Doradztwo, Pośrednictwo finansowe Podkategoria: Doradztwo, Pośrednictwo finansowe

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Finansowanie dla firm »

  Ekspresowe finansowanie należności oraz płynność finansowa, to to co zapewni Twojemu przedsiębiorstwu Bibby Financial Services. Dzięki usługom faktoringowym nie będziesz musiał się martwić przestojami w firmie, brakiem gotówki i niewypłacalnymi klientami. Bo oprócz usług takich jak faktoring z regresem, faktoring pełny oraz eksportowy, firma dodatkowo zajmuje się wykupem wierzytelności i windykacją. Zapraszamy na stronę internetową Bibby Financial Services, na której znajdziesz więcej informacji na temat działalności i usług świadczonych przez firmę.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • B-Act Sp. z o.o »

  Działamy od 1994 roku i dokładamy wszelkich starań, aby nasza spółka dobrze prosperowała. Posiadamy fachowy personel, który stawia na sprawną komunikację. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania informatyczne. Sprawne aplikacje dają naszym kontrahentom dostęp z całego świata do informacji o swoich projektach.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości pozabankowe »

  Oferujemy pożyczki hipoteczne bez dokumentowania zdolności kredytowej. Prywatne finansowanie dostępne w dowolnej lokalizacji w 48 godzin - na dowolny cel.
  Formalności sprowadzają się do oceny zabezpieczenia - może nim być dowolna nieruchomość (także komercyjna oraz działki budowlane, mieszkania, domy).

  Główne opcje oferty: miesięczna spłata odsetek, kapitał na koniec umowy, umowa w formie aktu notarialnego zawierana na okres 12 m-cy. Możliwość zastosowania karencji na kolejny rok. Kwota finansowania zależna od oceny zabezpieczenia.

  Nie wymagamy dokumentowania dochodów.
  Nie pobieramy przedpłat.
  Umowy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.
  Służymy doradztwem w każdej sytuacji.

  Wstępna decyzja o przyznaniu finansowania już podczas rozmowy telefonicznej.
  Tel: 601-529-508.

  Wniosek pożyczkowy do wypełnienia online na stronie:
  http://www. pozyczki-pod-zastaw-48. pl/

  Wnioski rozpatrujemy bezpłatnie, szybko i rzetelnie.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 01 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Eksperci »

  Tematyką opisywanej witryny internetowej jest wortal poświęcony szerokiej gamie problemów odnoszących się do inżynierów. Na przedstawianej stronie internetowej zaciekawieni znaleźć mogą przede wszystkim mnóstwo atrakcyjnych artykułów odnoszących się do doradztwa zawodowego, jak również i dużo interesujących ofert pracy. Użytkownicy poruszając się po poniższej stronie internetowej mogą poza tym poczytać sporo ciekawych informacji dotyczących poszczególnych pracodawców, których wizytówki zamieszczone są na niniejszej witrynie internetowej. Warto więc wejść na opisywany wortal internetowy i dowiedzieć się więcej odnośnie doradztwa zawodowego dla inżynierów.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grupa KDF-PODATKI »

  Praca w innym kraju często wiązała się z opłacaniem wysokich podatków. Dlatego nasza jednostka gospodarcza kdf-podatki służy Państwu konsultacjami, aby zdobyć uiszczoną nadpłatę. Na naszej stronie kdf-podatki.pl należy wypełnić niedługi formularz, jaki pozwoli rozpocząć całościową drogę zdobywania podatku. W Polsce otwarte są 24 oddziały, do których między innymi należy oddział w Warszawie przy ulicy Przyłęckiej 37/12. Można się skontaktować także z pracownikami telefonicznie poprzez numer telefonu 22 425 67 27 w Warszawie.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości »

  Oferujemy Państwu prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości - mieszkania, domu, działki, maszyn i samochodów. Proponujemy najniższe możliwe oprocentowanie na rynku - od 2% miesięcznie. Pożyczka na dział IV KW. Obsługujemy całą Polskę. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta i 100% dyskrecji. Spłacamy komorników, zaległości czynszowe i inne Twoje zobowiązania. Dzięki nam staniesz na nogi a Twoja sytuacja finansowania diametralnie się polepszy. Jedyni w Polsce obsługujemy nieruchomości z małych miejscowości – do 70tys! Zapraszamy!

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks spółek »

  Kodeks-Spolek. pl to profesjonalny serwis zawierający darmowe porady ekspertów z zakresu prawa handlowego i cywilnego. Poszczególne działy serwisu to: spółki osobowe, spółki kapitałowe, przekształcanie spółek, łączenie i podział spółek. Szczególnie omawia zagadnienia takie jak: zgoda UOKiK na połączenie spółek, odpowiedzialność w spółce jawnej, relacje majątkowe w spółkach osobowych w świetle prawa handlowego, kto może reprezentować spółkę komandytowo - akcyjną?, likwidacja spółki z o. o., przekształcanie spółki cywilnej w spółkę kapitałową, zasady opodatkowania przekształconej spółki, badanie sprawozdania finansowego spółki po jej przekształceniu, procedury łączenia i podziału spółek, połączenie spółek zamiast likwidacji, podział spółek z o. o. przez wydzielenie, jaka nazwa dla spółki partnerskiej? i inne. Serwis tematyczny Kodeks-Spolek. pl zawiera również przepisy prawne, wzory druków, klasyfikacje oraz wskaźniki.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy i przepisy ogólne prawa pracy »

  Kodeks pracy zawiera przepisy dotyczące prawa pracy. Ich interpretacja i stosowanie ułatwia służbom kadrowym rozwiązywanie problemów wynikających z codziennej pracy. Bezpłatny serwis KodeksPracy. pl to najpopularniejszy serwis wśród pracowników kadr. Uwzględnia tematy ujęte w sposób kompleksowy, rozwiewa wątpliwości dotyczące prawa pracy. Poszczególne działy serwisu to: umowy o pracę (Kodeks pracy art. 25 - 67), urlopy pracownicze (Kodeks pracy art. 152-175), czas pracy (Kodeks pracy art. 128-151 12) oraz wynagrodzenia i inne świadczenia (Kodeks pracy art. 77 1-93) oraz bezpieczeństwo i higiena pracy i regulaminy zakładowe. Najważniejsze opracowania zawarte w serwisie to: obowiązki pracodawcy związane z przyjęciem do pracy, szczegółowa treść umowy o pracę, rodzaje umów o pracę, okresy wypowiedzenia terminowych umów o pracę, rozwiązanie umowy o pracę, wymiar urlopu wypoczynkowego, urlopy wypoczynkowe na przełomie roku, wymiar czasu pracy, odprawa emerytalno-rentowa, prawo do wynagrodzenia chorobowego, zmiana terminu wypłaty wynagrodzenia i inne. Serwis zawiera przepisy Kodeksu pracy, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Behar - Kraków Podgórze - behar.pl »

  W Biurze Rachunkowym BEHAR znajdą Państwo doświadczonych specjalistów, którzy dostosują swoje usługi do Państwa potrzeb. Zajmujemy się księgowością i podatkami, a także prowadzimy obsługę kadr i płac. Ponadto służymy doradztwem prawnym na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa.
  Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Camelot sp. z o.o. »

  Nasza oferta jest świetnym wyjściem dla wszystkich osób chcących pomocy w trudnych kwestiach rachunkowości. Nasza firma usługowa bardzo profesjonalnie zajmuje się regulowaniem wszelkiego rodzaju urzędowych formalności, rejestracją spółek, albo rozliczeniami podatkowymi. Dojeżdżamy bezpośrednio do Państwa biura, a dodatkowo sami Państwo ustalają cenę, jaką chcecie zapłacić za naszą pracę. Nasza siedziba mieści się przy ul. Modlińskiej 175A w Warszawie, kontakt telefoniczny pod numerem: 792 266 402.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • HABZA Group Sp. z o.o. »

  Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele klientów każdego dnia składa w bankach wnioski o kredyt. My zdajemy sobie z sprawę z tego, że tych wniosków jest bardzo dużo, gdyż sami często składamy je w imieniu naszych klientów. Jesteśmy doradcami kredytowymi, którzy kompleksowo zajmują się wszelkimi sprawami, niezbędnymi do uzyskania pożyczki. Jeżeli wejdziesz na naszą stronę internetową habza. com. pl, przekonasz się, że pomagamy pożyczać pieniądze na samochód, dom, czy remont. Jesteśmy w stanie pomóc Ci nawet wtedy, gdy masz złą historię kredytową.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.tax-bonus.eu »

  Gdy otworzyłeś działalność i poszukujesz sprawdzonego biura obsługującego rachunkowość firm, to koniecznie kliknij na stronę internetową naszego biura. W głównej mierze na tej stronie będziesz mógł przejrzeć kompleksowe treści dotyczące tego co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić. Nasze biuro to w pierwszej kolejności grupa świetnych w tej tematyce profesjonalistów. Pracujemy niezawodnie i szybko ale w głównej mierze starannie. Jeżeli nie możesz określić co zrobić z rachunkowością Twojej spółki to skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Niewątpliwie zyskamy możliwość aby zaproponować Ci niesamowicie preferencyjne warunki współpracy.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy Natalia Panocha »

  Natalia Panocha - Twój osobisty i doświadczony Doradca Finansowy na terenie miasta Poznań! Chesz się dowiedzieć jak uzyskać kredyt hipoteczny. Współpracowałam z kilkoma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z szeroką ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki. Zapraszam serdecznie do współpracy!

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstwa, firmy - finansowania - wyceny przedsiębiorstw - Orta Business Consulting »

  Orta Business Consulting zajmuje się wyceną przedsiębiorstwa, pisaniem biznes planu, pomocą w zdobywaniu finansowania przedsiębiorstw na bieżącą działalność oraz na rozwój, przeprowadzaniu analizy finansowej, factoringiem, leasingiem, przekształceniem własnościowym, optymalizacją kosztów, poprawą płynności.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Everest Księgowy s.c. »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową. Współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą, spółkami oraz stowarzyszeniami i fundacjami. Oferujemy prowadzenie pełnej księgowości: księgę przychodów i rozchodów, kadry i płace oraz dodatkowe usługi administracyjno-biurowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • MS Consulting »

  Lojalność jaką obarcza naszą spółkę klient jest w naszej misji kluczową sprawą. Prowadzimy porady w tematyce prawnej klientów indywidualnych, jak również doradztwo finansowe. Zajmujemy się również organizacją szkoleń. Cel kursu jest przypasowany do konkretnych wymagań przedsiębiorstwa. Nasi wykwalifikowani doradcy prawni jednostkowo podchodzą do konkretnej firmy. O ile zainteresowała Cię powyższa oferta firmy, przyjdź: św. Marcin 49 w Poznaniu. msconsulting.pl

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena firmy ze spółką 4Consulting »

  Nasza działalność jest podmiotem, która zawiera usługi finansów i konsultacji dla przedsiębiorstw. Nasza spółka posiada grupę branży finansowej gdzie tworzone są rozbudowane strategie działania jak i działania motywowania. 4Consulting to fajna firma, która posiada wyceny spółki czy innej instytucji. Skorzystaj z tych usług doradczych już teraz!

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Letus Capital SA »

  Reklamująca się na poniższej stronie online spółka Letus Capital para się poradami w zakresie szeroko pojętego biznesu. Do jej zadań zaliczają się przejęcia przedsiębiorstw, emisje obligacji i pozyskiwanie dotacji z UE. Eksperci Letus Capital wytłumaczą Państwu, jak skutecznie zadebiutować na Catalyst, a także jak opracować profesjonalny biznes plan. Pole działań firmy dotyczy też przeprowadzania badań due diligence.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompensja »

  Kompensja jest firmą z Gdańska, która od wielu lat zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla swoich klientów z całej Polski. Oferujemy uzyskiwanie należnych odszkodowań od ubezpieczycieli za wypadki komunikacyjne, w pracy czy też rolnicze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Warszawa »

  Jak potrzebujemy pomocy specjalisty w dziedzinie rachunkowości gorąco zapraszamy do naszego biura rachunkowego Batex - biuro rachunkowe Warszawa.
  Batex biuro rachunkowe to gwarancja jakości, stateczność i pewność w zasobach finansowych. Mamy właściwe świadectwa kwalifikacyjne od Ministra Finansów dające prawo do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Odwiedź nas: biuro rachunkowe Warszawa.

  Data dodania: 09 04 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo, Pośrednictwo finansowe

(4)

Doradztwo, Pośrednictwo finansowe - nowa strona:

Adres: