E-WORLD FAIR Sp. z o.o.

E-WORLD FAIR Sp. z o.o. Przy pomocy nowoczesnego portalu E-WORLD FAIR przedsiębiorcy mogą przedstawiać swoje towary oraz usługi. Znajdziesz tu rozmaite targi wirtualne, na przykład meblowe, LIGHT LED czy sportowe. Targi transportowe skierowane są do osób, poszukujących kompetentnych kierowców i firm spedycyjnych. Targi budowlane dają możliwość znalezienia stoisk zakładów oferujących usługi tynkarskie, stolarskie, glazurnicze, jak również projektowanie wnętrz.

Szczegóły strony www.eworldfair.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.eworldfair.eu:

E-WORLD FAIR Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 19 Odwiedziny bing 141

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Witryna z artykułami na temat umiejętności miękkich i ich zastosowania w karierze. Artykuły zgłębiają takie tematy jak techniki sprzedażowe, wystąpienia publiczne i retoryka. Konkretne wskazówki dla ludzi zaintersowanych rozwojem osobistym i podniesieniem osiągnięć w środowisku biznesowym.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Produktywności »

  Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o (www. pcp. com. pl) jest firmą proponującą duży zbiór konsultacji dla wszelkich przedsiębiorstw, jakie zamierzają rozszerzać efektywność swoich prac. Nasz team to wyspecjalizowani eksperci, którzy udostępniają jedynie konsultacje najlepszej jakości i pracują z pasją. Wszelkie ważne dane dotyczące naszej działalności można uzyskać pod numerem telefonu: +48 32 201 44 08.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MS Consulting »

  Lojalność jaką obarcza naszą spółkę klient jest w naszej misji kluczową sprawą. Prowadzimy porady w tematyce prawnej klientów indywidualnych, jak również doradztwo finansowe. Zajmujemy się również organizacją szkoleń. Cel kursu jest przypasowany do konkretnych wymagań przedsiębiorstwa. Nasi wykwalifikowani doradcy prawni jednostkowo podchodzą do konkretnej firmy. O ile zainteresowała Cię powyższa oferta firmy, przyjdź: św. Marcin 49 w Poznaniu. msconsulting.pl

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości w USA »

  IBERMAXX - nieruchomości Floryda. Oferta sprzedaży mieszkań, domów oraz apartamentów na Florydzie - atrakcyjne lokalizacje, konkurencyjne ceny, bogata baza ofert. Sprawdź nasze luksusowe nieruchomości i zostań właścicielem domu na Florydzie. Serwis przeznaczony dla osób z dużym budżetem przeznaczonym na inwestycję w dom lub rezydencję na Florydzie. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie i zadzwoń do biura IBERMAXX w Stanach Zjednoczonych. Okazje czekają.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy i przepisy ogólne prawa pracy »

  Kodeks pracy zawiera przepisy dotyczące prawa pracy. Ich interpretacja i stosowanie ułatwia służbom kadrowym rozwiązywanie problemów wynikających z codziennej pracy. Bezpłatny serwis KodeksPracy. pl to najpopularniejszy serwis wśród pracowników kadr. Uwzględnia tematy ujęte w sposób kompleksowy, rozwiewa wątpliwości dotyczące prawa pracy. Poszczególne działy serwisu to: umowy o pracę (Kodeks pracy art. 25 - 67), urlopy pracownicze (Kodeks pracy art. 152-175), czas pracy (Kodeks pracy art. 128-151 12) oraz wynagrodzenia i inne świadczenia (Kodeks pracy art. 77 1-93) oraz bezpieczeństwo i higiena pracy i regulaminy zakładowe. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: obowiązki pracodawcy związane z przyjęciem do pracy, szczegółowa treść umowy o pracę, rodzaje umów o pracę, okresy wypowiedzenia terminowych umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, wymiar urlopu wypoczynkowego, urlopy wypoczynkowe na przełomie roku, wymiar czasu pracy, odprawa emerytalno-rentowa, prawo do wynagrodzenia chorobowego, zmiana terminu wypłaty wynagrodzenia i inne. Serwis zawiera przepisy Kodeksu pracy, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Natalia Panocha »

  Natalia Panocha - Twój osobisty i doświadczony Doradca Finansowy na terenie miasta Poznań! Chesz się dowiedzieć jak uzyskać kredyt hipoteczny. Współpracowałam z kilkoma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z szeroką ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki. Zapraszam serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracowników samorządowych »

  Każdy z pracowników, to najważniejszy majątek zakładu pracy. To zdanie, jakie bardzo wielu nam już się zwyczajnie osłuchało, albowiem mało ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak decydujące jest zarządzanie ludzkim kapitałem. W tym względzie rozstrzygające znaczenie miewają poszczególne aspekty, jak właśnie opis stanowiska. Jak go wykonać, w jaki sposób powinna być dokonana chociażby ocena pracowników samorządowych – to wszystko zaprezentuje www. mhr. pl.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Organizacja Lyoness nie tylko jest dużą wspólnotą zakupową, ale zarazem przyczynia się dla dobra świata. Wobec tego została stworzona organizacja Lyoness Greenfinity Foundation, która stara się przynieść ulgę naszemu ekosystemowi. Działa na obszarze całego świata, a wszystko robimy to po to, żeby żyło nam się lepiej! W końcu to od ludzi głównie zależy jak ten świat będzie funkcjonował. Stąd powstał ten doskonały pomysł by założyć tą ekologiczną organizację razem dla globu, razem potrafimy więcej! Każdy kto chce nam pomóc, albo się do nas przyłączyć niech obejrzy naszą stronę i poczyta jak dużo już dobrego zrobiliśmy i jak dużo wciąż możemy zrobić.

  Data dodania: 10 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prestiżowa siedziba firmy - Wirtualne biuro Kraków »

  Wirtualne biuro Kraków to nowoczesny outsourcing biznesowy dedykowany mobilnym przedsiębiorcom i freelancerom i osobom, które - z uwagi na specyfikę swojej działalności nie chcą inwestować w stały najem lokalu. Prestiżowa siedziba firmy w centrum miasta korzystnie wpływa na wizerunek danego przedsiębiorstwa i podnosi jego wiarygodność. Dlatego też w przypadku gdy nie potrzebujesz na co dzień biura, dobrą alternatywą jest wirtualny adres firmy wraz z pakietem tanich usług biurowych. Wielojęzyczny wirtualny sekretariat zajmuje się profesjonalną obsługą telefoniczną dedykowanego numeru, odbieraniem i skanowanie poczty przychodzącej, archiwizacją korespondencji i innymi zleconymi czynnościami. Dysponujemy również pomieszczeniami biurowymi, które można elastycznie czasowo wynajmować na szkolenia lub inny spotkania biznesowe. Biuro na godziny, coworking, sale konferencyjne - mamy dla naszych klientów w atrakcyjnej cenowo ofercie.
  Zapewniamy wysoka jakość usług, profesjonalizm i niezawodność.
  Zapraszamy do współpracy.
  Szczegóły promocyjnych pakietów znajdą Państwo na naszej stronie http://www. firmanarynku. pl/

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • HABZA Group Sp. z o.o. »

  Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele klientów każdego dnia składa w bankach wnioski o kredyt. My zdajemy sobie z sprawę z tego, że tych wniosków jest bardzo dużo, gdyż sami często składamy je w imieniu naszych klientów. Jesteśmy doradcami kredytowymi, którzy kompleksowo zajmują się wszelkimi sprawami, niezbędnymi do uzyskania pożyczki. Jeżeli wejdziesz na naszą stronę internetową habza. com. pl, przekonasz się, że pomagamy pożyczać pieniądze na samochód, dom, czy remont. Jesteśmy w stanie pomóc Ci nawet wtedy, gdy masz złą historię kredytową.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »