E-WORLD FAIR Sp. z o.o.

E-WORLD FAIR Sp. z o.o. Przy pomocy nowoczesnego portalu E-WORLD FAIR przedsiębiorcy mogą przedstawiać swoje towary oraz usługi. Znajdziesz tu rozmaite targi wirtualne, na przykład meblowe, LIGHT LED czy sportowe. Targi transportowe skierowane są do osób, poszukujących kompetentnych kierowców i firm spedycyjnych. Targi budowlane dają możliwość znalezienia stoisk zakładów oferujących usługi tynkarskie, stolarskie, glazurnicze, jak również projektowanie wnętrz.

Szczegóły strony www.eworldfair.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.eworldfair.eu:

E-WORLD FAIR Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 19 Odwiedziny bing 148

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konferencje, sale konferencyjne »

  Województwo zachodniopomorskie bogate jest w piękne miasta, które mają do zaproponowania różne formy wypoczynku. Firmy, które wybiorą Szczecin, jako miejsce na organizację konferencji, będą mogły się cieszyć wyjątkowym miejscem oraz różnymi udogodnieniami, takimi jak klimatyzowane sale konferencyjne, całodniowy catering, zwiedzanie miasta, a także istnieje możliwość zorganizowania wycieczki poza granicami naszego kraju. Jest to wyjątkowa propozycja połączenia pracy z wypoczynkiem. Nasz serwis poleca różne obiekty położone np. Sale konferencyjne w Trzęsaczu, sale konferencyjne w Kołobrzegu, sale konferencyjne w Międzyzdrojach oraz w wielu pięknych miastach. Osrodki-konferencyjne umożliwiają oferty konferencyjne w obiektach położonych w całym kraju. Spraw, aby twoje konferencje nabrały charakteru.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • GoDealla Sp. z o.o. »

  GoDealla jest domeną poświęconą ofertom zakupów grupowych oraz kuponów rabatowych. Interesujące okazje odnoszą się do licznych miast na obszarze kraju. Szeroka grupa konsumentów korzysta z zakupów grupowych w Krakowie, Trójmieście, Bydgoszczy. Do często wyszukiwanych usług należą kursy prawa jazdy oraz wycieczki weekendowe. Frapujące są przede wszystkim sięgające aż 80% zniżki okazje cenowe. Dostępne kategorie to: kawiarnie, uroda, rekreacja. Warto śledzić oferty pubów oraz teatrów

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Tylko w pełni legalne zatrudnienie w Niemczech gwarantuje polskim opiekunkom bogaty system świadczeń!

  Wśród nich, oprócz wysokich zarobków sięgających nawet 1300 Euro miesięcznie na rękę, znaleźć można m. in. pełne ubezpieczenie zdrowotne oraz całodobową opiekę koordynatora.

  Od opiekunek (opieka Niemcy) wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiekowaniu się chociażby swoimi rodzicami czy dziadkami. Niemieccy seniorzy liczą na odpowiedzialność, uczciwość i pogodę ducha.

  Kobiety mogą wyjechać na minimum 1 miesiąc. Jeśli chciałyby nawiązać dłuższą współpracę (praca w Niemczech), mogą liczyć na wysokie, sięgające nawet kilkuset euro premie!

  Dodatkowym atutem tej pracy jest zwolnienie opiekunek z obowiązku utrzymywania się w Niemczech – wyżywienie i zakwaterowanie mają zapewnione przez niemieckie rodziny.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Natalia Panocha »

  Natalia Panocha - Twój osobisty i doświadczony Doradca Finansowy na terenie miasta Poznań! Chesz się dowiedzieć jak uzyskać kredyt hipoteczny. Współpracowałam z kilkoma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z szeroką ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki. Zapraszam serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • 4business&people Sp. z o.o. »

  Nasza firma specjalizuje się w badaniu potencjału firmy oraz wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, rozwijających przedsiębiorstwo i zaangażowanie pracowników. W naszej ofercie można znaleźć system oceny pracowników, program rozwijający standardy obsługi klienta i sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transpolis - tłumaczenia angielskie »

  Biuro tłumaczeń TRANSPOLIS oferuje profesjonalne usługi translatorskie. Nasze biuro oferuje wysokiej jakości tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i na język angielski. Nadrzędnym celem biura jest zapewnienie naszym Klientom najlepszej obsługi lingwistycznej i znalezienie optymalnych rozwiązań w komunikacji międzynarodowej.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Euro-Tax Consulting »

  EURO-TAX Consulting jest polską firmą zajmującą się zwrotem podatku VAT. Swoje usługi kieruje głównie do polskich firm międzynarodowego transportu lądowego, które ponoszą wydatki na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej, w związku z prowadzoną działalnością. Z naszych usług korzystają także przedsiębiorstwa i korporacje organizujące imprezy, targi, konferencje lub szkolenia.

  GWARANTUJEMY, iż nasza firma jako jedyna nie pobiera żadnych opłat związanych z samym złożeniem wniosku.
  Opłatę prowizyjną ponoszą Państwo tylko i zawsze w momencie, kiedy pieniądze zostaną przelane na rachunek konta bankowego z danego kraju zwrotu.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Niemieckie rodziny liczą na doświadczenie życiowe oraz empatię Polek, dlatego najczęściej poszukują opiekunek dla swoich bliskich w podeszłym wieku przez polskie agencje rekrutujące (takie jak Hilfeneo z Gliwic) (opieka Niemcy).
  Im większe doświadczenie i lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe zarobki czekają na kobiety pracujące z niemieckimi seniorami. Opiekunki mają szansę zarobić nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie (praca w Niemczech). Dodatkowo rodziny podopiecznych zapewniają im darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.
  Agencje pracy to również liczne programy lojalnościowe i pełen pakiet socjalny. Co za tym idzie? Kobiety mogą korzystać z darmowej opieki medycznej w razie nieszczęśliwych wypadków w Niemczech. Umożliwia im to posiadana karta EKUZ, którą wyrabiają w imieniu kobiet pracownicy agencji.
  Opiekunki podczas wyjazdów do Niemiec opiekują się podopiecznymi i pomagają w codziennych obowiązkach takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie czy towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • PolWork-Service Agencja Pośrednictwa Pracy Tomasz Dominik »

  Od roku 2012 zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy dla pracodawców z Niemiec i Austrii. Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane podjęciem pracy za granicą. Posiadamy bogatą bazę ofert pracy w branży budowlanej, przemysłowej, inżynieryjnej, medycznej, hotelarskiej i gastronomicznej. Z nami macie Państwo szansę znaleźć legalną i uczciwą pracę na terenie UE. Współpracujemy ze sprawdzonymi pracodawcami na terenie całych Niemiec i Austrii.

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Audyty energetyczne »

  Wykonanie audytu energetycznego w przedsiębiorstwie ułatwia zbadanie faktycznego zużycia energii z każdego z nośników. Audyt skutkuje również opracowaniem dokładnej analizy i prognoz, które umożliwią podjęcie kroków niezbędnych do poprawy wydajności energetycznej, a także obniżenia zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych. Odwiedź naszą witrynę i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »