnościowe i pełen pakiet socjalny. Co za tym idzie? Kobiety mogą korzystać z darmowej opieki medycznej w razie nieszczęśliwych wypadków w Niemczech. Umożliwia im to posiadana karta EKUZ, którą wyrabiają w imieniu kobiet pracownicy agencji.
  Opiekunki podczas wyjazdów do Niemiec opiekują się podopiecznymi i pomagają w codziennych obowiązkach takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie czy towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • PolWork-Service Agencja Pośrednictwa Pracy Tomasz Dominik »

  Od roku 2012 zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy dla pracodawców z Niemiec i Austrii. Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane podjęciem pracy za granicą. Posiadamy bogatą bazę ofert pracy w branży budowlanej, przemysłowej, inżynieryjnej, medycznej, hotelarskiej i gastronomicznej. Z nami macie Państwo szansę znaleźć legalną i uczciwą pracę na terenie UE. Współpracujemy ze sprawdzonymi pracodawcami na terenie całych Niemiec i Austrii.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • KS Service Sp. z o. o. - Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego »

  Zespół KS Service składa się z wybitnych profesjonalistów poruszających się płynnie w dziale rekrutacji stałych oraz tymczasowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży HR. Na rynku działamy od prawie dziesięciu lat. Specjalnie dla państwa otworzyliśmy 5 oddziałów w Polsce oraz jeden na Ukrainie. W związku z dynamicznych rozwojem pozyskujemy pracowników z Ukrainy, którzy uzupełniają braki kadrowe.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »