Konsulting, Komunikacja Podkategoria: Konsulting, Komunikacja

Sortuj po:

 • Certyfikat STABILNA FIRMA - Program STABILNA FIRMA »

  Centrum Certyfikacji Firm jest inicjatorem i organizatorem ogólnopolskiego Programu Stabilna Firma, w ramach którego przyznawany jest Certyfikat Stabilna Firma. Program Stabilna Firma ma na celu: wspieranie przedsiębiorczości na terenie Rzeczypospolitej Polskiej; promowanie firm, funkcjonujących na polskim rynku od minimum 3 lat; wyróżnianie firm, charakteryzujących się stabilną i ugruntowaną pozycją na polskim rynku; wzmacnianie oraz poprawa wizerunku firm; potwierdzanie wiarygodności i stabilności biznesowej firm; propagowanie wytrwałości biznesowej, rzetelności, terminowości i uczciwości w relacjach firm z klientami i kontrahentami; propagowanie wszelkich inicjatyw gospodarczych, zwłaszcza innowacyjnych, podejmowanych przez przedsiębiorców; promowanie firm, które terminowo wywiązują się z zobowiązań publicznoprawnych; wzrost zaufania do wyróżnionych Certyfikatem firm ze strony potencjalnych i obecnych klientów i kontrahentów. Najważniejsze korzyści wynikające z posiadania Certyfikatu Stabilna Firma: potwierdzenie stabilnej i ugruntowanej pozycji firmy na polskim rynku, wykreowanie pozytywnego i wiarygodnego biznesowo wizerunku, budowanie przewagi konkurencyjnej firmy, wzrost zaufania ze strony potencjalnych i obecnych Klientów oraz Kontrahentów firmy, prestiżowe wyróżnienie, stanowiące dodatkowy atut w postępowaniach przetargowych, negocjacjach oraz rozmowach biznesowych. POTWIERDŹ STABILNOŚĆ SWOJEJ FIRMY – ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT I ZWIĘKSZ ZYSKI! Zadzwoń: (+48) 787 787 560 lub napisz: info@stabilnafirma.pl Dowiedz się więcej na http://www.stabilnafirma.pl

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • JDS Consulting Sp. z.o.o. »

  Dany portal omawia kompleksową propozycję stołecznej firmy JDS Consulting, której celem są usługi doradcze i szkoleniowe z obszaru bezpieczeństwa. Właścicielom zakładów pracy, przedsiębiorstw handlowych zapewnia mnóstwo konceptów odnoszących się do ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz tajemnicy służbowej. Firma zajmuje się przeprowadzaniem audytów ochrony danych osobowych, jak również wspieraniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Produktywności »

  Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o (www. pcp. com. pl) jest firmą proponującą duży zbiór konsultacji dla wszelkich przedsiębiorstw, jakie zamierzają rozszerzać efektywność swoich prac. Nasz team to wyspecjalizowani eksperci, którzy udostępniają jedynie konsultacje najlepszej jakości i pracują z pasją. Wszelkie ważne dane dotyczące naszej działalności można uzyskać pod numerem telefonu: +48 32 201 44 08.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracowników samorządowych »

  Każdy z pracowników, to najważniejszy majątek zakładu pracy. To zdanie, jakie bardzo wielu nam już się zwyczajnie osłuchało, albowiem mało ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak decydujące jest zarządzanie ludzkim kapitałem. W tym względzie rozstrzygające znaczenie miewają poszczególne aspekty, jak właśnie opis stanowiska. Jak go wykonać, w jaki sposób powinna być dokonana chociażby ocena pracowników samorządowych – to wszystko zaprezentuje www. mhr. pl.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • INGE s.c. »

  Firma konsultingowa INGE z Wrocławia prowadzi szkolenia i audyty z zakresu doradztwa marketingowego, prawnego, IT, stemów zarządania firmą. Pomagamy w zdobywaniu standardów ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000 i wielu innych. Dzięki naszym usługom Twoja firma zyska na skuteczności działania. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowania unijne, inkubator przedsiębiorczości, startup, pozyskiwanie dotacji | MIT »

  Nasza firma wspiera rozwój nowych przedsiębiorstw. Pomagamy w projektowaniu biznes planu, tworzymy analizy rynkowe, przewidujemy zyski, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji unijnych.
  MIT współtworzą członkowie zarządów, rad nadzorczych oraz właściciele spółek. Inwestujemy w dobre pomysły z obszarów: e-commerce, nowoczesnych technologii oraz IT. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4business&people Sp. z o.o. »

  Nasza firma specjalizuje się w badaniu potencjału firmy oraz wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, rozwijających przedsiębiorstwo i zaangażowanie pracowników. W naszej ofercie można znaleźć system oceny pracowników, program rozwijający standardy obsługi klienta i sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konsulting, Komunikacja

(4)

Konsulting, Komunikacja - nowa strona:

Adres: